آموزش آنلاین
پایار آکادمی
کد تخفیف پایار آکادمی

کد تخفیف پایار آکادمی

rating
5
2 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

پایار آکادمی، ارائه کننده دوره های آموزشی ویدیویی، با استفاده از کد تخفیف پایار آکادمی آموزش نرم افزارهای کاربردی و تخصصی، زبان انگلیسی، طراحی و گرافیک و .. را با قیمت ارزان تهیه نمایید.

کانال تخفیف
در حال حاضر کد تخفیف فعالی موجود نیست.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف پایار آکادمی
کدهای تخفیف مربوط به پایار آکادمی را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی پایار آکادمی

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

پایار آکادمی

سامانه آموزش آنلاین پایار آکادمی از سال 1399 با هدف آموزش نیروهای متخصص کار خود را آغاز کرد. تیم پایار آکادمی همواره سعی کرده است تا انواع آموزش‌ تخصصی و عمومی که ممکن است افراد برای پیدا کردن کار یا کسب مهارت به آن احتیاج داشته باشند را در حوزه‌های گوناگون در بالاترین سطح ممکن تدریس و ارائه کند و از بهترین اساتید و با افراد با تجربه‌ در بازار کار برای آموزش دوره ها استفاده کرده است. یک پیشنهاد جذاب برای شما کاربران کانال تخفیف این است که می‌توانید هنگام خرید بسته های آموزشی این موسسه با وارد نمودن کد تخفیف پایار آکادمی هزینه کمتری پرداخت نمایید و تخفیف بگیرید.

منبع دیگری که می توانید دوره های آموزشی را از آن دریافت کنید، مکتب خونه است. همچنین برای آن که هزینه کمتری را بپردازید، کد تخفیف مکتب خونه را به هنگام خرید دوره مورد نظرتان ثبت کنید.

چه آموزش هایی در سایت پایار آکادمی ارائه می‌شود؟

شما در این سایت می توانید دوره های آموزشی ویدیویی در موضوعات متنوع را خرید و دانلود نمایید که به چند مورد آن اشاره می‌کنیم. دوره آموزش برنامه نویسی پایتون، دوره آموزش گرافیک و طراحی فتوشاپ و اتوکد، آموزش نرم افزار ها و برنامه های کاربردی مانند مایکروسافت آفیس، آموزش زبان خارجی انگلیسی و کره ای، آموزش خیاطی و… از قبیل دوره های موجود در وب سایت پایار آکادمی هستند. همچنین برای یادگیری بهتر در برخی از رشته ها مانند ویرایش و ادیت عکس و ویدیو می‌توانید فایل و سورس کد پروژه های آماده را از پایار آکادمی تهیه و استفاده نمایید.

چرا باید دوره های آموزشی پایار آکادمی را تهیه کنیم؟

از مهم ترین ویژگی های این سایت آموزشی این است که شما می‌توانید در هر جایی که باشید به ویدیوهای آموزشی آنلاین دسترسی داشته باشید. همچنین با کسب مهارت در نرم افزارهایی همچون فتوشاپ و آفیس و... از طریق آموزش های پایار آکادمی می‌توانید راحت تر وارد بازار کار شوید.

چطور آموزش های پایار آکادمی را با قیمت ارزان تری خرید کنم؟

برای آنکه بتوانید محصولات آموزشی یا فایل پروژه های آماده پایار آکادمی را با قیمت ارزان تری بخرید باید یکی از کدهای تخفیف پایار آکادمی را روی سبد خرید خود وارد نمایید. این بن تخفیف ها انواع مختلفی دارد و هریک ممکن است دارای شرایط متفاوتی باشند و روی همه یا بعضی از محصولات قابل استفاده باشد.

به طور مثال در سفارش اول خود از این سامانه آموزشی می‌توانید از کدهایی با عنوان کد تخفیف اولین خرید پایار آکادمی استفاده نمایید. البته اگر قبلا از این سایت خرید داشته اید از کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول پایار آکادمی می‌توانید استفاده کنید که باعث می‌شود خریدهای بعدی خود را نیز با هزینه کمتری انجام دهید.

از کجا جدیدترین کدهای تخفیف پایار آکادمی را دریافت کنم؟

با جستجوی کلمه کد تخفیف پایار آکادمی در وب سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل می‌توانید از جدیدترین پیشنهادات، کوپن ها و کد تخفیف پایار آکادمی مطلع شوید و دوره های آموزشی ویدیویی و تخصصی و پروژه های آماده را با قیمت ارزان تری تهیه کنید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی پایار آکادمی

شماره تلفن: 07791570534
ایمیل: Support@payaracademy.com
آدرس: بوشهر، بهمنی، سه راه دانشگاه خلیج فارس، ساختمان مرکز رشد و فناوری، طبقه چهار ، واحد 404.