کد تخفیف نی نی کارتون

کد تخفیف نی نی کارتون

نی نی کارتون ، پلتفرم پخش انیمیشن های زبان اصلی برای پرورش کودک دو زبانه. با استفاده از کد تخفیف نی نی کارتون اشتراک این سامانه را با قیمت ارزان تری بخرید و بدون نیاز به کلاس و مربی اختصاصی آموزش زبان دوم به کودکان خود را شروع کنید.
خیلی خوب
10 رای
4.2
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف نی نی کارتون
تعداد محدود
شرایط استفاده
 • با کد معرف 7 روز اشتراک رایگان نی نی کارتون دریافت کن
 • این پیشنهاد فقط برای کاربران جدید فعال و معتبر می‌باشد
 • در فرم ثبت نام کوپن فوق را در بخش کد معرف وارد نمایید
 • و از تماشای برنامه های کودک به زبان انگلیسی لذت ببرید
 • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده نی نی کارتون

کوپن و کد تخفیف نی نی کارتون
منقضی شده
شرایط استفاده
 • اشتراک یکساله نی نی کارتون را با این کد ارزان تر بخر
 • در صورت استفاده از کد فوق 30% تخفیف خواهید گرفت
 • و می‌توانید برنامه ها و کارتون های زبان انگلیسی تماشا کنید
 • با موضوع آموزش اعداد انگیسی، کلمات، حیوانات، شغل ها و..
 • بیشتر
کوپن و کد تخفیف نی نی کارتون
شرایط استفاده
 • اشتراک 6 ماهه نی نی کارتون را با 30% تخفیف بخرید
 • دسترسی به انیمیشن های کودکانه زبان اصلی طبقه بندی شده
 • در عین سرگرمی می‌تواند به آموزش زبان به کودک تان کمک کند
 • این کد ویژه خرید پلن شش ماهه و برای همه کاربران فعال است
 • بیشتر
کوپن و کد تخفیف نی نی کارتون
شرایط استفاده
 • خرید اشتراک سایت نی نی کارتون با 25% تخفیف
 • محتوای ویدیویی شامل انیمیشن های زبان اصلی انگلیسی
 • با هدف آموزش زبان دوم به کودکان بدون نیاز به مربی و کلاس
 • کد تخفیف برای همه پلن ها و همه کاربران قابل استفاده است
 • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از نی نی کارتون

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص نی نی کارتون
144 comment
هنوز نظری درباره نی نی کارتون ثبت نشده
تجربه خرید شما از نی نی کارتون چیست؟

نی نی کارتون

نی نی کارتون یک پلتفرم پخش آنلاین کارتون های زبان اصلی است که از سال 1392 با هدف پرورش کودک دوزبانه فعالیت خود را آغاز نمود. اگر قصد آموزش زبان دوم به کودکان خود را دارید و دوست دارید آنها از ابتدا سن پایین بتوانند به زبان انگلیسی صحبت کنند بهترین راه، دیدن کارتون و انیمیشن های زبان اصلی است. با خرید اشتراک نی نی کارتون امکان دانلود و تماشای انیمیشن های زبان اصلی موجود روی این سامانه را خواهید داشت. البته اگر کد تخفیف نی نی کارتون را هنگام سفارش روی سبد خرید خود اعمال کنید، می‌توانید با قیمت ارزان تری از محتوای ویدیویی آن بهره مند شوید.

خدمات و محتوای سایت نی نی کارتون

در این سایت، جدیدترین انیمیشن های سینمایی و سریالی برای تماشای آنلاین و دانلود در دسترس شما قرار گرفته اند. انیمیشن های برتر، برنامه کودک های آموزشی مستقیم و غیر مستقیم، انیمیشن های سریالی داستانی، برنامه های علمی و ... از طریق این پلتفرم قابل تماشا هستند. همانطور که اشاره شد، تمام محتوای موجود در این سایت، به زبان انگلیسی بوده و برای پرورش کودک دوزبانه مناسب اند. توان ذهن انسان برای یادگیری زبان در سنین کودکی در بالاترین حالت خود قرار دارد و می توان از این پتانسیل به بهترین شکل برای آموزش استفاده کرد.

