کد تخفیف شنوتو

کد تخفیف شنوتو

rating
4.71
7 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

شنوتو، شنیدن انواع پادکست، موسیقی و کتاب صوتی به صورت آنلاین. با کد تخفیف شنوتو برای خرید اشتراک هزینه کمتری پرداخت کنید و پادکست های شخصیت ها و ناشران شناخته شده را با قیمت ارزان تهیه و گوش کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف شنوتو
کدهای تخفیف مربوط به شنوتو را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی شنوتو
کدهای ارسالی شنوتو توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی شنوتو

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

شنوتو

شنوتو یک بستر نرم افزاری برای انتشار، پخش، به اشتراک گذاری، دانلود و خرید فایل های صوتی (پادکست) و کتاب های صوتی در محیط وب و موبایل است که امکان دسترسی به مجموعه گسترده ای از کتاب های صوتی و پادکست ها را در هر لحظه برای کاربران خود فراهم می کند. تعدادی از این این پادکست ها به صورت رایگان و برخی دیگر با پرداخت هزینه ای اندک برای تهیه اشتراک شنوتو قابل دسترسی هستند. البته با استفاده از کد تخفیف شنوتو می‌تونید اشتراک این اپلیکیشن پادکست را با قیمت ارزان تری خرید نمایید.

فایل های صوتی شنوتو در چه موضوعاتی هستند؟

انواع کتاب های صوتی با موضوع داستان و رمان، شعر و ادبیات، زندگی نامه، روانشناسی و موفقیت، مدیریت و اقتصاد، سلامت، تغذیه، بهداشت، ادبیات کودک و نوجوان، سیاست، دین و عرفان، علمی و آموزشی از جمله آموزش زبان، تاریخ، هنر، اجتماعی، فلسفه و غیره در قالب زبان فارسی و زبان های دیگر. همچنین موسیقی های سبک ملل، راک، کلاسیک، الکترونیک، پاپ، فولکلور، جز، بلوز، نیوایج، ورزشی، موسیقی متن فیلم و موسیقی سنتی ایرانی در سایت و اپلیکیشن شنوتو موجود هستند. علاوه بر این ها پادکست هایی در زمینه های کمدی و سرگرمی، گردشگری، علم و تکنولوژی، سلامت و سبک زندگی، مدیریت و کارآفرینی، جامعه و روانشناسی و بسیاری موضوعات دیگر نیز در شنوتو قابل شنیدن هستند.

چند فایل صوتی در شنوتو برای گوش دادن موجود است؟ در حال حاضر شنوتو دارای آرشیوی غنی با بیش از ۵۰۰۰۰ دقیقه فایل صوتی است که بخش بزرگی از آن به صورت رایگان قابل شنیده شدن است؛ به صورتی که شنیدن فایل های رایگان برای تمام کاربران امکان پذیر است، اما برای دانلود فایل های صوتی عضویت در شنوتو الزامی است.

چطور با هزینه کمتر فایل های صوتی شنوتو را دانلود کنم؟

با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف شنوتو هنگام خرید فایل های صوتی می‌توانید از تخفیف شنوتو بهره مند شوید و با قیمت ارزان تری سفارش خود را ثبت نمایید. به طور مثال کاربران می‌توانند با وارد نمودن کد تخفیف اولین خرید شنوتو هزینه کمتری در سفارش اول خود برای پادکست ها یا کتاب های صوتی شنوتو بپردازند.

همچنین مشتریان قدیمی این سایت با اعمال کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول شنوتو بر روی سفارش قادر خواهند از تخفیفات این سایت بهره مند شوند.

شنوتو برای تولیدکنندگان محتوای صوتی چه امکاناتی را فراهم می‌کند؟

نویسندگان یا کسانی که دستی در تهیه پادکست های صوتی دارند می‌توانند در شنوتو صاحب حساب کاربری مخصوص به خود باشند و نیز هنرمندان و صاحبان محتوای محبوب خود را دنبال نمایند. با این روش، این افراد به صورت مستقیم و بدون واسطه با مخاطبین خود در تماس هستند و می توانند آن ها را از آخرین فعالیت های علمی و فرهنگی خود باخبر کنند. به علاوه می توانند پادکست های خود را به صورت کلی و یا بخش بخش به شکل آلبوم صوتی قیمت گذاری نموده کد تخفیف شنوتو برای محصولات خود تعریف کنند و آنها را به فروش برسانند و از این طریق کسب درآمد کنند.

جدیدترین کد تخفیف شنوتو را از کجا دریافت کنیم؟

به منظور راحتی شما کاربران گرامی، جدیدترین کدهای تخفیف شنوتو همراه با طراح های تخفیف دار و فروش ویژه ای که به صورت مناسبتی و کوتاه روی قیمت حق اشتراک شنوتو اعمال می‌شود را می‌توانید در همین صفحه از وب سایت آف چنل (کانال تخفیف) به صورت رایگان و استفاده نمایید.

راه‌ های ارتباط و تماس با پشتیبانی شنوتو

شماره تلفن شنوتو: 02188208207
ایمیل: info@shenoto.com
آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، خیابان 32، خیابان اشکانی، بن بست گل آذین، پلاک 2، طبقه اول.