کد تخفیف پتزلی

کد تخفیف پتزلی

پتزلی، پت شاپ آنلاین. با کد تخفیف پتزلی از غذا تا تمامی ملزومات مربوط به حیوانات خانگی خود مانند سگ و گربه را با قیمتی ارزان خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید.
خیلی خوب
4 رای
4.5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از پتزلی موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف پتزلی به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده پتزلی

کوپن و کد تخفیف پتزلی
شرایط استفاده
  • از پت شاپ آنلاین کد تخفیف پتزلی نامحدود بگیرید
  • تشویقی سگ و گربه، شیشه شیر، غذای خشک، جای خواب
  • برای نژادهای مختلف از برند رویال کنین، رفلکس، هپی کت و..
  • با وارد کردن کد 10% بدون سقف از مبلغ محصول کاهش می‌یابد
  • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از پتزلی

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص پتزلی
144 comment
هنوز نظری درباره پتزلی ثبت نشده
تجربه خرید شما از پتزلی چیست؟

پتزلی

فروشگاه پتزلی در زمینه فروش لوازم حیوانات خانگی، فعالیت می کند. هر آن چه یک حیوان خانگی به آن نیاز دارد را می توانید در پتزلی شاپ پیدا کنید. اگر دوست دارید هیجان نگهداری از گربه و سگ را تجربه کنید، باید به موارد مهمی از جمله غذای آن ها، بهداشت و لوازم مورد نیازشان توجه ویژه ای داشته باشید. می توانید از وب سایت پتزلی شاپ به عنوان یک راهنما استفاده کنید و از دسته های موجود، آن چه که مورد نیاز حیوان خانگی تان است را خریداری کنید. همچنین با استفاده از کد تخفیف پتزلی شاپ، فرصت خریدی ارزان و به صرفه در اختیارتان است که در این شرایط اقتصادی می تواند بسیار کمک کننده باشد.

ویژگی های وب سایت پتزلی چیست؟

اگر از حیوان خانگی همچون گربه و سگ نگهداری می کنید، باید به خرید غذای آن ها بسیار اهمیت دهید. انتخاب غذا مناسب، در مراحل رشد و سالم ماندن آن ها اهمیت بالایی دارد. همچنین کمک می کند که اختلالی در عملکرد بدن و فعالیت او ایجاد نشود. نکته مهم این جاست که باید از اعتبار فروشگاهی که از آن خرید می کنید، مطمئن باشید. پتزلی شاپ تضمین می کند که بهترین و باکیفیت ترین مواد غذایی اورجینال را در اختیارتان قرار می دهد.

علاوه بر مواد غذایی، سگ و گربه نیاز به وسایل دیگری همچون جای خواب، باکس حمل، قلاده، توالت، مواد شوینده، اسباب بازی و... خواهند داشت. در نتیجه با انتخاب مجموعه ای که تمام وسایل سگ و گربه را عرضه کند، دستتان برای خرید باز است. پتزلی شاپ یکی از فروشگاه های فعالی است که در رابطه با حیوانات خانگی اطلاعات کافی دارد. همواره در تلاش است که تمام نیازهای حیوان خانگی شما را با عرضه محصولات باکیفیت و اورجینال برطرف کند.

محصولات در دسته بندی های جداگانه ای از جمله محصولات سگ، محصولات گربه و پکیج ها عرضه شده اند. می توانید در دسته بندی های غذا، سلامت، آرایشی و  بهداشتی و لوازم نگهداری جست و جو کنید و در نهایت آن چه که مورد نیازتان است را خریداری کنید.

با کد تخفیف پتزلی ارزان تر خرید کنید

پتزلی شاپ را می توان یک مجموعه جامع و کامل از تمامی نیازهای مربوط به حیوانات خانگی همچون سگ و گربه دانست. علاوه بر این ها، فروشگاه برای خریدی ارزان تر کدهای تخفیف متنوعی را در اختیارتان قرار می دهد. کد تخفیف پنزلی شاپ در وب سایت کانال تخفیف قرار داده می شود. هم اکنون می توانید کدها را در بالای همین صفحه مشاهده کنید و پس از خواندن شرایط استفاده از هر کد، مناسب ترین آن را انتخاب کنید.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی پتزلی

شماره تماس: 091-27075689

آدرس: اتوبان لشگری - کنارگذر لشگری - کارخانه نوآوری آزادی - سوله 7 و 8