خدمات آنلاین
اوزون سوشال
کد تخفیف اوزون سوشال

کد تخفیف اوزون سوشال

rating
4
7 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

اوزون سوشال، یک شبکه اجتماعی برای خرید. با کد تخفیف اوزون سوشال انواع خدمات و امکانات این اپلیکیشن را با قیمت ارزان و به صرفه دریافت کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف اوزون سوشال
کدهای تخفیف مربوط به اوزون سوشال را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی اوزون سوشال

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

اوزون سوشال

اوزون سوشال احتمالاً یکی از عجیب ترین اپلیکیشن هایی است که با آن سرو کار خواهید داشت. در این پلتفرم نه تنها می توانید به سادگی خرید کنید، بلکه می توانید با روش های مختلف به کسب درآمد نیز بپردازید. در کنار خدمات مختلفی که این مجموعه برای خریدی هیجان انگیز در اختیار کاربران قرار می دهد، با داشتن کد تخفیف اوزون سوشال می توانید از این مجموعه هدیه بگیرید و یا با هزینه کم تری خرید کنید.

شبکه اجتماعی اوزون سوشال چیست و به چه دردی میخورد؟

اوزون سوشال یک پلتفرم خرید آنلاین است که تلاش می ند با برقراری روابط کاربردی و ارزشمند میان مصرف کنندگان، تولید کنندگان و فروشندگان، بهترین فرصت های خرید و فروش را برای هر دو طرف فراهم کند. در ابتدا برای عضویت در این مجموعه تنها کافی است شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. بلافاصله بعد از تأیید ثبت نام، کپسول اوزون سوشال شما به مبلغ یک میلیون تومان شارژ می شود. سپس برای هر خرید می توانید از موجودی کپسول خود استفاده کنید و چنانچه مبلغ خرید شما از موجودی بیشتر شود، کپسوول شما مجدداً شارژ خواهد شد. هر کسب و کار در این پلتفرم یک صفحه اختصاصی خواهد داشت که از طریق آن با مشتریان خود به طور مستقیم در ارتباط است و می تواند برای فروش بیشتر، از کد های تخفیف کوپن و.. استفاده کند. البته کاربران این مجموعه می توانند علاوه بر ارتباط با صاحبین کسب و کار، با سایر خریداران نیز در ارتباط باشند و با استفاده از تجربیات آن ها خرید هوشمندانه تری داشته باشند. لازم به ذکر است که این شبکه اجتماعی تنها برای خرید نیست و از روش های مختلفی مثل دعوت از دوستان و ارائه پیشنها و نظ دادن درباره محصولات هم می توانید در آن کسب درآمد کنید. مثلا هر یک نفری که با کد معرف شما به این برنامه اضافه شود، 35000 تومان هدیه برای شما به همراه دارد.

مزایایی که کاربران اوزون سوشال دریافت می کنند

بزرگ ترین مزیت اوزون سوشال اسن است که به محض ورود شما، کپسولی با یم میلیون تومان شارژ در اختیار شما قرار می دهد. بدیهی است که این خدمت می تواند برای خرید آسان تر بسیار مفید باشد. علاوه براین، شما می توانید رد این مجموعه به صورت دائمی کسب درآمد کنید و موجودی خود را افزایش بدهید. فروش کالا و خدمات، انجام پروژه های تبلیغاتی به صورت عکس، ویدیو و محتوای متنی، اشتراک گذاری تجربه خرید و دعوت از دوستان راه های مختلف کسب درآمد از این پلتفرم هستند. همچنین، در این پلتفرم می توایند محتوا های مختلفی را در قالب پست منتشر کنید و کاربارن دیگر نیز می توانید با لایک، دیس لایک، کامنت و اشتراک گذاری نسبت به آن واکنش نشان دهند. همین موضوع باعث می شود تجربیات دیگران از خرید در اختیار شما قرار بگیرد و در نهایت انتخابی هوشمندانه داشته باشید.

با کد تخفیف اوزون سوشال خریدی مقرون به صرفه تر را تجربه کنید

با استفاده از کد تخفیف اوزون سوشال ضمن دریافت هدایای مختلف می توانید خرید مقرون به صرفه تری را از طریق این پلتفرم تجربه کنید. کد های تخفیف در همین صفحه قابل دریافت بوده و هر کد برای استفاده خاصی طراحی شده است.

راه های ارتباط با پشتیبانی اوزون سوشال

شماره تماس: 021-92000048