کد تخفیف سبز لرن

کد تخفیف سبز لرن

سبز لرن، آکادمی آموزش برنامه نویسی. با کد تخفیف سبز لرن انواع دوره های کدنویسی به زبان های مختلف و همچنین مهارت های مورد نیاز یک برنامه نویس را با قیمت مناسب تهیه نمایید.
خیلی خوب
6 رای
4.5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از سبز لرن موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف سبز لرن به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده سبز لرن

کوپن و کد تخفیف سبز لرن
شرایط استفاده
  • کد تخفیف سبز لرن دوره های برنامه نویسی را تهیه کن
  • که باعث میشود 60% مبلغ کمتری بابت آن پرداخت نمایید
  • آموزش فرانت اند، بک اند، امنیت و... به زبان های مختلف
  • بصورت پروژه محور با سرفصل های مشخص، دارای پشتیبانی
  • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از سبز لرن

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص سبز لرن
144 comment
هنوز نظری درباره سبز لرن ثبت نشده
تجربه خرید شما از سبز لرن چیست؟

سبزلرن چیست؟

سبزلرن یک آکادمی آموزشی برنامه نویسی است که با وجود کمبود های بسیار زیاد در این زمینه می تواند مشکلات شما را تا حد زیادی برطرف کند. این مجموعه یک آموزشگاه خصوصی است که در آن اجازه تدریس توسط هر مدرسی وجود ندارد و برای تدریس درآن باید از فیلتر های خاصی رد شوید. فن بیان و نحوه تعامل مدرس با دانشجو در این مجموعه آموزشی بسیار مهم می باشد. برای استفاده از خدمات سبزلرن با هزینه ای بسیار کمتر، کافی است هنگام ثبت سفارش خود از کد تخفیف سبزلرن استفاده فرمایید و از این طریق خرید به صرفه ای داشته باشید.

محصولات و دوره های سبزلرن

همانطور که گفته شد سبزلرن یک آکادمی خصوصی در زمینه آموزش برنامه نویسی و شبکه و امنیت است. این مجموعه تلاش می کند مطابق با یک قرارداد رسمی و امضا شده بین مدرسین و دانشجوهای خود دوره های آموزشی خود را بر روی این پلتفرم منتشر کند. این مدرسین افراد کارکشته و باتجربه ای هستند که حداقل دو سال تجربه مفید تدریس داشته اند.

سبزلرن دارای دوره های مختلفی مانند آموزش پایتون، لیونکس و انواع دیگری از آموزش های برنامه نویسی است که با مراجعه با سایت می توانید از آن بهره مند شوبد. همچنین، این آکادمی 10 تا 30 درصد محتوای دوره های خود را رایگان ارائه می کند تا دانشجو بتواند با ارزیابی بهتر، در دوره مورد نظر ثبت نام کند. اگر مدرسی بر خلاف قرارداد طرفین پیش رود و برای دوره خود پشتیبانی ارائه ندهد، این مجموعه خود را موظف می داند که که در اولین فرصت مدرس دوره را عوض کند. همچنین، اگر قرار باشد پروسه تغییر مدرس دوره کمی طول بکشد، این سامانه یادگیری خود را ملزم می دارد که کمک پشتیبان های خود را که در آن زمینه تخصص دارند استخدام کند. به این ترتیب در پروسه یادگیری دانشجوها خللی وارد نمی شود.

ویژگی های سبزلرن

در سبزلرن تضمین پشتیبانی خوب و باکیفیت وجود دارد. مدرسین وبسایت برای پشتیبانی دوره های رایگان خود نیز هزینه دریافت می کنند و خود را متعهد می دانند که هوای کاربران  را داشته باشند. استفاده از مدرسان مجرب سبب می شود از کیفیت آموزش دریافتی اطمینان کافی را داشته باشید. تنوع بالای دوره های آموزشی نیز سبب می شود بتوانید به راحتی مطالب مورد نیاز خود را یافته و از آن ها استفاده کنید. علاوه بر این، با سبزلرن می توانید در هر زمان و از هر کجا به محتوای آموزشی دسترسی داشته و به یادگیری بپردازید.

چگونه از سبزلرن تخفیف بگیریم؟

برای خرید انواع خدمات آکادمی سبزلرن با قیمتی بسیار مناسب و به صرفه کافی است هنگام ثبت سفارش خود از کد های تخفیف سبزلرن استفاده کنید. برای دریافت جدیدترین کد تخفیف سبزلرن می توانید به وب سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کرده و بن های این آکادمی را با جستجوی نام آن دریافت و از خرید خود لذت کافی را ببرید.

ارتباط با پشتیبانی سبزلرن

شماره تماس : 09334008385

ایمیل: sabzlearn@gmail.com