آموزش آنلاین
موشن گورو
کد تخفیف موشن گورو

کد تخفیف موشن گورو

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

موشن گورو، آموزش موشن گرافیک. با وارد کردن کد تخفیف موشن گورو هنگام خرید دوره های تخصصی این مجموعه برای یادگیری افترافکت، موشن گرافیک و سینمافوردی به زبان فارسی هزینه کمتری پرداخت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف موشن گورو
کدهای تخفیف مربوط به موشن گورو را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

موشن گورو

موشن گورو محلی برای یادگیری مهارت های موشن گرافیک است. اگر به این هنر علاقه دارید و می خواهید با استفاده از آن محتوای تصویری زیبا طراحی کنید، یادگیری را از همین مجموعه آغاز کنید. با مراجعه به این سایت و استفاده از کد تخفیف موشن گورو با هزینه کمتری به آموزش های تخصصی موشن گرافی دسترسی خواهید داشت.

خدمات موشن گورو

موشن گورو در حقیقت یک آموزشگاه آنلاین است. آموزشگاهی تخصصی که در آن به تدریس و یادگیری موشن گرافیک پرداخته می شود. مهارت های گرافیکی از نیاز های همیشگی بازار کار بوده و هستند. این هنر نیز از حوزه های جدید این عرصه است که با یادگیری آن می توانید آثار خلاقانه ساخته و درآمد کسب کنید. به طور کلی، آموزش های این سایت را می توان در چند گروه کلی تقسیم بندی کرد. دوره های کوشن گرافیک، گرافیک متحرک، استوری موشن و گرافیک محتوا از این جمله اند. دوره های موجود با تنوع بالای خود مباحث مختلفی را پوشش می دهند؛ از قدم های ابتدایی افترافکت گرفته تا سینما فوردی. این دوره همه نکات مبتدی تا حرفه ای را پوشش داده و برای برخورداری از مزایای آن فقط نیاز به یک لپ تاپ دارید. آموزش ها به صورت ویدئو در اختیار شما قرار می گیرند. پس از هر جلسه هم تمریناتی به شما داده می شود تا به صورت عملی یادگیری خود را تثبیت کنید.

ویژگی ها و مزایای موشن گورو

موشن گورو این شامس را به شما می دهد که به صورت آنلاین، با کمترین هزینه و به دور از دردسر های کلاس حضوری، یک مهارت جدید و کاربری را بیاموزید. در انتخاب مدرس، سعی شده افرادی این مسئولیj را به عهده بگیرند که هم تجربه کار مناسبی داشته و هم به شیوه های جدید آموزش اشراف داشته باشند.

تعداد قابل توجهی از ویدئوهای آموزشی به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اند. در نتیجه، می توانید از مدل و نحوه تدریس اطلاع پیدا کرده و با آگاهی بیشتر نسبت به خرید اقدام کنید. علاوه بر این، جزئیات و سرفصل های هر کدام از محتوای آموزشی نوشته شده است. بنابراین، قبل از خریداری کردن ویدئو ها می دانید چه مطالبی پوشش داده شده و بای انتظار چه چیزی را داشته باشید. به غیر از محتوای آموزشی، با مراجعه به موشن گورو می توانید از فایل های پروژه آماده نیز استفاده کنید. در صورت نیاز به موشن گرافیک هم این امکان را دارید که سفارش کار بدهید تا ویدئویی که می خواهید برای شما ساخته شود. در صورتی که نیاز به محصول خاصی داشته باشید هم می توانید برای اضافه شدن آن به سایت تقاضا بدهید. در صورت خرید پکیج های آموزشی نیز، اعتبار نقدی دریافت می کنید که در حسابتان ذخیره شده و برای خرید های بعدی قابل استفاده است.

چطور از موشن گورو تخفیف بگیریم؟

در صورتی که علاقمند به یادگیری افتر افکت و موشن گرافیک هستید با کد تخفیف موشن گورو هزینه ای که برای آموزش می پردازید کمتر خواهد شد. برای دریافت این کدها و اطلاع از جدیدترین آفر های این سایت می توانید به سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کنید

راه های ارتباط با پشتیبانی موشن گورو

شماره تماس: 982191308031+