خدمات آنلاین
سعادت رنت
کد تخفیف سعادت رنت

کد تخفیف سعادت رنت

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

سعادت رنت، سامانه اجاره انواع خودرو. با کد تخفیف سعادت رنت اجاره خودرو، کرایه ماشین عروس، ون، اتوبوس و خودروهای لوکس با و بدون راننده در بسیاری از شهرهای ایران را با هزینه کمتری انجام دهید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف سعادت رنت
کدهای تخفیف مربوط به سعادت رنت را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی سعادت رنت

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

سعادت رنت

سعادت رنت مجموعه اجاره خودرو است که از سال 1392 آغاز به فعالیت کرد. برای مسافرت چند روزه به ماشین نیاز دارید؟ می خواهید برای چند ساعت خودرو و راننده در اختیار داشته باشید یا ماشین عروس لوکس لازم دارید؟ حتی ممکن است برای سفر و طبیعت گردی بخواهید ون بگیرید. با استفاده از کد تخفیف سعادت رنت می توانید با قیمت کمتری از همه این خدمات بهره مند شوید.

خدمات سعادت رنت

سایت های کرایه خودرو این امکان را به شما می دهند که اتومبیل های لوکس یا معمولی را برای مدت مشخصی اجاره کنید. این خدمات به ویژه مورد توجه افرادی است که زیاد به سفر های کاری و غیر کاری می روند. علاوه بر این، شاید بخواهید پس از سفر هوایی راحت تر به مقصد برسید. گاهی هم امکان دارد مهمانی داشته باشید و لازم باشد او را از فرودگاه به محل دیگری ببرید. بهترین انتخاب پیش روی شما در این مواقع، اجاره خودرو با راننده از سعادت رنت است. این شرکت می تواند خودرو های ایرانی و خارجی صفر کیلومتر را با قیمت عالی در اختیار شما بگذارد.

فرقی ندارد که ترجیح می دهید خودتان رانندگی کنید یا به هر دلیلی توان یا تمایل به رانندگی ندارید. کافیست نوع سرویس مورد نظر خود اعم از اجاره خورد با راننده یا بدون آن، کرایه ماشین عروس لوکس، ون و همراهی مسافر از فرودگاه را انتخاب کرده و پس از تعیین ساعت و تاریخ رزرو را انجام دهید. خدمات این مجموعه در حال حاضر در شهر های تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، اراک، زنجان، قزوین، رشت و همدان در دسترس است.

ویژگی ها و مزایای سعادت رنت

وجود امکان کرایه خودرو به تعداد روز ها مشخص مزیت های زیادی دارد و می تواند بسیاری از مشکلات افراد را برطرف کند. سعادت خودرو برای افزایش رضایت و اعتماد مشتریان خود، امتیاز های دیگری را نیز ارائه می کند. تمام اتومبیل های این شرکت با بیمه بدنه ویژه ماشین های اجاره ای ارائه می شوند. در نتیجه، در صورت بروز تصادف کمترین ضرر متوجه مشتری خواهد شد. برای دریافت اتومبیل نیازی نیست حتماً به شعبه های اصلی مراجعه کنید. این امکان وجود دارد که خودرو را در فرودگاه، هتل، محل کار، منزل و ... دریافت کنید.

سرویس های rental ماشین راهی برای صرفه جویی در هزینه ها به شمار می آیند. شفافیت مالی در این مؤسسه یکی دیگر از ویژگی های مهم آن است. تمام هزینه های پرداختی پیش از ثبت سفارش قابل مشاهده است. حداقل زمان کرایه 3 روز است و در صورت افزایش این زمان، از تخفیف برخوردار خواهید شد. علاوه بر این، میزان ودیعه دریافتی این شرکت پایین ترین مبلغ ممکن را دارد. پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته، امداد جاده ای سریع در عرض 45 دقیقه، قابلیت تعویض خودرو و امکان لغو رایگان رزرو از جمله دیگر مزایای این مجموعه است.

اجاره خودرو با قیمت ارزان

برای اجاره خودرو سواری، ون و ماشین عروس با قیمت مناسب می توانید به کانال تخفیف مراجعه کنید. در سایت و اپلیکیشن آف چنل، جدیدترین کد تخفیف سعادت رنت به اشتراک گذاشته می شود. با استفاده از این کوپن ها می توانید هزینه کمتری برای کرایه اتومبیل بپردازید.

راه های تماس با سعادت رنت

شماره تلفن: 09128005848
ایمیل: info[at]saadatrent.com
آدرس: تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان ناطق نوری، پلاک 15، واحد 32 و 33