کد تخفیف مربی آنلاین

کد تخفیف مربی آنلاین

مربی آنلاین، باشگاه انلاین شما. با داشتن کد تخفیف مربی آنلاین می توانید انواع برنامه غذایی و تمرینی را با هزینه کم تر دریافت نموده و همچنین با پرداخت مبلغ پایین تری از کلاس های مجازی بدنسازی و ورزشی این مجموعه استفاده کنید.
خیلی خوب
3 رای
4.67
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از مربی آنلاین موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف مربی آنلاین به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده مربی آنلاین

کوپن و کد تخفیف مربی آنلاین
منقضی شده
شرایط استفاده
 • در کلاس فیتنس مجموعه مربی آنلاین با تخفیف ثبت نام کن
 • قابل سفارش برای بانوان و به صورت مجازی برگزار می شود
 • هر دوره شامل 12 جلسه یک ساعته و یک روز در میان است
 • ساعت جلسات را قبل از خرید با پشتیبانی میتوان هماهنگ کنید
 • بیشتر
کوپن و کد تخفیف مربی آنلاین
شرایط استفاده
 • تهیه برنامه بدنسازی اصولی با تخفیف وبسایت مربی آنلاین
 • در صورت اعمال این کد 15 درصد از قیمت کسر خواهد شد
 • انواع برنامه حجمی، مبتدی، حرفه ای، چربی سوزی، کات و..
 • با پشتیبانی و امکان پرسش در مورد حرکات در طول دوره
 • بیشتر
کوپن و کد تخفیف مربی آنلاین
منقضی شده
شرایط استفاده
 • برنامه ورزشی و بدنسازی را با تخفیف مربی آنلاین تهیه کن
 • در صورت اعمال این کد 10% از مبلغ سفارش کسر خواهد شد
 • رژیم بر اساس BMI و شرایط بدنی هر شخص نوشته می شود
 • تعداد روزهای تمرین، آسیب دیدگی های قبلی، تیپ بدنی و..
 • بیشتر
کوپن و کد تخفیف مربی آنلاین
شرایط استفاده
 • رژیم غذایی و ورزشی را با تخفیف از مربی آنلاین دریافت کن
 • در صورت اعمال این کد 10 درصد از مبلغ پرداختی کسر میشود
 • برنامه طبق سابقه، هدف افراد و مشخصات بدنی تنظیم میگردد
 • حفظ سلامتی و پیشگیری از آسیب دیدگی لحاظ خواهد شد
 • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از مربی آنلاین

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص مربی آنلاین
144 comment
هنوز نظری درباره مربی آنلاین ثبت نشده
تجربه خرید شما از مربی آنلاین چیست؟

مربی آنلاین

سایت مربی آنلاین به منظور دسترسی آسان تر افراد به حرفه ای ترین مربیان در داخل و خارج کشور، راه اندازی شده است. اگر به عنوان یک ورزشکار چندین سال است که ورزش می کنید و یا دوست دارید برای رسیدن به اندامی ایده آل، برنامه دقیقی داشته باشید، مربی آنلاین در کنار شماست. شاید تجربه کرده باشید که بارها مطابق با برنامه غذایی و بدنسازی تان پیش رفته اید؛ اما در نهایت نتیجه ای که باید را دریافت نکردید. پیشنهاد ما این است که این بار مربی آنلاین را انتخاب کنید و خودتان ببینید که چه قدر راحت تر می توانید، به آن چه که در نظرتان است برسید. نکته مهم دیگر این است که دیگر نیازی به پرداخت هزینه های هنگفت نیست. با استفاده از کد تخفیف مربی آنلاین، می توانید با قیمتی بسیار ارزان، برنامه غذایی و بدنسازی خود را دریافت کنید.

برنامه لاغری و کالری شمار کرفس هم می تواند به شما کمک کند راحت تر به اهداف تناسب اندام خود برسید. کار با این برنامه ساده است و با به کار بردن کد تخفیف کرفس هم هزینه ای که برای برخورداری از خدمات این اپلیکیشن می پردازید، کاهش پیدا می کند.

