فروشگاه اینترنتی
رادیاتور سنتر
کد تخفیف رادیاتور سنتر

کد تخفیف رادیاتور سنتر

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

رادیاتور سنتر، فروشگاه رادیاتور انواع خودرو. با کد تخفیف رادیاتور سنتر قادر خواهید بود انواع رادیاتور ماشین های ایرانی، خارجی و چینی را با پرداخت هزینه کمتری از این مجموعه تهیه کرده و از خرید خود لذت ببرید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف رادیاتور سنتر
کدهای تخفیف مربوط به رادیاتور سنتر را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی رادیاتور سنتر

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

رادیاتور سنتر

رادیاتور سنتر مجموعه ای است که در حوزه فروش رادیاتور اتومبیل فعالیت می کند. در فروشگاه اینترنتی رادیاتور سنتر، میلیون ها نفر جهت ساخت و خرید و فروش کالاهایی خاص به یکدیگر متصل می شوند. به این صورت عده ای به درآمد و عده ای به کالاهای مورد نیازشان تنها با چند کلیک ساده خواهند رسید. هم اکنون این وب سایت اینترنتی یکی از موفق ترین گروهای فروش و خدمات پس از فروش رادیاتور در ایران است. علاوه بر محصولات باکیفیت و خدمات متنوع، کد تخفیف رادیاتور سنتر نیز در اختیار مشتریان قرار گرفته تا بتوانند تجربه خریدی ارزان تر و به صرفه تر داشته باشند.

محصولاتی که می توانید از رادیاتور سنتر خریداری کنید

محصولات در دسته بندی های متنوعی عرضه شده اند تا شما بتوانید به راحتی به محصول مورد نظرتان دسترسی داشته باشید. محصولات در دسته های انواع رادیاتور سواری، انواع رادیاتور بخاری، انواع رادیاتور کولر و انواع مخازن رادیاتور قرار می گیرند. در دسته رادیاتور سواری انواع رادیاتور آب، رادیاتور کولر، رادیاتور بخاری، رادیاتور اوپراتور، شلنگ واتصالات رادیاتور کولر، اتصالات رادیاتور بخاری و درب رادیاتور موجود است. رادیاتورهای بخاری نیز رادیاتورهای سنگین و سواری را شامل می شوند. در دسته رادیاتور کولر می توانید برای خرید انواع آن، رادیاتور اوپراتور، شلنگ واتصالات رادیاتور کولر، رادیاتور کتدانسور کولر سواری، رادیاتور کندانسور کولر سنگین و رادیاتور اینتر کولر اقدام کنید. دسته رادیاتورهای مخزن نیز مخازن پلاستیکی سواری، پلاستیکی سنگین، آلمینیوم، مس و برنج را شامل می شوند. مشخصات هر محصول در زیر آن درج شده تا بتوانید منطبق با خودرویی که در اختیار دارید، محصولی که جهت رفع نیازهایتان به کار می آید را بااطمینان خاطر خریداری کنید.

خدماتی که رادیاتور سنتر در اختیار مشتریان خود قرار می دهد

رادیاتور سنتر به جهت آن که همواره به دنبال جلب رضایت از مشتریان خود است، در تلاش بوده تا لا ارائه خدماتی متنوع و کارآمد بهترین ها را در اختیار آن ها قرار دهد. از جمله خدمات این مجموعه می توان به پرداخت در محل و همچنین ارسال سریع محصولات در سریع ترین زمان ممکن اشاره کرد. همچنین در صورت پرداخت اینترنتی باید این اطمینان را به شما عزیزان بدهیم که درگاه پرداخت اینترنتی سایت 100 درصد امن است. علاوه بر این موارد، می توان به گارانتی طلایی محصولات اشاره کرد. همچنین در صورت پرداخت اینترنتی باید این اطمینان را به شما عزیزان بدهیم که درگاه پرداخت اینترنتی سایت 100 درصد امن است. علاوه بر این موارد، می توان به گارانتی طلایی محصولات اشاره کرد. با توجه به گارانتی داشتن محصولات، می توان گفت که مشتریان می توانند بدون نگرانی از بایت استاندارد بودن و کیفیت محصولات، جهت خرید آن ها اقدام کنند. مورد بهدی مربو.ط به پشتیبانی 24 ساعته در تمام هفته است. در نتیجه هر زمان که نیاز به برقراری ارنباط و پیگری جهت مسئله ای داشته باشید، می توانید از طریق راه های ارتباطی، مشکل خود را با پشتیبانان رادیاتور سنتر مطرح کنید. 

با کد تخفیف رادیاتور سنتر ارزان تر از همه جا خرید کنید
رادیاتور سنتر علاوه بر محصولات متنوع و خدماتی که در اختیار مشتریان خود قرار داده است، انواع کدهای تخفیف را نیز به مشتریان خود پیشنهاد می دهد. انواع کد تخفیف رادیاتور سنتر در همین صفحه از وب سایت کانال تخفیف قابل مشاهده و استفاده اند. کافی است شرایط کد مورد نظرتان را به طور دقیق مطالعه کنید. کدی که برای خرید به کارتان می آید را به هنگام ثبت سفارش اعمال و از تخفیف های ویژه ای بهره مند شوید.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی رادیاتور سنتر

شماره های تماس:
09354456330 (تماس مستقیم)
0901-909-1072 (خدمات مشتری)
021-52225567 (ثبت سفارش تلفنی)
051-52248255 (پشتیبانی فروشگاه)
ایمیل ها:
mohammad91944@gmail.com
support@radiatorcenter.ir
info@radiatorcenter.ir
آدرس:
تربت حیدریه بین رجایی 5 و7