لوگوی پیتزا سیب 360

کد تخفیف پیتزا سیب 360

پیتزا سیب ٣٦٠، مجموعه رستوران های زنجیره ای در شهرهای تهران، کرج، یزد و شیراز. با وارد نمودن کد تخفیف رستوران پیتزا سیب می توانید انواع فست فود و سالاد فصل را با قیمت کمتری تهیه کنید.
خیلی خوب
6 رای
3.83
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از پیتزا سیب 360 موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف پیتزا سیب 360 به شما اطلاع خواهیم داد.

کوپن های تخفیف منقضی شده پیتزا سیب 360


نظرات و تجربه خرید از پیتزا سیب 360

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص پیتزا سیب 360
144 comment
هنوز نظری درباره پیتزا سیب 360 ثبت نشده
تجربه خرید شما از پیتزا سیب 360 چیست؟

پیتزا سیب 360

مجموعه رستوران‌های زنجیره‌ای پیتزا سیب ٣٦٠ با بیش از ٣٥ شعبه در شهرهای تهران، کرج، یزد و شیراز در زمینه فست فود فعالیت می‌نمایند. این مجموعه غذایی یکی از موفق ترین فروشندگان فست‌فود در ایران است که به سالم بودن و کیفیت بالای غذا های خود شهرت دارد. شما می توانید با استفاده از کد تخفیف پیتزا سیب 360 با صرف هزینه کمتر از غذایی خوش طعم لذت ببرید.

محصولات و خدمات پیتزا سیب 360

پیتزا سیب منوی غذای متنوعی دارد و انواع پیتزا شامل پیتزا آمریکایی، پیتزا ایتالیایی، انواع سالاد و ساندویچ به صورت اینترنتی قابل سفارش هستند. پیتزا سیب همواره سعی نموده به سلیقه مشتری احترام گذاشته و غذاهای باکیفیت، با مواد اولیه مرغوب و با حداقل استفاده از سوسیس و کالباس و سایر گوشت های فرآوری شده را برای طرفداران فست فود آماده کند. . یکی دیگر از نکات مثبت منوی این رستوران، وجود  انتخاب های فصلی و جدید است. برای اطلاع از غذا های موجود کافیست روی نام دسته بندی مورد نظر خود کلیک کنید تا بتوانید شعب مختلف و منوی آن ها را مشاهده کنید. یکی از بخش های جذاب این رستوران، اکو جامبو نام دارد که در آن می توانید به جای یک نوع غذا بسته های فستفود متنوعی را خریداری کنید که هر کدام شامل انواع مختلفی از پیتزا، ساندویچ، سیب زمینی و نوشابه اند.

با جستجوی کد تخفیف پیتزا سیب 360 در سایت آف‌سی‌اچ (کانال تخفیف) و اعمال آن بر روی سفارش خود، سفارش سریع و آسان یک پیتزای ارزان و با کیفیت را تجربه کنید.