خدمات وب سایت ورزشی مربی آنلاین

آیا به تازگی تصمیم گرفته اید برای رسیدن به بدنی سالم تر و خوش فرم به باشگاه بروید و رژیم غذایی داشته باشید؟ یا چندین سال است که به صورت حرفه ای در باشگاه ها، ورزش می کنید؟ تفاوتی نمی کند به کدام سؤال، پاسخ مثبت دهید. آن چه که مهم است این است که در وب سایت مربی آنلاین، برای رساندن تمامی افراد با هر وزن و فرم بدنی به اندام ایده آل، خدمات کاملی ارائه می شود. اول از همه باید انتخاب کنید که می خواهید در باشگاه ورزش کنید یا در خانه. پس از آن که این موضوع را مشخص کردید، می توانید در سایت برنامه ورزشی مناسب تان را دریافت کنید. البته لازم است در ابتدا، تمام اطلاعات شما از جمله وزن، سایز و... باید ثبت شود. در ادامه پس از انتخاب مربی، برنامه ورزشی مطابق با شرایطتان را دریافت خواهید نمود.

می توانید با مربیان در ارتباط باشید، در صورتی که آسیبی دیده اید مطرح کنید یا بگویید که چنین وسایل و دستگاه های ورزشی در دسترستان نیست. در کلام آخر در این بخش، باید تأکید کنیم که برنامه ورزشی و غذایی متناسب با شرایط بدنی و... به شما داده می شود. در واقع همانند این است که یک مربی خصوصی به صورت حضوری رو در رو به شما مشاوره دهد و دلسوزانه برای رسیدن به اندام دلخواهتان شما را یاری کند.

مزایای استفاده از خدمات مربی آنلاین

برنامه تمرینی که از مربیان دریافت می کنید، منطبق با جدیدترین سیستم های تمرینی (جدیترین دستگاه های ورزشی و...) خواهند بود. قرار است برنامه تمرینی شما به گونه ای باشد که بتواند شما را در کمترین زمان و از آن مهم تر در سلامت کامل، به اندام ایده آل تان برساند. ممکن است شرایط رفتن به باشگاه را به هر علتی نداشته باشید. خبر خوب اینجاست که با داشتن یک برنامه درست و اصولی، در منزل هم می توان تمرین کرد. البته مهم است که تمرین ها به صورت اصولی و مداوم، انجام شوند. برای این که در این مسیر مصمم تر باشید، مربی آنلاین همواره در کنار شماست. لازم به ذکر است که پس از خرید و دریافت رژیم غذایی و یا ورزشی از مربیان، پشتیبانی آن ها را از دست نخواهید داد.

در طول استفاده از برنامه، می توانید تمام پرسش های خود را مطرح کنید و در اسرع وقت، پاسخ آن ها را دریافت کنید. در نتیجه دغدغه ای از بایت این که در این مسیر تنها هستید را نخواهید داشت. انتخاب مربی به دست خودتان خواهد بود. می توانید مطابق با برنامه ای که قصد دریافت آن را دارید، مربی خود را انتخاب کنید. انتخاب مربی آنلاین بدنسازی، مربی آنلاین ورزشی، مربی آنلاین ورزشی، مربی آنلاین فیتنس از میان مربیان داخلی و خارجی وب سایت، انتخاب کنید و در این مسیر با کمک بهترین و باتجربه ترین ها، به آن چه که می خواهید برسید.

دریافت برنامه با هزینه ای ارزان با کد تخفیف مربی آنلاین

تا این جا با خدماتی که در وب سایت مربی آنلاین ارائه می شوند، آشنا شدید. لازم به ذکر است که با استفاده از کد تخفیف مربی آنلاین، می توانید هزینه کمتری بپردازید و برنامه های ورزشی و غذایی تان را دریافت کنید. کدهای تخفیف در وب سایت آف چنل و در بالای مین صفحه قابل مشاهده اند. کافی است شرایط کد تخفیف را مطالعه و مطابق با شرایط آن، کد تخفیف ورد نظرتان را به هنگام پرداخت، اعمال کنید و هزینه کمتری را بپردازید.

راه های ارتباطی و تماس با پشتیبانی مربی آنلاین

شما عزیزان می توانید از طریق بخش تماس با ما وب سایت مربی آنلاین، به صورت چت آنلاین، واتساپ و درخواست تماس با پشتیبانان در ارتباط باشید. کافی ست در هر کدام از این فیلدها، شماره خود را وارد کنید تا در اسرع وقت، پشتیبانان پاسخ شما را جواب دهند.

شماره تماس (واتساپ): 09962828015

ایمیل: info@morabi-online.ir

آدرس: تهران، ولیعصر