کد تخفیف صبانت

کد تخفیف صبانت

rating
4.27
26 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

صبانت، فروش اینترنت پرسرعت +ADSL2، وایرلس پرسرعت، تلفن اینترنتی و... . با استفاده از کد تخفیف و کد معرف صبانت می توانید هنگام خرید اینترنت هزینه کمتری پرداخت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف صبانت
کدهای تخفیف مربوط به صبانت را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی صبانت
کدهای ارسالی صبانت توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی صبانت

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

صبانت

صبانت سرویس ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ است. علاوه بر اینترنت، می توانید تلفن های ثابت و همراه، پهنای باند اختصاصی و ... را نیز از این شرکت خریداری کنید. کاربران خانگی، اداری و شرکتی می توانند به سادگی سرویس های مورد نیاز خود را از این مجموعه تهیه کنند. در صورتی که از کد تخفیف صبانت استفاده کنید هم می توانید هزینه کمتری برای خدمات دریافتی بپردازید.

اگر می خواهید خرید اینترنت و تجهیزات مرتبط به آن و تهیه لوازم دیجیتال را با قیمت ارزان تری تجربه کنید می توانید از کد تخفيف فروشگاه های اینترنتی مختلف استفاده متید. این کوپن ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته و خریدی به صرفه را امکان پدیر می کنند.

خدمات صبانت

اولین و مهم ترین سرویسی که می توانید از این اپراتور خریداری کنید، اینترنت های پرسرعت است. ADSL2+ سریع ترین نسخه اینترنتی است که می توان تهیه کرد. شما می توانید ای دی اس ال را به صورت ماهانه با حجم و سرعت های مختلف خریداری کنید یا از بسته های 3 ماهه، 6 ماهه و سالانه استفاده کنید. این نوع اینترنت برای همه مناسب است؛ اما عمدتاً کاربران خانگی از آن ها استفاده می کنند. پایین بودن پینگ اینترنت نیز موجب شده برای بازی های آنلاین مناسب باشد. سازمان ها و ادارات مختلف می توانند از برخی سرویس های ویژه صبا نت استفاده کنند. یکی از این موارد، پهنای باند اختصاصی است. با استفاده از این امکان، می توانید با قیمت مناسب از مزایایی مانند ارتباط پایدار، پشتیبانی فنی 24 ساعته و سرعت بالا بهره مند شوید.

این امکان نیز برای کاربران فراهم شده است که مودم صبانت را با آی پی استاتیک خریداری کنند. اگر آی پی شما داینامیک باشد، با هر بار اتصال مودم، یک IP جدید به آن اختصاص داده می شود. آی پی های ثابت برای تطابق موقعیت جغرافیایی، و آسان تر شدن ارتباطات صوتی و تصویری سودمند اند. همچنین، اگر شخصی بخواهد از کامپیوتر خود به عنوان سرور وب یا گیم استفاده کند هم به آی‌پی استاتیک نیاز دارد. این سرویس را می توانید در پلن های 3 ماهه تا یک ساله خریداری کنید.