کتاب و کتابخوانی
انتشارات پویش
کد تخفیف انتشارات پویش

کد تخفیف انتشارات پویش

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

انتشارات پویش، ناشر کتاب های تیزهوشان و کمک درسی. با کد تخفیف انتشارات پویش انواع کتاب های آموزشی، پیک آدینه، دوره طلایی و نمونه سوالات امتحانی و هوش برای پایه های اول تا نهم و پیش دبستانی را با قیمت ارزان و به صرفه خریداری کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف انتشارات پویش
کدهای تخفیف مربوط به انتشارات پویش را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی انتشارات پویش

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

انتشارات پویش

انتشارات پویش اندیشه خوارزمی فعالیت خود را از سال 1395 آغاز نموده است. مهم ترین هدفی که این مجموعه دنبال می کند تولید کتاب های آموزشی جدید و کاربردی است. این انتشارات تلاش می کند با محصولات خود یادگیری را برای کودکان و نوجوانان ایران زمین به یک فعالیت جذاب و همراه با سرگرمی تبدیل کند. همچنین، با استفاده از کد تخفیف انتشارات پویش می توانید این کتاب های کمک آموزشی را با هزینه کم تری نیز خریداری کنید.

محصولات انتشارات پویش، راهی به سمت دانایی

کتاب های آموزشی و کمک آموزشی در سال های اخیر سهم زیادی در مفقیت دانش اموزان در مقاطع مختلف داشته اند. نکته مهم این است. نکته مهم این است که این کتاب ها باید مبتنی بر اصول آموزشی باشند مخصوصاً زمانی که برای کودکان تهیه می شوند. به همین خاطر است که باید اینگونه محصولات را از منابع معتبری مانند انتظارات پویش تهیه کنید. در این انتشارات کتاب های آموزی مختلف برای کودکان و نوجوانان از پیش دبستانی تا پایه نهم منتشر می شوند. کتاب های مربوط به مهد کودک و پیش دبستانی معمولاً شامل آموزش اصول اولیه است. در مورد سایر کتاب های کمک آموزشی هم می توان گفت این محصولات ابزاری هستند تا دانش آموزان بتوانند با استفاده از آن ها مفاهیم درسی خود را سریع تر و بهتر متوجه شوند و حتی مطالب اضافه ای در مورد موضوع بیاموزند. همچنین، در این انتشارات انواع کتاب های هوش و خلاقیت و کتاب های آمادگی برای آزمون های تیز هوشان نیز وجود دارد. این کتاب ها معمولاً آموزش و تمرین را در کنار هم به شما ارائه می دهند. در کنار کتاب های گفته شده، انواع دفاتر، پیک های هفتگی و برخی لوازم تحریر را نیز می توانید از این فروشگاه تهیه کنید.

چرا خرید از انتشارات پویش را پیشنهاد می کنیم؟

همانطور که در ابتدا نیز به شما گفتیم، محتوای کتب آموزشی و کمک آموزشی از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. یکی از بزرگترین مزیت های این انتشارات، متناسب بودن و کاربردی بودن این محتوا است. در حقیقت، باید اینطور گفت که کتاب های انتشارات پویش بر اساس اصول صحیح آموزشی تدوین و تهیه می شوند و از این نظر می توانید کانلاً مطمئن باشید. همچنین، کتاب هایی که از این سایت تهیه می کنید، ضمانت اصالت نیز دارند. علاوه براین، اگر سفارش های شما بیشتر از 250000 تومان باشد، مشمول استفاده از از خدمات ارسال رایگان خواهید بود. اگر در انتخاب و خرید خود سوال یا مشکلی داتید می توانید در ساعات اداری با پشتیبانی این مجموعه در ارتباط باشید.

کتاب های منتخب خود را از انتشارات پویش با تخفیف بخرید

با دریافت کد تخفیف انتشارات پویش از طریق همین صفحه می توانید خریدی ارزان تر و مقرون بهصرفه تر را تجربه کنید. به یاد داشته باشید که هر کد برای خرید خاصی قابل استفاده است. لذا قبل از دریافت شرایط و توضیحات مربوطه را با دقت مطالعه کنید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی انتشارات پویش

شماره تماس: 02166960000

نشانی: آدرس: تهران، میدان انقلاب، بین دوازده فروردین و منیری جاوید، خیابان وحید نظری، پلاک 126

ارتباط از طریق واتساپ: 09034212079

ایمیل: pooyeshpub@gmail.com