کد تخفیف پادرو

کد تخفیف پادرو

rating
4.75
4 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

پادرو، سامانه ارائه دهنده خدمات به فروشگاه های اینستاگرام و آنلاین. با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف پادرو که در ادامه همین بخش منتشر خواهد شد، سرویس اشتراک و ایجاد فروشگاه آنلاین برای پیج های اینستاگرامی یا خدمات ارسال سفارش و بسته برای سایت های فروشگاهی را با قیمت ارزان تری تهیه کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف پادرو
کدهای تخفیف مربوط به پادرو را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی پادرو

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

پادرو

پادرو یک سامانه ارائه دهنده خدمات به فروشگاه های آنلاین و اینستاگرامی است. حوزه فعالیت این مجموعه، تجارت اجتماعی و حمل و نقل است. استفاده از خدمات این فروشگاه به شما کمک می کند کسب و کار اینترنتی خود را بهتر و آسان تر مدیریت کنید و فروش بیشتری داشته باشید. همچنین، با استفاده از کد تخفیف پادرو، خدمات این مجموعه با قیمت به صرفه تری در دسترس شما قرار می گیرند.

محصولات و خدمات پادرو

هدف اصلی این مجموعه کمک به فروشگاه های اینترنتی از طریق تسهیل روند فروش و ارسال محصولات است.  مالکان فروشگاه های اینستاگرامی یا فروشگاه ها و سازمان های بزرگ، می توانند از خدمات این سامانه استفاده کرده و کسب و کار خود را رونق ببخشند. این سامانه دو محصول اساسی به نام های پادروشاپ و پادروپین ارائه می کند که به ترتیب برای فروشگاه های اینستاگرامی و فروشگاه های آنلاین مناسب اند.

این مجموعه چطور به فروشگاه های اینستاگرامی کمک می کند؟ این سامانه به شما اجازه می دهد یک لینک اختصاصی برای فروشگاه خود ایجاد کنید و با سرعت و سهولت بیشتری محصولات خود را بفروشید. شما یک فروشگاه اینترنتی با لینک اختصاصی خواهید داشت و می توانید کاتالوگ محصولات خود را ساخته و با تعیین موجودی و قیمت محصولات، به سادگی فروش خود را مدیریت کنید. پاسخ دادن به پیام های خریداران و ثبت سفارش از طریق دایرکت، واتساپ و ... زمان زیادی می گیرد و به هیچ وجه بهینه نیست. با کمک این سایت، مشتری ها از طریق یک لینک با فروشگاه شما در ارتباط خواهند بود و خرید به صورت مستقیم انجام میگیرد. علاوه بر این، می توان تمام سفارش ها را مدیریت کرد و نیاز به استفاده از برنامه های جدا برای مدیریت فروش نخواهید داشت. جمع آوری و ارسال مرسوله های پستی هم توسط همین مجموعه انجام شده و حجم کاری شما کمتر می شود.

فروشگاه های اینترنتی و سازمان های مختلف که سایت اختصاصی دارند، نیازی به دریافت لینک اختصاصی نخواهند داشت؛ اما می توانند برای ارسال ساده و راحت سفارشات خود از خدمات این پلتفرم استفاده کنند. چگونه؟ این سایت به شما اجازه می دهد از طریق وب پنل یا API شخصی سازی شده، به تمام شرکت های خدمات پستی دسترسی داشته باشید و بدون نیاز به بستن قرارداد با آن ها از خدماتشان استفاده کنید. با استفاده از این سامانه می توانید خدمات پستی مختلف را مقایسه و انتخاب کرده و از طریق یک سیستم یکپارچه، مدیریت آن ها را آسان تر انجام دهید.

مزایا و ویژگی های پادرو

مزیت اصلی این سامانه این است که به کسب و کار شما رونق داده و فروشتان را بیشتر می کند. فروشگاه های اینترنتی و اینستاگرامی با استفاده از خدمات این مجموعه در وقت خود صرفه جویی می کنند. وقت با ارزشی که می تواند صرف توسعه و گسترش دیگر بخش های کسب و کارشان بشود. علاوه بر این، سیستم انتقال مرسوله ها شما را از رفتن به دفاتر پستی مختلف یا قرار داد بستن با آن ها بی نیاز می کند. جمع آوری و ارسال تمام بسته ها هیچ انرژی و هزینه ای از شما نمی گیرد. به این شکل، نه تنها کار های شما با سرعت بیشتری انجام می شود، بلکه خریداران هم سفارشات خود را زودتر دریافت خواهند کرد.

سایر مزایای استفاده از این سامانه عبارت اند از مدیریت ساده و یکپارچه سفارش ها، ارائه لینک اختصاصی به هر فروشگاه، امکان استفاده رایگان از محصولات به مدت 2 هفته، جمع آوری مرسوله ها به صورت رایگان، امکان لغو اشتراک، فراهم کردن بستر پرداخت امن برای فروشگاه ها، امکان رهگیری لحظه ای مرسوله ها، شخصی سازی فرایند های ارسال و ارائه پشتیبانی اختصاصی.

چگونه با قیمت کمتری از پادرو استفاده کنیم؟

به صورت کلی، برای بهره مندی از محصولات و خدمات این سامانه باید اشتراک تهیه کنید. هزینه خرید این اشتراک ها با استفاده از کوپن های مختلف کاهش پیدا می کند. با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل جدیدترین کد تخفیف پادرو در دسترس شما قرار می گیرد و می توانید برای برخورداری از خدمات این سامانه هزینه کمتری بپردازید.

راه های ارتباط با پادرو

شماره تماس پشتیبانی پادرو: 02191032222
ایمیل: hi@podro.com
آدرس: تهران، خیابان ایرانشهر، کوچه دهخدا، نبش موسوی، پلاک 48.