خدمات آنلاین
پیشتاز وردپرس
کد تخفیف پیشتاز وردپرس

کد تخفیف پیشتاز وردپرس

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

پیشتاز وردپرس، مارکت قالب و افزونه. با داشتن کد تخفیف پیشتاز وردپرس می توانید انواع پوسته و پلاگین برای وبسایت خود را با قیمت مقرون به صرفه تری خریداری کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف پیشتاز وردپرس
کدهای تخفیف مربوط به پیشتاز وردپرس را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی پیشتاز وردپرس

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

پیشتاز وردپرس

اگر به دنبال یک مرجع مطمئن برای خرید قالب ها و افزونه های وردپرسی هستید، پیشتاز وردپرس می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. در این وب سایت اینترنتی می توانید تمام نیازمندی های خود برای ویک وب سایت وردپرسی را پوشش دهید. جدا از این ها، ناگفته نماند که با ثبت کد تخفیف پیشتاز وردپرس  به هنگام نهایی کردن سفارش، هزینه خریدتان کاهش خواهد یافت.

انواع قالب ها و افزونه های پیشتاز وردپرس

قالب ها و افزونه های مختلفی در فروشگاه اینترنتی پیشتاز وردپرس در دسترس است. بسته به نوع وب سایت و کسب و کارتان می توانید برای خرید قالب و افزونه های مورد نظرتان اقدام کنید. از سری قالب های فروشگاه می توان به قالب ایمپرزا Impreza، چند منظوره زفایر (zephyr)، قالب فروشگاهی وودمارت، افزونه یواست ووکامرس، رنک مث پرو و... اشاره کرد. لازم به ذکر است که مدام قالب های جدید و به روز در اختیارتان قرار می گیرد. خدماتی که پیشتاز وردپرس در اختیار کاربران خود می گذارد لازم است خیالتان را از این بابت آسوده کنیم که تمامی محصولات موجود در فروشگاه از امنیت بالایی برخورداراند. در نتیجه دیگر نیازی نیست دغدغه ای در رابطه با امنیت وب سایتتان داشته باشید. بدون نگرانی می توانید در کمترین زمان خرید خود را انجام دهید. در پیشتاز وردپرس، به روزترین محصولات در دسترستان خواهد بود. با توجه به بازخوردهای کاربران، تیم مجموعه محصولات خود را به صورت روزانه و هفتگی به روزرسانی می کند. مورد بعدی مربوط به ضمانت بازگشت وجه است. در صورتی که پس از خرید با مشکلی در بخش فنی قالب ها و افزونه ها رو به رو شوید، می توانید تیکت خود را ثبت کنید. پس از بررسی و تایید توسط پشتیبان ها، هزینه شما طی 72 ساعت برگردانده می شود.

خدماتی که پیشتاز وردپرس در اختیار کاربران خود می گذارد

لازم است خیالتان را از این بابت آسوده کنیم که تمامی محصولات موجود در فروشگاه از امنیت بالایی برخورداراند. در نتیجه دیگر نیازی نیست دغدغه ای در رابطه با امنیت وب سایتتان داشته باشید. بدون نگرانی می توانید در کمترین زمان خرید خود را انجام دهید. در پیشتاز وردپرس، به روزترین محصولات در دسترستان خواهد بود. با توجه به بازخوردهای کاربران، تیم مجموعه محصولات خود را به صورت روزانه و هفتگی به روزرسانی می کند. مورد بعدی مربوط به ضمانت بازگشت وجه است. در صورتی که پس از خرید با مشکلی در بخش فنی قالب ها و افزونه ها رو به رو شوید، می توانید تیکت خود را ثبت کنید. پس از بررسی و تایید توسط پشتیبان ها، هزینه شما طی 72 ساعت برگردانده می شود.

تجربه خرید ارزان قالب و افزونه با کد تخفیف پیشتاز وردپرس

خدمات پیشتاز وردپرس تنها به مواردی که در بالا شرح داده ایم، محدود نمی شود. این فروشگاه اینترنتی به منظور ایجاد رفاه بیتشر برای کاربران خود، کدهای تخفیفی را دز نظر گرفته است. هر کدام از این کدها برای محصولات خاصی است. به همین جهت لازم است پیش از انتخاب، شرایط مربوط به هر کد تخفیف را مطالعه کنید. انواع کد تخفیف پیشتاز وردپرس در وب سایت آف چنل قابل استفاده اند.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی پیشتاز وردپرس

شماره تماس: مدیریت: 76794612-021 داخلی 2 - پشتیبانی: 02176794612 داخلی 1

ایمیل: Info@pishtazwp.com pishtazwp@gmail.com

آدرس: تهران، محله تهرانپارس، خیابان خوشوقت ساعت کاری: هفت روز هفته، از 8 صبح الی 17 عصر.