کد تخفیف شاتل موبایل

کد تخفیف شاتل موبایل

rating
3.82
33 رای
دنبال کن
کدهای فعال
مسابقات
نظرات
درباره فروشگاه

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش سراسری. با وارد نمودن کد تخفیف اپراتور نسل جدید تلفن همراه شاتل موبایل بسته های مکالمه و اینترنت را به هزینه کمتری خرید نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف شاتل موبایل
کدهای تخفیف مربوط به شاتل موبایل را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی شاتل موبایل
کدهای ارسالی شاتل موبایل توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی شاتل موبایل

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

شاتل موبایل

شاتل موبایل یک اپراتور مجازی تلفن همراه  و از زیر مجموعه های شرکت شاتل است. با خرید سیم کارت های شاتل موبایل همانند سایر اپراتورهای مخابراتی می‌توانید از خدماتی مانند مکالمه درون شبکه و برون شبکه، پیامک و اینترنت نسل 3 ، 4 و 4.5 استفاده نمایید. این سیم کارت مزایا و ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم. در صورت استفاده از کد تخفیف شاتل موبایل می توانید سیم کارت های این اپراتور را ارزان تر خریده و با قیمت کمتری از خدمات و مزایای آن برخوردار شوید.

خدمات شاتل موبایل

شاتل موبایل اولین اپراتور مجازی در ایران است و طراحی، آماده سازی و یکپارچه سازی نیاز های فنی شبکه تلفن همراه و با ارائه خدماتی همانند و حتی بهتر از سایر اپراتور ها کار خود را آغاز کرد. پوشش سراسری اینترنت 3G و 4G، خدمات مکالمه، پیامک و امکانات نسل چهارم شبکه همراه از جمله ویژگی های این اپراتور به شمار می آیند. این شرکت همچنین، اولین ارائه دهنده سیم کارت های هوشمند است که با تحلیل مداوم شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی کاربر، بهترین پوشش شبکه را در اختیار آن ها می گذارند. در صورتی که برای خرید سیم کارت از طریق سایت اقدام کنید، امکان انتخاب شماره دلخواه نیز وجود دارد. علاوه بر سیم کارت، می توانید مودم های شاتل را نیز به همراه هدیه بسته اینترنت و سیم کارت رایگان خریداری کنید.

ویژگی ها و مزایای شاتل موبایل

چیزی که باعث برتری این اپراتور از دیگر رقبا می شود، امتیازات ویژه و منحصر به فردی است که به مخاطبان خود ارائه می کند. هوشمند بودن سیم کارت یکی از این ویژگی ها است که در هیچ شرکت دیگری دیده نمی شود. در صورت خرید بسته اینترنت نیز می توانید حجم باقی مانده بسته خود را به دوره بعد انتقال دهید. این در حالی است که حجم اینترنت خریداری شده با سایر سیم کارت ها، پس از اتمام بازه زمانی قابل استفاده نخواهد بود. تعرفه خدمات و خرید بسته های اینترنتی نیز کاملاً منصفانه و به صرفه است. برخی از دیگر مزایای این شرکت عبارت اند از راهکارهای سازمانی یکپارچه، امکان مدیریت و انتخاب شبکه رادیویی میزبان، تخفیف ویژه تعرفه اینترنت آزاد، مدیریت آسان حساب کاربری، خدمات محتوایی و ارزش افزوده، خدمات همگرایی ثابت و همراه FMC و فروش و پشتیبانی تمام وقت تلفنی.

این مجموعه تخفیفات ویژه ای را نیز برای سرویس های خدمات و سرگرمی مختلف در نظر گرفته است. هدف از این کار این است که اوقات لذت بخش تری در زندگی و کار مخاطبان به وجود بیاید. این قابلیت در زمینه های مختلفی از جمله سرگرمی، آموزش و فیلم و سریال در دسترس است. از جمله سامانه های تفریحی و خدماتی همکار این اپراتور می توان نوار، فیدیبو، آچاره، شب، مکتب خونه، ایسمینار، دیجی کالا و ... را نام برد. امکان استفاده از بدون هزینه از پلتفرم نماوا نیز دسترسی بدون محدودیت شما به فیلم و سریال های متنوع را با اینترنت نیم بها فراهم می کند. در حال حاضر، بیش از 4000 نمایندگی فروش و خدمات شاتل در سراسر کشور وجود دارد که با مراجعه به سایت یا هر یک از این شعب می توانید سیم کارت خریداری کرده و از دیگر امکانات این شرکت برخوردار شوید.

شایان ذکر است شاتل موبایل از سال 1396 فعالیت خود را به عنوان اپراتور مجازی تلفن همراه شروع نمود، در حال حاضر مناطق تحت پوشش آن بیش از 2800 شهر و روستا را شامل می‌شود.

چطور با قیمت کمتری از شاتل موبایل استفاده کنیم؟

برای آنکه سیم کارت شاتل موبایل را با قیمت ارزان تری خرید کنید و یا از بسته های مکالمه و اینترنت رایگان و تخفیف دار آن بهره مند شوید، کافی است به همین صفحه از سایت کانال تخفیف مراجعه کنید و با اطلاع از جدیدترین کمپین ها، جشنواره ها و کدهای تخفیف شاتل موبایل، مبلغ کمتری را برای قبض تلفن همراه یا خرید شارژ بپردازید.