کد تخفیف نایلکس آنلاین

کد تخفیف نایلکس آنلاین

نایلکس آنلاین، تولید کننده انواع کیسه نایلونی. با کد تخفیف نایلکس آنلاین انواع کیسه زباله، پلاستیک فریزری و دسته دار در سایزهای مختلف را با قیمت مناسب و ارزان تهیه کنید.
خیلی خوب
1 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف نایلکس آنلاین
اعتبار تا 6 ماه دیگر
شرایط استفاده
  • خرید عمده ای نایلون دسته دار با تخفیف نایلکس آنلاین
  • در صورت اعمال این کد 300 هزار تومان کمتر می پردازید
  • البته لازم است بیشتر از یک میلیون تومان سفارش دهید
  • دارای سایزهای 25*35، 37*47، 30*40، 45*55 و 55*65
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده نایلکس آنلاین

کوپن و کد تخفیف نایلکس آنلاین
منقضی شده
شرایط استفاده
  • خرید کیسه نایلونی دسته دار با تخفیف نایلکس آنلاین
  • پلاستیک شفاف سایز مختلف در بسته های 25 کیلویی
  • اگر بیش از 10 میلیون تومان از این مجموعه سفارش دهید
  • با ثبت کد 200 هزار تومان از مبلغ پرداختی کسر می‌شود
  • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از نایلکس آنلاین

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص نایلکس آنلاین
144 comment
هنوز نظری درباره نایلکس آنلاین ثبت نشده
تجربه خرید شما از نایلکس آنلاین چیست؟

نایلکس آنلاین

نایلکس آنلاین تولید کننده و فروشنده انواع نایلون و کیسه های پلاستیکی برای مصارف مختلف از جمله بسته بندی، خرید و ... است. برای خرید نایلون از این سایت می توانید از کد تخفیف نایلکس آنلاین استفاده کرده و هزینه کمتری برای ثبت سفارشات خود بپردازید.

محصولات نایلکس آنلاین

در این فروشگاه می توانید انواع مختلف پلاستیک و نایلون را خریداری کنید. ما به شکل روزانه برای کارهای مختلف مانند فریز کردن مواد غذایی، جا به جا کردن خرید ها، جدا کردن محصولات مختلف خوراکی و غیر خوراکی، دور انداختن زباله ها و ... از نایلون و کیسه های پلاستیکی استفاده می کنیم. با یک نگاه به میزان استفاده شما و دیگر افراد و حجم نایلون هایی که به کار می رود، به سادگی می توان دید که این پلاستیک ها جزء کالا های پر مصرف به شمار می آیند. به همین دلیل هم منطقی است که بخواهید آن ها را یک جا و به صورت عمده خریداری کنید.

وبسایت نایلکس آنلاین این امکان را به شما می دهد که نایلون مورد نیاز خود را در حجم و تعداد بالا به صورت اینترنتی سفارش دهید. این قابلیت به ویژه برای افرادی مانند مغازه دار و مالکان فروشگاه هایی لازم است که روزانه تعداد زیادی کیسه پلاستیکی به مشتریان می دهند. نایلون های دسته دار این فروشگاه در ابعاد مختلف به فروش می رسند. کوچکترین سایز 35×25 بوده و بزرگترین آن 65×55 است. این محصولات در بسته های بزرگ 25 کیلویی به فروش می رسند.

ویژگی ها و مزایای نایلکس آنلاین

یکی از مزیت های مهم همه انواع نایلون و کیسه پلاستیکی در بهداشتی بودن آن ها است. از طرفی جا به جایی و جدا سازی کالا های مختلفی که در فروشگاه می خرید هم با استفاده از آن ها ساده تر شده است. بنابراین، نیاز به آن ها گریز ناپذیر است و چه بهتر که آن را از محلی معتبر خریداری کنید. نایلکس آنلاین کیفیت اجناس خود را تضمین کرده و با ارائه خدمات پس از فروش نیز در کنار شما است. شاید دیده باشید که برخی کیسه های پلاستیکی دوام بالایی ندارند. اگر وزن چیزی که درون آن ها می گذارید کمی زیاد شود، این نایلون ها پاره می شوند.

خرید از این سایت سبب می شود با چنین مشکلاتی مواجه نشوید. از طرفی، با توجه به اینکه خریدتان را عمده انجام می دهید، مبلغ کمتری هم پرداخته و در هزینه تان صرفه جویی می شود.

چگونه از نایلکس آنلاین تخفیف بگیریم؟

در مراجعه به این فروشگاه می توانید با به کار بردن کد تخفیف نایلکس آنلاین هزینه ای که برای خرید می پردازید را کاهش دهید. برای دریافت این کدها به سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کرده و از اخرین پیشنهادات مطلع شوید.

راه های ارتباط با پشتیبانی نایلکس آنلاین

تلفن تماس: 09910902157

ایمیل : info@nylexonlin.ir