کد تخفیف پدرخوانده

کد تخفیف پدرخوانده

پدر خوانده، دورهمی جذاب مافیا و شهروندان دریک بازی هیجان انگیز. با استفاده از کد تخفیف پدرخوانده با صرف هزینه کمتر سکه های خود را افزایش داده و دفعات بیشتری بازی کنید.
خیلی خوب
18 رای
4.17
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از پدرخوانده موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف پدرخوانده به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده پدرخوانده

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی پدرخوانده وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از پدرخوانده

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص پدرخوانده
144 comment
هنوز نظری درباره پدرخوانده ثبت نشده
تجربه خرید شما از پدرخوانده چیست؟

پدرخوانده

قبلا مافیا بازی کرده اید و دنبال گروهی برای بازی بیشتر هستید؟ تا به حال تجربه نکرده اید و دنبال فرصت می گردید؟ بازی پدرخوانده نوعی مافیا آنلاین است که به کاربران خود این امکان را می دهد که در هر زمان بتوانند به یک سرگرمی جذاب دسترسی داشته باشند. با استفاده از کد تخفیف پدرخوانده نیز می توانید با هزینه کمتر، سکه های بیشتری برای بازی دریافت کنید.

بازی پدرخوانده چگونه است؟

با نصب بازی پدرخوانده مافیا، می توانید در بازی های گروهی مختلف با دوستان یا افراد جدید شرکت کنید. این مجموعه با داشتن 25 نقش، بالاترین تنوع نقش در اپ های مشابه را داشته و امکان ایجاد سناریو های 5 تا 16 نفره را به شما می دهد. علاوه بر این، در این برنامه نیازی به گرداننده بازی نیست و تمام مراحل توسط هوش مصنوعی به صورت اتوماتیک کنترل می شوند. البته، می توانید شخصی را به عنوان ناظر اضافه کنید تا از تقلب در بازی جلوگیری شود. در این اپلیکیشن می توانید لابی و سناریو های دلخواه ایجاد کنید یا به دیگر گروه ها بپیوندید. نام سناریو و تعداد بازیکنان فعلی نیز قابل مشاهده است. محیط بازی نیز در عین جذابیت، ساده بوده و هر شخصی می تواند بدون مشکل از آن استفاده کند. کارت های پدرخوانده نیز تنوع  جذابیت بالایی دارند. در هر بار بازی، یک نقش مافیا یا شهروند به شما تعلق می گیرد. هر تیم باید برای شکست گروه دیگر تلاش کند. در نهایت تیم برنده سکه دریافت کرده و بازنده ها سکه از دست می دهند. برای ورود به هر دور از بازی پدرخوانده نیز باید سکه بپردازید.

مزایا و ویژگی های پدرخوانده

بالا بودن تعداد نقش ها و تنوع سناریو ها یکی از مهم ترین مزیت های پدرخوانده مافیا است. با این قابلیت، بازی برای شما تکراری نخواهد شد و هیجان آن هم اضافه می شود. علاوه بر این، امکان ارتباط نوشتاری و صوتی با بازیکنان را هم دارید. در نتیجه، با اینکه بازی آنلاین است؛ اما شباهت زیادی به بازی حضوری خواهد داشت. زمانی که همه چیز هایی که نیاز دارید در یک اپلیکیشن خلاصه شده باشد، می توانید در هر زمان و از هر جایی مافیا بازی کنید. در دسترس نبودن تعداد کافی از افراد هم مشکلی نیست؛ زیرا به راحتی می توانید با آدم های جدید بازی کنید. امکان مشاهده سطح و امتیازات دیگران نیز وجود دارد. به این ترتیب می توانید وارد گروهی شوید که اعضای آن از نظر مهارت و حرفه ای بودن بیشترین شباهت را با شما داشته باشند. سرعت پر شدن لابی ها هم زیاد است و زمان زیادی منتظر نخواهید ماند. لازم به ذکر است که بازی پدرخوانده برای آیفون در دسترس نبود و می توانید آن را روی سیستم عامل اندروید نصب کنید.

دریافت سکه با کد تخفیف پدرخوانده

بعد از چند بار باخت در بازی، سکه های شما تمام می شود و برای شروع مجدد نیاز به سکه های بیشتری خواهید داشت. گاهی اوقات با چرخاندن گردونه شانس می توانید این سکه ها را بگیرید؛ اما برای افزایش تعداد آن ها یا کاهش هزینه ای که برای خرید می پردازید، می توانید از کد تخفیف پدرخوانده استفاده کنید. این کد ها از سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل قابل مشاهده اند.