لوگوی پایار آکادمی

کد تخفیف پایار آکادمی

پایار آکادمی، ارائه کننده دوره های آموزشی ویدیویی، با استفاده از کد تخفیف پایار آکادمی میتونید آموزش نرم افزارهای کاربردی و تخصصی، زبان انگلیسی، طراحی و گرافیک و .. را با قیمت ارزان تهیه نمایید.
خیلی خوب
1 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از پایار آکادمی موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف پایار آکادمی به شما اطلاع خواهیم داد.

کوپن های تخفیف منقضی شده پایار آکادمی


نظرات و تجربه خرید از پایار آکادمی

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص پایار آکادمی
144 comment
هنوز نظری درباره پایار آکادمی ثبت نشده
تجربه خرید شما از پایار آکادمی چیست؟

پایار آکادمی

سامانه آموزش آنلاین پایار آکادمی از سال 1399 با هدف آموزش نیروهای متخصص کار خود را آغاز کرد. تیم پایار آکادمی همواره سعی کرده است تا انواع آموزش‌ تخصصی و عمومی که ممکن است افراد برای پیدا کردن کار یا کسب مهارت به آن احتیاج داشته باشند را در حوزه‌های گوناگون در بالاترین سطح ممکن تدریس و ارائه کند و از بهترین اساتید و با افراد با تجربه‌ در بازار کار برای آموزش دوره ها استفاده کرده است. یک پیشنهاد جذاب برای شما کاربران کانال تخفیف این است که می‌توانید هنگام خرید بسته های آموزشی این موسسه با وارد نمودن کد تخفیف پایار آکادمی هزینه کمتری پرداخت نمایید و تخفیف بگیرید.

چه آموزش هایی در سایت پایار آکادمی ارائه می‌شود؟

شما در این سایت می توانید دوره های آموزشی ویدیویی در موضوعات متنوع را خرید و دانلود نمایید که به چند مورد آن اشاره می‌کنیم:

دوره آموزش برنامه نویسی پایتون، دوره آموزش گرافیک و طراحی فتوشاپ و اتوکد، آموزش نرم افزار ها و برنامه های کاربردی مانند مایکروسافت آفیس، آموزش زبان خارجی انگلیسی و کره ای، آموزش خیاطی و… از قبیل دوره های موجود در وب سایت پایار آکادمی هستند.

همچنین برای یادگیری بهتر در برخی از رشته ها مانند ویرایش و ادیت عکس و ویدیو می‌توانید فایل و سورس کد پروژه های آماده را از پایار آکادمی تهیه و استفاده نمایید.

چرا باید دوره های آموزشی پایار آکادمی را تهیه کنیم ؟

از مهم ترین ویژگی های این سایت آموزشی این است که شما می‌توانید در هر جایی که باشید به ویدیوهای آموزشی آنلاین دسترسی داشته باشید. همچنین با کسب مهارت در نرم افزارهایی همچون فتوشاپ و آفیس و... از طریق آموزش های پایار آکادمی می‌توانید راحت تر وارد بازار کار شوید.

چطور آموزش های پایار آکادمی را با قیمت ارزان تری خرید کنم؟

برای آنکه بتوانید محصولات آموزشی یا فایل پروژه های آماده پایار آکادمی را با قیمت ارزان تری بخرید باید یکی از کدهای تخفیف پایار آکادمی را روی سبد خرید خود وارد نمایید. این بن تخفیف ها انواع مختلفی دارد و هریک ممکن است دارای شرایط متفاوتی باشند و روی همه یا بعضی از محصولات قابل استفاده باشد.

به طور مثال در سفارش اول خود از این سامانه آموزشی می‌توانید از کدهایی با عنوان کد تخفیف اولین خرید پایار آکادمی استفاده نمایید. البته اگر قبلا از این سایت خرید داشته اید از کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول پایار آکادمی می‌توانید استفاده کنید که باعث می‌شود خریدهای بعدی خود را نیز با هزینه کمتری انجام دهید.

جدیدترین کدهای تخفیف پایار آکادمی را دریافت کنم؟

با جستجوی کلمه کد تخفیف پایار آکادمی در وب سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل می‌توانید از جدیدترین پیشنهادات، کوپن ها و کد تخفیف پایار آکادمی  مطلع شوید و دوره های آموزشی ویدیویی و تخصصی و پروژه های آماده را با قیمت ارزان تری تهیه کنید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی پایار آکادمی

شماره تلفن پایار آکادمی : 07791570534
ایمیل : Support@payaracademy.com
آدرس: بوشهر، بهمنی، سه راه دانشگاه خلیج فارس، ساختمان مرکز رشد و فناوری، طبقه چهار ، واحد 404