کد تخفیف پیکاپک

کد تخفیف پیکاپک

پیکاپک، پلتفرم سمپلینگ دیجیتال در ایران. بدون نیاز به کد تخفیف پیکاپک نمونه محصولات برندهای مختلف از قبیل مواد غذایی، لوازم آرایشی بهداشتی و... را کاملا رایگان دریافت کنید و نظر خود را در رابطه با آن محصول اعلام نمایید.
خیلی خوب
11 رای
4.09
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کد تخفیف پیکاپک
100%

دریافت رایگان محصولات جدید شرکت ها با پیکاپک

تعداد محدود
شرایط استفاده
  • پیکاپک محصولات جدید شرکت ها را رایگان برایتان میفرستد
  • پس از دریافت و استفاده باید نظرتان را درباره آنها اعلام نمایید
  • در ابتدا لازم است ثبت نام نموده و مشخصات خود را کامل کنید
  • دسته بندی های مورد علاقه تان برای بررسی را مشخص نموده
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده پیکاپک

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی پیکاپک وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از پیکاپک

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص پیکاپک
144 comment
هنوز نظری درباره پیکاپک ثبت نشده
تجربه خرید شما از پیکاپک چیست؟

پیکاپک

پیکاپک اولین پلتفرم سمپلینگ دیجیتال در ایران است. به عبارتی، این مجموعه نمونه رایگان محصولات شرکت های مختلف را برای تست برای شما می فرستد. نحوه کار این مجموعه با همه فروشگاه هایی که می شناسید متفاوت است. چراکه در اینجا تلاش می شود تولید کنندگان بتوانند محصولاتی دقیقا منطبق بر نظرات و خواسته های مشتریان خود تولید کنند.در ادامه با روند فعالیت پیکا پک آشنا خواهید شد. توجه کنید که برای استفاده از این خدمات نیازی به کد تخفیف پیکاپک نیست و فرآیند کاملا رایگان است.

پیکا پک چه کاری انجام می دهد؟

حتما برای همه شما پیش آمده که در فروشگاه های بزرگ یا حتی خیابان کسی از شما بخواهد محصولی را امتحان کنید. تست رایگان محصول همواره به عنوان یک روش تبلیغاتی موثر به کار گرفته شده است. سمپلینگ دیجیتال دقیقا نوع پشیرفته و اصولی تر همین تبلیغات است. پیکاپک به عنوان اولین پلتفرم سمپلینگ دیجیتال این خدمات را به برند ها و خریداران ارائه می دهد. در ابتدا باید در این سایت ثبت نام کنید. در هنگام ثبت نام اطلاعاتی از شما خواسته می شود و باید به سؤالات ویژه ای که به دقت طراحی شده اند پاسخ دهید. سپس، علایق و نیاز های شما برای این مجموعه مشخص می شود.

از طرف دیگر، برند های مختلف محصولات خود را در اختیار پیکاپک قرار می دهند تا توسط مشتریان تست شوند. احتمالا از این جا به بعد می توانید روند کار را حدس بزنید. پیکاپک مشتریانی که مایل به تست محصولات جدید هستند را به برند های مختلف متصل می کند. به زبان ساده تر، با توجه به اطلاعاتی که در ابتدا در اختیار این مجموعه قرار می دهید، محصولاتی که در حوزه علایق شما باشند به صورت رایگان برایتان ارسال می شوند. تنها کاری که لازم است انجام دهید استفاده از آن کالا است. فراموش نکنید که بعد از تست محصول باید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به صورت کامل با پیکاپک در میان بگذارید. سپس پیکاپک نظرات شما را به تولید کننده ها مننتقل می کند. حالا تولید کنندگان در حوزه های مختلف تلاش می کنند محصولاتی مطابق میل مشتریان خود تولید کنند که به طور قطع به افزایش فروش آن ها کمک خواهد کرد.

مزیت های استفاده از پیکاپک

بزرگترین مزیت ثبت نام در سایت پیکاپک این است که شما می توانید محصولات مورد علاقه و مورد نیاز خود را تنها در ازای نظر دادن درباره آن دریافت کنید. در حقیقت نه برای خرید و نه برای ارسال هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود. همچنین، محصولات تست به صورت اتفاقی برای کسی ارسال نمی شوند بلکه این روند بر اساس سلایق افراد انجام می شود. از دیگر مزیت های همکاری کردن با پیکاپک می توان به تولید محصولات بهتر توسط تولید کننده ها اشاره کرد. بدیهی است برند های مختلف در هر زمینه ای با شناخت نیاز ها و علایق بازار مصرف خود می توانند محصولات بهتری تولید کنند. این موضوع نه تنها برای مشتریان جذاب است بلکه برای برند ها نیز سودآور خواهد بود.

ارتباط با پشتیبانی پیکاپک

شماره تماس   021-91004845:

ایمیل برندهاsupplier@pikapak.ir :

ایمیل پشتیبانی support@pikapak.ir :

آدرس:مرزداران، خیابان ایثار، پلاک ۶ واحد اول