لوگوی داروخانه صبا

کد تخفیف داروخانه صبا

داروخانه صبا، عرضه کننده انواع مکمل، لوازم بهداشتی و ارایشی و ابزار سلامتی. با کد تخفیف داروخانه صبا مکمل های دارویی و ورزشی، لوازم آرایش، محصولات بهداشتی و مراقبتی، ابزار پزشکی و سلامتی و... را با قیمت مناسب تهیه کنید و در سراسر ایران درب منزل تحویل بگیرید.
خیلی خوب
1 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از داروخانه صبا موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف داروخانه صبا به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده داروخانه صبا

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی داروخانه صبا وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از داروخانه صبا

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص داروخانه صبا
144 comment
هنوز نظری درباره داروخانه صبا ثبت نشده
تجربه خرید شما از داروخانه صبا چیست؟

داروخانه صبا

داروخانه صبا، یک داروخانه اینترنتی خصوصی است که از سال 1387 در تهران مشغول به کار شده است. این دروخانه ی آنلاین، علاوه بر عرضه ی داروهای خاص و شیمی درمانی، مکمل های تغذیه و محصولات مراقبتی پوست و مو را نیز در مجموعه ی خود فراهم کرده است تا بتواند پاسخگوی مناسبی برای اکثر نیازهای مشتریان باشد. شما می توانید هر محصولی که نیاز به نسخه ی پزشک ندارد، به صورت آنلاین از این داروخانه خریداری کنید البته برای تجربه ی خرید ارزان تر می توانید از کد تخفیف داروخانه صبا استفاده کنید.

دسته بندی و محصولات داروخانه صبا

در این فروشگاه آنلاین، هر آنچه برای حفظ سلامتی و بهداشت خود نیاز داشته باشید فراهم شده است. انواع مکمل ورزشی، دارویی، لوازم آرایشی، عطر و ادکلن، محصولات مراقبت از پوست و مو، محصولات و اقلام مورد نیاز مادر و کودک، ملزومات بهداشت و سلامت (شامل بهداشت فردی، عمومی و زناشویی)، لوازم شخصی برقی و حتی ابزار پزشکی و ارتوپدی نیز موجود می باشد. برای مثال در دسته بندی مکمل های ورزشی، انواع پروتیین ها، کربوهیدرات ها، آمینواسیدها، محصولات تنظیم وزن، انرژی زا، کراتین ها، ویتامین ها و مواد معدنی موجود می باشد. همچنین مکمل های دارویی ارائه شده، شامل ویتامین ها و مواد معدنی، ترکیبات مغذی، مکمل های تخصصی، مکمل های ویژه ی بانوان، آقایان و کودکان می شوند. علاوه بر این، در بین محصولات مراقبت از پوست، انواع کالاها برای حفظ سلامتی و زیبایی بدن، صورت و گردن، دست و پا، ناخن و... فراهم شده است. در دسته بندی عطر و ادکلن نیز، انواع محصولات زنانه، مردانه، مشترک و کودکانه با عطر و طعم متفاوت برای تامین نیازهای مشتریان و جلب رضایت آن ها قرار داده شده است.