کد تخفیف پارمیس

کد تخفیف پارمیس

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

پارمیس، نرم افزار حسابداری و مالی. با کد تخفیف پارمیس می توانید برای تهیه نسخه های مختلف این نرم افزار حسابداری، ماژول سامانه مودیان، صندوق فروشگاهی، سامانه پیام کوتاه و فروشگاه ساز اینترنتی این مجموعه هزینه کمتری پرداخت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف پارمیس
کدهای تخفیف مربوط به پارمیس را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

نرم افزار حسابداری پارمیس

شرکت فناوری پارمیس با بیش از دو دهه سابقه یکی از مجموعه های پیشگام و محبوب در حوزه تولید و طراحی نرم افزار های مختلف مالی و مدیریتی محسوب می شود. این شرکت با هدف کمک به اقتصاد کشور و کسب و کار های داخلی تلاش می کند محصولاتی با کیفیت تولید کند تا قابل استفاده باری تمام گروه های شغلی باشد. نیرو های متخصص پارمیس همواره در تلاش هستند تا با به کارگیری جدید ترین فناوری ها بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهند. همچنین، با دریافت کد تخفیف پارمیس می توانید خمات این مجوعه را با هزینه کم تری مود استفاده قرار دهید.

با خدمات متنوع پارمیس دخل و خرج خود را مدیریت کنید

همانطور که می دانید مدیریت مالی یکی از مهم ترین بخش ها در موفقیت هر کسب و کار است. در واقع در صورتی که نتوانید دخل و خرج مجموعه خود را به خوبی مدیریت کنید، مشکلات زیادی در زمینه بودجه خواهید داشت. نرم افزار های حسابداری پارمیس به شما کمک می کند تا امور مالی خود را به صورت هوشمند و با دقت بسیار زیاد تحت کنترل داشته باشید. البته تولیدات پارمیس مجموعه ای از نرم افزار های متفاوت است که می توانید برای امور مختلف از آن ها استفاده کنید. به علاوه این نرم افزار ها برای به کسب کار های مختلف مانند امور بازرگانی، شرکتی، فروشگاهی،تولیدی، خدماتی و اصناف گوناگون شخصی سازی شده و قابل استفاده هستند. علاوه براین، لازم به ذکر است که نرم افزار حسابداری ابری با عنوان پارمیس استار نیز در این مجموعه عرضه می شود که امکانات بسیار منحصر به فردی را در اختیار کاربران قرار می دهد. به طور مثال با استفاده از این برنامه بدون نیاز به شبکه و سخت افزار، در تمام ساعات شبانه روز و با استفاده از هر نوع گجتی می توانید فعالیت های مالی خود را مدیریت کنید. البته پارمیس پرو، پارمیس 360، صندوق فروشگاهی، حسابداری شخصی، سامانه پیامکی .. نیز از تولیدات این مجموعه هستند که هر یک قابلیت های مختص به خود را دارند.

مزایا و نقاط قوت نرم افزار های پارمیس

بدون شک سابقه طولانی مجموعه پارمیس در این حوزه و داشتن بیش از 70 هزار کاربر به خوبی می تواند کارایی و قابل اعتماد بودن این نرم افزار ها را ثابت کند. به علاوه، این مجموعه با ارائه خدمات نوین و همکاری با برند های مطرح توانسته مورد اعتماد کاربران باشد و جوایز متعددی را در این حوزه به دست آورد. یکی از نقاز قوت این مجموعه، تولیدات متنوع است. در واقع، فرقی نمیکند ه یک کسب و کار کوچک شخصی داشته باشید یا یک شرکت بین المللی، در هر صورت پارمیس محصولی برای پاسخگویی به نیاز های شما ارائه خواهد داد. به علاوه، با استفاده از خدمات مشاوره رایگان پارمیس می توانید از بین نرم افزار های موجود مناسب ترین را انتخاب کنید.

استفاده از خدمات پارمیس با تخفیف ویژه

برای خرید و استفاده از خدمات متنوع مجموعه حسابداری پارمیس با صرف هزینه کم تر می توانید از کد تخفیف پارمیس استفاده کنید. توجه داشته باشید که کد های تخفیف اختصاصی هسند و هنگام دریافت باید شرایط استفاده از آن ها را در نظر داشته باشید.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی پارمیس

شماره تماس: 021-87758

ایمیل: Info@parmisit.com