کد تخفیف رایتل

کد تخفیف رایتل

rating
4.26
155 رای
دنبال کن
کدهای فعال
مسابقات
نظرات
درباره فروشگاه

با کد تخفیف رایتل و شرکت در جشنواره های رایگان کد ارغوان، رایکارت، رایکد، شارژ ارزان، بسته مکالمه و پیامک و اینترنت رایگان رایتل، اپراتور همراه هوشمند کشور را خرید نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف رایتل
کدهای تخفیف مربوط به رایتل را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی رایتل
کدهای ارسالی رایتل توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی رایتل

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

رایتل

رایتل به عنوان سومین اپراتور سراسری تلفن همراه از سال 1386 تا کنون در حال فعالیت است و تا دو سال به صورت انحصاری خدمات نسل سوم موبایل را به مشترکین ارائه می کرد. رایتل با ارائه خدماتی مانند تماس صوتی، پیامک، اینترنت 4G، سرویس آوای انتظار با نام راینواز، اپلیکیشن رایفون برای تماس بر بستر اینترنت، رومینگ، خدمات چند رسانه ای، خدمات محتوایی پیامکی و ... سعی دارد خود را به عنوان اپراتوری مشتری مدار و نوآور در بین رقبا معرفی نماید. با استفاده از کد تخفیف رایتل می توانید با قیمت کمتری از خدمات و محصولات آن استفاده کنید.

خدمات و مزایای رایتل

 از طریق سایت و اپلیکیشن رایتل من، امکان خرید سیم کارت دائمی و اعتباری، امور مربوط به ترابرد پذیری، مدیریت حساب سیم کارت و بسیاری موارد دیگر برای شما در دسترس خواهد بود. این اپراتور، سیم کارت های خود را با دو طرح مختلف به فروش می رساند. در طرح X50 به مدت 30 روز از خدماتی مانند 50 گیگ اینترنت، 1000 دقیقه مکالمه درون شبکه،500 دقیقه مکالمه برون شبکه، 1000 پیامک درون شبکه و 500 پیامک برون شبکه بهره مند می شوید. علاوه بر این، می توانید شماره خود را انتخاب کرده و یک سیم کارت هدیه نیز دریافت کنید. 200 هزار تومان تخفیف دیجی استایل یا 40 هزار تومان تخفیف اسنپ مارکت نیز به شما تعلق می گیرد. در طرح X10 نیز از 10 گیگ اینترنت، امکان انتخاب شماره و تخفیف اسنپ مارکت بهره مند می شوید. میزان مکالمات و پیامک های برون شبکه در این طرح کمتر است. اگر تمایل به خرید سیم کارت اعتباری داشته باشید هم می توانید بسته به طرح انتخابی خود، از 3 تا 14 گیگ اینترنت، سیم کارت هدیه، 3 تا 40 هزار تومان اعتبار و برخی امکانات دیگر برخوردار شوید.

امکان مدیریت سیم کارت های مختلف، افزایش و انتقال اعتبار، پرداخت صورتحساب، خرید بسته های اینترنتی، مکالمه و ... از دیگر امکانات موجود در سایت و اپلیکیشن رایتل است. خدمات رومینگ این اپراتور نیز به شما اجازه می دهد در بیش از 140 کشور جهان و با تعرفه هایی مناسب، از سیم کارت خود برای برقراری تماس و ارسال پیام استفاده کنید. لازم به ذکر است که این اپراتور بهترین و به صرفه ترین بسته های اینترنتی را ارائه می کند. شما می توانید برای سیمکارت های دائمی، اعتباری یا دیتا، بسته های مختلفی را با حجم بالا و هزینه مناسب تهیه کنید.

این مجموعه، امکانات منحصر به فردی را نیز با عنوان خدمات دوستان و خانواده ارائه می کند. در این سرویس، می توانید با وارد کردن 2 شماره ای که بیشترین تماس را با آن ها دارید، مکالمات خود را با تخفیف ویژه انجام دهید. این قابلیت برای سیم کارت های دائمی و اعتباری قابل استفاده است و امکان اضافه کردن شماره های برون شبکه را نیز دارید. سرویس کنفرانس تلفنی نیز این امکان را به شما می دهد که با حداکثر 5 نفر به صورت همزمان و گروهی تماس تلفنی برقرار کنید. علاوه بر این، همکاری رایتل با مدرسه آنلاین آلاء، به دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه اجازه می دهد به صورت رایگان به کلاس های عمومی و اختصاصی آموزش کنکور دسترسی داشته باشند.

قابلیت ترابرد به رایتل چیست؟

یکی دیگر از امکاناتی که می توانید از آن استفاده کنید، قابلیت ترابرد است. این ویژگی به شما اجازه می دهد اپراتور تلفن همراه خود را تغییر دهید. نکته مثبت درباره این سرویس این است که نیازی به تغییر شماره خود ندارید و با همان شماره قبلی، بدون پرداخت هزینه جابجایی و بدون نیاز به مراجعه حضوری می توانید اپراتور قبلی خود را تغییر دهید. با این قابلیت، بدون درگیری با مشکلات تغییر شماره و به صورت رایگان می توانید از خدمات و امکانات متنوع رایتل استفاده کنید.

سرویس کودک و نوجوان رایتل چیست؟

سرویس کودک و نوجوان این اپراتور به مشترکین اجازه می دهد که دسترسی کنترل شده و امن تری را برای فرزندان خود ایجاد کنند. این قابلیت روی همه سیم کارت ها قابل استفاده بوده و نیازی به خرید سیم کارت مجزا ندارید. با استفاده از این قابلیت می توانید میزان دسترسی افراد زیر 18 سال را به اینترنت کنترل کرده و آن ها را از محتواهایی که مناسب سنشان نیست دور نگه دارید.

چطور با قیمت کمتری از خدمات رایتل استفاده کنیم؟

استفاده از کد ها و کوپن های مختلف این اپراتور به شما کمک می کند خرید ارزان تری داشته باشید. در سایت کانال تخفیف (offch) و در بخش کد تخفیف رایتل می توانید از تمامی طرح ها و جشنواره های رایتل، روش های بدست آوردن اینترنت و مکالمه رایگان سیم کارت های رایتل مطلع شوید و هزینه های خود را کاهش دهید.

راه های تماس با پشتیبانی رایتل

شماره تلفن برای خطوط درون شبکه: 200

شماره تلفن برای سایر خطوط: 09202000000