لوگوی نت باکس

کد تخفیف نت باکس

نت باکس، اندروید باکس پیشرفته با قابلیت اتصال به همه تلویزیون ها. با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف نت باکس میتوانید این دستگاه و لوازم جانبی آن را با قیمت مناسب و ارزان تهیه کنید به محتوای ویدیویی و صوتی شبکه نمایش خانگی و پلتفرم های VOD به راحتی دسترسی داشته باشید.
خیلی خوب
1 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف نت باکس
اعتبار تا 3 ماه دیگر
شرایط استفاده
  • با خرید اندروید باکس نت باکس تخفیف ویژه دریافت کنید
  • در صورت استفاده از کد فوق 100 هزار تومان کمتر می‌پردازید
  • روی برخی محصولات اشتراک سرویس های VOD نیز هست
  • مناسب برای تماشای محتوای آنلاین روی تلویزیون غیر هوشمند
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده نت باکس

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی نت باکس وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از نت باکس

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص نت باکس
144 comment
هنوز نظری درباره نت باکس ثبت نشده
تجربه خرید شما از نت باکس چیست؟

نت باکس

نت باکس پخش کننده خانگی اینترنتی است. با اتصال این دستگاه به هر تلویزیون، می توانید قابلیت های هوشمند زیادی را به آن اضافه کنید. سیستم عامل این دستگاه ها اندروید است و استفاده از ویژگی های اندروید در تلویزیون های غیر هوشمند را ممکن می کند. برای دسترسی آسان به برنامه های مختلف می توانید این اندرویدباکس را خریداری کنید. با استفاده از کد تخفیف نت باکس هم می توانید هزینه کمتری برای خرید آن بپردازید.

خدمات نت باکس چیست؟

ممکن است پیش از این نام اندروید باکس را شنیده باشید. این دستگاه ها نوعی پخش کننده اند که اتصال آن ها به تلویزیون باعث می شود امکانات هوشمند به آن اضافه شود. فایده این کار چیست؟ امروزه بسیاری از تلویزیون ها هوشمند اند. به زبان ساده بسیاری از قابلیت های موبایل خود را می توانید در آن ها نیز پیدا کنید. امکان جستجو در مرورگر ها، نصب اپلیکیشن های مختلف و استفاده از سرویس های اشتراک فیلم و سریال از جمله این ویژگی ها هستند. تنها ایراد این نوع TV گران بودن آن است. هر کسی بودجه خرید یا تعویض لوازم خانگی بزرگ را ندارد. به همین دلیل، نت باکس گزینه ای عالی به شمار می آید که می تواند با هزینه ای کم تلویزیون شما را هوشمند کند.

بیشترین استفاده از این باکس ها مربوط به اشخاصی است که می خواهند فیلم و برنامه های مختلف را روی صفحه نمایشی بزرگ و باکیفیت تماشا کنند. دسترسی به محتوای منتشر شده در شبکه های نمایش خانگی نیازمند دسترسی به اینترنت و هوشمند بودن دستگاه پخش است. در نتیجه، کاربران باید یک اندروید باکس خریداری کنند. نت‌باکس نوعی از همین دستگاه ها است؛ اما بر اساس تجربه کاربری بهینه شده است تا استفاده از آن راحت تر باشد. تنها چیزی که برای اتصال نیاز دارید یک ورودی HDMI است.