آموزش آنلاین
آزمون یار کوییز 24
کد تخفیف آزمون یار کوییز 24

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن آزمون یار کوییز 24

rating
3.84
19 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

آزمون یار کوییز 24، ارائه پنل های برگزاری آزمون آنلاین مناسب برای دانش آموزان و معلمان مدارس کل کشور

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف آزمون یار کوییز 24
کدهای تخفیف مربوط به آزمون یار کوییز 24 را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی آزمون یار کوییز 24
کدهای ارسالی آزمون یار کوییز 24 توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی آزمون یار کوییز 24

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

معرفی آزمون یار کوییز ۲۴

کوییز ۲۴  یک سامانه کمک آموزشی است که برای دانش آموزان، دبیران و مشاوران و مدیران مدارس بستری را فراهم نموده که آزمون و کلاس های خود را به صورت آنلاین برگزار نمایند. البته فراهم نمودن بانک سوالات تستی، تشریحی و درسنامه نیز از دیگر امکانات موجود در سایت و اپلیکیشن آزمون یار کوییز 24 است.

اگر کنکور پیش رویتان است، می توانید از کلاسینو هم کمک بگیرید. کلاس ها و آزمون های آنلاین را با کد تخفیف کلاسینو ارزان تر خریداری کنید و شاهد پیشرفت چشمگیر خود باشید.

چه خدماتی در سایت و اپلیکیشن کوییز ۲۴ ارائه می‌شود؟

برخی از خدماتی که در سامانه آنلاین آزمون یار کوییز ۲۴ موجود است شامل پنل برگزاری آزمون آنلاین، آزمون های آنلاین درسی، آزمون های آنلاین هماهنگ کشوری، بانک سوال و آزمون ساز، آزمون های چاپی با سربرگ و لوگوی اختصاصی، تکالیف آنلاین و کلاس مجازی است.

با کمک سامانه آزمون یار کوییز ۲۴ چگونه می توان آزمون آنلاین برگزار کرد؟

با استفاده از پنل برگزاری آزمون آنلاین این سامانه دبیران مدارس و آموزشگاه ها می توانند دانش آموزان و داوطلبین خود را مورد ارزیابی قرار دهند و برای این منظور می توانند از سوالات شخصی خود یا بانک سوالات موجود در این سامانه استفاده نمایند و سپس فیلمی از حل سوالات آزمون را نیز برای مشاهده داوطلبین بارگذاری نمایند.

همچنین، بخش آزمون آنلاین به صورت ۲۴ ساعته برای آماده سازی دانش آموزان جهت شرکت در آزمون های اصلی مدرسه و کنکور سراسری قابل دسترسی است و پس از اتمام آزمون نیز کارنامه دانش آموز را به او نمایش می دهد. آزمون های هماهنگ کشوری نیز با همین هدف به صورت یک هفته در میان و با جامعه آماری بالا در این سامانه برگزار می گردد.

با استفاده از سامانه آزمون یار کوییز ۲۴ چگونه می توان کلاس آنلاین برگزار کرد؟

با استفاده از خدمات کلاس آنلاین سامانه آنلاین آزمون یار می توانید در هر نقطه از جهان کلاس آنلاین، سمینار آموزشی آنلاین و یا وبینار آنلاین برگزار کنید و بدون محدودیت زمانی و مکانی با دانش آموزان و کاربران خود در ارتباط باشید. برای این منظور امکان اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ، ضبط کلاس آنلاین، وایت برد، پرسش سوالات چند گزینه ای، ارتباط تصویری و ارتباط شنیداری برای شما فراهم شده است.

شایان ذکر است کلاس های اینترنتی این سامانه به کمک نرم افزارهای ادوب کانکت (Adobe Connect) و بیگ بلو باتن (Big Blue Button) برگزار می‌گردد.

چگونه می توان به طور رایگان یا با هزینه کمتر از خدمات سایت آزمون یار کوییز ۲۴ استفاده نمود؟

شما می توانید پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سامانه آنلاین کوییز ۲۴ از خدمات یک هفته ای رایگان این سامانه بهره‌مند شوید. همچنین، این سامانه برای جلب رضایت کاربران خود به صورت دوره ای و در فواصل زمانی مختلف طرح ها و جشنواره های تخفیفی گوناگونی را برگزار می نماید که در صورت اطلاع از آن ها در زمان مناسب و اقدام به دریافت کد تخفیف کوییز ۲۴ می توانید به صورت ارزان تر از خدمات این سامانه استفاده کنید.

جدیدترین کدهای تخفیف آزمون یار کوییز ۲۴ را از کجا دریافت کنیم؟

شما عزیزان می توانید با مراجعه به همین صفحه از وب سایت آف چنل همواره از جدیدترین کوپن و کد تخفیف آزمون یار کوییز ۲۴ باخبر شوید.

راه‌ های ارتباطی و تماس با کوییز ۲۴

تلفن : 02191035086
ایمیل : Quiz24@yahoo.com
آدرس :  تهران، خیابان باقرخان شرقی، روبروی بیمارستان امام خمینی، تقاطع خیابان دکتر قریب، جنب داروخانه، پلاک 33، طبقه 2، واحد 4