برخی از افراد تصور می کنند که یادگیری زبانی غیر از زبان مادری برای کودک ممکن نیست؛ اما کافیست به کودکانی دقت کنید که هر یک از والدین آن ها به زبان مختلفی صحبت می کنند یا آن هایی که زبان مادریشان با زبان رسمی کشور فرق دارد و به هر دو زبان مسلط اند. بنابراین، یادگیری دو زبان مختلف در سنین پایین کاملاً امکان پذیر است و تماشای انیمیشن های مختلف راهی عالی برای آن محسوب می شود؛ زیرا ماهیت آن سرگرم کننده است و فرزندان شما در عین تماشای برنامه ای جذاب و آموزنده زبان هم یاد می گیرند. برای استفاده از محتوای ویدیویی موجود در سایت نی نی کارتون کافی است یکی از پلن های اشتراکی این پلتفرم را تهیه کنید و انواع کارتون و انیمیشن های زبان اصلی را برای یادگیری زبان دوم دانلود و تماشا کنید.

مزایا و ویژگی های نی نی کارتون

دسته بندی کارتون ها و انیمیشن ها بر اساس موضوعات مختلف مانند آموزش الفبا، ریاضی، موزیکال و ... وجود پلن های اشتراکی متنوع از یک ماهه تا یکساله و ارائه کد تخفیف نی نی کارتون در مناسبت های مختلف به کاربران جدید و قدیمی ارائه کد تخفیف نی نی کارتون در مناسبت های مختلف به کاربران جدید و قدیمی از جمله مزیت های این سامانه است. علاوه بر این، با وجود این سایت دیگر نیازی نیست که DVD بخرید یا در سایت های مختلف مراجعه کنید، بلکه به تمام محتوای مورد نیاز خود یکجا دسترسی خواهید داشت. بیش از 10000 قسمت کارتون و انیمیشن در این سایت موجود است که می توانید آن ها را آنلاین تماشا کرده یا دانلود کرده و زمانی که اینترنت ندارید تماشا کنید. علاوه بر این، می توانید بدون محدودیت از چند دستگاه مختلف به صورت همزمان استفاده کنید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که حین استفاده از این پلتفرم، اینترنت شما نیم بها محاسبه می شود.

دیگر مزیت بزرگ این سامانه این است که یادگیری آسان زبان دوم از سنین پایین را برای کودکان ممکن می کند. خردسال یا کودک تمایل زیادی به آموزش مستقیم ندارد؛ اما تماشای انیمیشن و کارتون شیوه ای کاملاً غیر مستقیم برای یاد گرفتن زبان و پرورش کودک دوزبانه است. یادگیری در این سنین مزایای زیادی دارد که از جمله آن ها می توان به عمیق تر شدن مطالب، تقویت ذهن، حافظه و تمرکز، پرورش کنجکاوی و تعاملات فرهنگی اشاره کرد. با توجه به اینکه هر فردی با یک لپ تاپ یا موبایل متصل به اینترنت و خرید اشتراک نی نی کارتون می‌تواند از خدمات این سایت استفاده کند، پس محدودیتی به لحاظ جغرافیایی برای کاربران وجود ندارد و تمامی شهرهای ایران تحت پوشش نی نی کارتون قرار دارد.

چگونه با کد تخفیف نی نی کارتون اشتراک آن را ارزان تر بخریم؟

برای خرید اشتراک انیمیشن های این سایت با قیمت ارزان تر کافیست از کد تخفیف نی نی کارتون استفاده نمایید. این کدها هر یک شرایط خاص خود را دارد و شاید فقط برای بعضی پلن های اشتراکی یا برخی کاربران فعال باشد.

مثلا کد تخفیف اولین خرید نی نی کارتون فقط برای کاربران جدید و کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول نی نی کارتون برای همه کاربران فعال و معتبر است. برای دریافت جدیدترین پیشنهادهای تخفیف دار و کدهای تخفیف نی نی کارتون، باید به وب سایت ی اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کرده و می‌توانید آنها را به صورت رایگان استفاده نمایید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی نی نی کارتون

شماره تلفن نی نی کارتون : 02128429070