خدمات آنلاین
حبل المتین
کد تخفیف حبل المتین

کد تخفیف حبل المتین

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

حبل المتین، اپلیکیشن قرآن صوتی. با داشتن کد تخفیف حبل المتین می توانید اشتراک این برنامه را با قیمت کم تری تهیه کرده و از قرآن صوتی، ترجمه و تفسیر آیات و... با صرف هزینه پایین تری بهره مند شوید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف حبل المتین
کدهای تخفیف مربوط به حبل المتین را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

اپلیکیشن قرآنی حبل المتین

حبل المتین نام یک نرم افزار قرآنی است کخه می تواند به شما برای یادگیری و مطالعه آموزه های قرآنی بسیار کمک کند. این نرم افزار با 4700000 نصب یکتا توانسته رتبه اول جشنواره بین المللی نرم افزارهای قرآنی را به دست آورد. برای استفاده از خدمات این برنامه به تهیه اشتراک نیاز دارید. با استفاده از کد تخفیف حبل المتین می توانید این اشتراک را با هزینه کم تری تهیه کرده و از خدمات این پلتفرم استفاده کنید.

در اپلیکیشن حبل المتیمن چه خدماتی ارائه می شود؟

امروزه با مجازی شدن فعالیت های مختلف نیاز به نرم افزار های دینی و قرآنی بیش از پیش احساس می شود. در حبل المتین مجموعه از خدمات کاربردی در حوزه یادگیری قرآن و استفاده از تعلیمات آن در اختیار شما قرار می گیرد.  طبیعتاً مطالعه قرآن اولین کاری است که می توانید دراین برنامه انجام دهید. نمایش خوانای متن، اعراب گذاری کامل، نمایش ترجمه روان فارسی  و امکان استفاده از قلم هوشمند مزیت هایی هستند که برای خواندن قرآن در اختیار کاربران قرار داده می شوند. یکی از خدماتی که در این برنامه به کاربران ارائه می شود امکان استفاده از قرآن صوتی است. با این برنامه می توانید متن عربی یا ترجمه فارسی آیات الهی را با صدای 30 قاری مشهور پخش کنید. علاوه براین، ختم انفرادی، ختم گروهی و تفسیر اصولی قرآن از دیگر خدمات این مجموعه محسوب می شوند.

همچنین، از دیگر فعالیت های که می توانید در حبل المتین انجام دهید می توان به گرفتن استخاره قرآنی اشاره کرد. استخاره کردن آداب خاصی دارد و باید توسط فردی آگاه انجام شود. در این برنامه استخاره با رعایت همه اصول آن انجام می شود تا شما راهنمایی درستی دریافت کنید. در پایان، یکی از بهترین خدماتی که حبل المتین به کاربران خود ارائه می دهد، آموزش تجوید است. تجوید به معنای علم قرائت صحیح قرآن می باشد و مباحثی مثل تلفظ صحیح لغات و آوا شناسی را شامل می شود. این آموزش برای همه علاقه مندان به قرآن بسیار مفید است و کمک می کند تلاوت قرآن را به درستی انجام دهند.

استفاده از اپلیکیشن حبل المتین چه مزیت هایی دارد؟

از افتخاراتی که طراحان این اپلیکیشن موفق به کسب آن شده اند می توان به کسب رتبه دوم در بخش بهترین اثر مبلغ و مروج اسلام در جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال، کسب عنوان نرم افزار برگزیده جشنوراه منظومه آیات و کسب رتبه دوم جشنواره سالیانه پردیس دانشگاه شریف اشاره کرد. به علاوه، ارائه خدمات جامع و با کیفیت، کسب رضایت کاربران، کاربری ساده اپلیکیشن و پشتیبانی مناسب را می توان از مزیت های این مجموعه عنوان کرد. لازم به ذکر است که بخش زیادی از خدمات این برنامه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد اما برای دسترسی به خدمات پیشرفته به تهیه اشتراک نیاز دارید.

دریافت خدمات ارزان تر با کد تخفیف حبل المتین

برای دریافت اشتراک اپلیکیشن حبل المتین با تخفیف ویژه و استفاده از خدمات این مجموعه با صرف هزینه کم تر می توانید کد تخفیف حبل المتین را از سایت کانال تخفیف و از طریق همین صفحه دریافت کرده و هنگام خرید اشتراک از آن استفاده کنید.

راه های تماس با پشتیبانی مجموعه حبل المتین

تلفن تماس: 051-3716
نشانی: مشهد، بین جانباز 3 و 5، ساختمان ست سنتر، طبقه 5 واحد 5.