کد تخفیف پارس آنلاین

کد تخفیف پارس آنلاین

rating
3.76
21 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

پارس آنلاین، ارائه اینترنت پرسرعت بدون اشغال خط تلفن . با استفاده از کد تخفیف پارس آنلاین برای خرید سرویس ها و ترافیک اضافه هزینه کمتری را پرداخت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف پارس آنلاین
کدهای تخفیف مربوط به پارس آنلاین را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی پارس آنلاین
کدهای ارسالی پارس آنلاین توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید کاربران
مشاهده بیشتر
0
0
0
0
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی پارس آنلاین

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

پارس آنلاین

پارس آنلاین یکی از بزرگترین مجموعه های خصوصی ارائه دهنده سرویس های اینترنت ثابت و خدمات ارتباطی با شبکه های محلی و جهانی است. بیش از یک میلیون نفر و بالغ بر 1000 سازمان و شرکت دولتی و خصوصی از خدمات این مجموعه استفاده می کنند. با خرید اینترنت پر سرعت از این سایت، ارتباط با جهان مجازی را به شکلی نوین تجربه خواهید کرد. استفاده از کد تخفیف پارس آنلاین نیز، بخشی از مبلغ فاکتور شما را کاهش داده و به شما اجازه می دهد با بهترین قیمت از بهترین خدمات اینترنت بهره ببرید.

خدمات پارس آنلاین

این مجموعه خدمات بسیار گسترده ای را به کاربران خود در سراسر ایران ارائه می کند. مهم ترین فعالیت های آن عبارت اند از ارائه خدمات گسترده دسترسی به اینترنت برای عموم، ارائه خدمات برقراری ارتباط با شبکه های محلی و جهانی، ارائه اینترنت پر سرعت ADSL و VDSL، ارائه خدمات برای کاربران خانگی برج ها و مجتمع های مسکونی و تجاری و ارائه راهکار های خاص ارتباطی برای سازمان ها و مؤسسات یا ارگان های دولتی و ادارات که با توجه به میزان مصرف و بودجه خود می‌توانند سرویس با ترافیک و سرعت مناسب را انتخاب نمایند.

بسته های اینترنت که پرمتقاضی ترین خدمت این مجموعه اند به دو شکل پکیج های زمرد و برنز ارائه می شوند. سرویس های زمرد از ترافیک باندل شده، پشتیبانی 24 ساعته با اولویت بالا و پشتیبانی حضوری رایگان برخوردار اند. ویژگی های سرویس های برنز محدود تر است و 98 درصد رضایت کاربران را به همراه داشته است و از پشتیبانی 24 ساعته با اولویت کمتر نیز برخوردار است.

اینترنت پر سرعت تنها چیزی نیست که می توانید از این مجموعه خریداری نمایید. اینترنت ماهواره ای VAST، پهنای باند اختصاصی، میزبانی وب، سرور اختصاصی، سرور ابری و دیتا سنتر از دیگر خدمات این سایت اند. شرکت های تجاری، دانشگاه ها، بانک ها و مؤسسات مالی، سازمان های شهری و... از جمله مشتریانی هستند که از خدمات پهنای باند استفاده می کنند. استفاده از خدمات ماهواره ای برای ایجاد شبکه خصوصی انتقال داده ها یا دسترسی به شبکه اینترنت نیز برای بسیاری از سازمان ها و مؤسسات سودمند است. سرور های ابری نیز از مزایایی مانند پویایی در استفاده از منابع، سرعت بالای ایجاد سرویس و امنیت بالا برخوردار اند و این شرکت با دارا بودن یکی از بزرگترین مراکز داده ایران و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، بهترین سرویس های ابری را به مشتریان خود ارائه می کند.

مزایا و ویژگی های پارس آنلاین

شرکت های بسیاری در زمینه ارائه خدمات اینترنت فعالیت می کنند؛ اما چرا پارس آنلاین را انتخاب کنیم؟ علاوه بر تنوع و گستردگی خدمات، تعرفه های این مجموعه نیز قابل توجه است. قیمت ارائه شده برای سرویس های مختلف در این شرکت مناسب است و از آن مهم تر، افزایش قیمت نداشته است. علاوه بر این، می توانید از خدمات میزبانی، اشتراک فضا، سرور اختصاصی، دیتاسنتر اختصاصی و پشتیبانی قوی این مجموعه استفاده کنید.

یکی از دلایل موفقیت این مجموعه، امکانات و پشتوانه های فنی قوی آن است. برخی از این پشتوانه ها عبارت اند از 7 ایستگاه ارسال و دریافت ماهواره ای، ارتباطات فیبر نوری بدون محدودیت ظرفیت، بیش از 100 پاپ سایت ارتباطی در تهران و اطراف، داشتن بزرگترین دیتاسنتر بخش خصوصی و برخورداری از بیش از 1 میلیون پورت دسترسی ADSL پر سرعت.

جدیدترین تخفیف های پارس آنلاین را از کجا دریافت کنیم؟

این مجموعه در راستای جلب رضایت کاربران خود همواره تلاش داشته است قیمت های رقابتی ارائه کند. علاوه بر این، پیشنهادات و جشنواره های ویژه ای به مناسبت های مختلف از طرف این مجموعه ارائه می شود که با استفاده از آن ها می توانید خرید به صرفه تری داشته باشید.

برای اطلاع از جدید ترین کد تخفیف پارس آنلاین، کمپین ها و طرح های فروش ویژه برای خرید بسته های ترافیک یا سرویس اینترنت، کافی است به سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف مراجعه نمایید. با جستجوی نام مجموعه، لیست تمام تخفیفات نمایش داده شده و می توانید با استفاده از آن ها خرید ارزان تری را تجربه کنید.

راه های ارتباط با پشتیبانی پارس آنلاین

شماره تماس: 1585
ایمیل: info@parsonline.com
آدرس: تهران، لویزان، بزرگراه شهید سرلشگر بابائی، بلوار ستاد نیروی زمینی ارتش، پاساژ الماس ایران، مجتمع های وب، طبقه دوم، واحد 4.