کد تخفیف نوین هاب

کد تخفیف نوین هاب

rating
4.12
8 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

نوین هاب، پلتفرم جامع مدیریت شبکه های اجتماعی. با استفاده از کد تخفیف نوین هاب از خدمات شبکه های اجتماعی با پرداخت هزینه کمتر برخوردار شوید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف نوین هاب
کدهای تخفیف مربوط به نوین هاب را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی نوین هاب
کدهای ارسالی نوین هاب توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی نوین هاب

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

نوین هاب

نوین هاب وب سایتی است که در زمینه ارائه ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی فعالیت می کند و کار خود را از تیر ماه سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است. با استفاده از این خدمات می‌توانید پست هایی که قرار است در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی منتشر کنید را مدیریت کنید و آمار و آنالیز دقیقی از بازدیدکنندگان و نظرات داشته باشید. با وارد نمودن جدیدترین کد تخفیف نوین هاب هزینه کمتری بابت این خدمات پرداخت خواهید نمود. نوین هاب یکی از بهترین ابزار هایی است که می توانید برای مدیریت فعالیت های خود به کار ببرید برای استفاده از دیگر ابزار و پلتفرم های مشابه با قیمت مناسب می توانید از کد تخفيف فروشگاه های مختلف استفاده کرده و در عین افزایش بازدهی، هزینه های جاری خود را کاهش دهید.

نوین هاب چه امکاناتی را برای مدیریت شبکه های اجتماعی ارائه می دهد؟

ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی نوین هاب در زمینه انتشار و زمانبندی مطالب، مدیریت کامنت ها و آنالیز عملکردتان در شبکه های اجتماعی شما را یاری می کند. به‌طور کلی این ابزار، قابلیت هایی فراتر از آنچه را که خود شبکه های اجتماعی دارند، به‌صورت کاربردی در اختیار کاربران قرار می دهد. 

و اما نوین هاب کدام شبکه های اجتماعی را پوشش می دهد؟ با کمک نوین هاب شما می توانید امور خود را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، فیس بوک، توییتر، پینترست، تلگرام، لینکدین، آپارات، تامبلر، بله، گپ، یوتیوب و سروش پلاس مدیریت، کنترل و تسهیل نمایید.

نوین هاب چه قابلیتی را در زمینه انتشار مطالب و مدیریت کامنت ها در اختیار کاربران می گذارد؟

با کمک نوین هاب شما قادر خواهید بود محتوای مورد نظرتان را زمانبندی کنید تا به‌طور خودکار حتی به‌صورت همزمان در همه شبکه های اجتماعی منتشر شود و نیز هنگام تدوین محتوا هشتگ های پیشنهادی پربازدید و مرتبط با محتوایتان را برای افزایش بازدید پست ها به شما نشان می دهد.

به‌طور کلی مشاهده یکجا، حذف و پاسخگویی به کامنت ها با نوین هاب سریع تر و آسان تر صورت می گیرد؛ به‌علاوه، می توان کامنت ‌ها را در دسته بندی های مختلف مرتب و برچسب گذاری کرد، به‌صورت تیمی کامنت ها را مدیریت و بر هم‌تیمی‌ها نظارت نمود، برای هم‌تیمی های خود سطح دسترسی تعیین کرد و نیز برای قرعه کشی و مسابقه از کامنت ها خروجی گرفت.

نوین هاب چه قابلیت هایی را در زمینه آنالیز در اختیار کاربران می گذارد؟

 در این بخش اطلاعات دقیق و داده‌های گسترده‌ای از نحوه عملکرد شما در شبکه های اجتماعی به‌صورت میانگین گیری یا بر روی نمودارهای گوناگون در دسترستان قرار می گیرد. با استفاده از این داده ها می توانید استراتژی دقیق تری برای فعالیت هدفمند خود در شبکه های اجتماعی به کار ببندید زیرا می توانید یک دید ۳۶۰ درجه را از عملکردتان در تمامی شبکه های اجتماعی در یک صفحه بینید و عملکرد خود را در بازه های زمانی مختلف با هم مقایسه کنید. 

جدیدترین کدهای تخفیف نوین هاب را از کجا دریافت کنیم؟

برای استفاده از خدمات به‌صورت ارزان تر می توانید کد تخفیف نوین هاب را که در جشنواره ها و مناسبت های مختلف عرضه می گردد مورد استفاده قرار دهید. برای این منظور اطلاع به‌موقع از این کوپن ها ضرورت دارد. شما همواره می توانید در همین صفحه از وب سایت آف چنل اطلاع رسانی انجام می شود.

راه‌ های ارتباط با پشتیبانی نوین هاب

تلفن: 02128424774
پست الکترونیک: info@novinhub.com
آدرس: تهران، شهرک غرب، خیابان فخارمقدم، کوچه بهار، پلاک 22 ، واحد سوم.