کد تخفیف اسکای سید

کد تخفیف اسکای سید

rating
4.2
5 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

اسکای سید، وبسایت فروش دخانیات. با استفاده از کد تخفیف اسکای سید می توانید انواع کپسول های تنباکو و ملزومات مربوط به قلیان را با صرف هزینه کمتری تهیه کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف اسکای سید
کدهای تخفیف مربوط به اسکای سید را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی اسکای سید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

اسکای سید

شرکت اسکای سید توانسته است با استفاده از نوآوری جدید و خلاقیت خود، بسته بندی جدیدی از تنباکو قلیان را به بازار معرفی کند. این محصول منجر می شود که قلیان در مدت زمان کم تری آماده شده و به راحتی بیتوان از آن استفاده کرد. به اصطلاح به آن ها کپسول گفته می شود و بد نیست تأکید کنیم که طراجی منحصر به فرد و خاص sky seed است. علاوه بر این، می توانید برای خرید ملزومات دیگر قلیان هم به این فروشگاه مراجعه کنید و با کد تخفیف اسکای سید، هزینه کم تری بابت خرید بپردازید.

معرفی کپسول قلیان اسکای سید

همان طور که گفتیم این محصول در واقع تنباکویی است که با بسته بندی های جدید و جذابی تولید شده و فروخته می شوند. تنباکوها در بسته بندی های آلمینیومی قرار می گیرند. لازم به ذکر است که این بسته ها یکبار مصرف اند. شما می توانید در برابر درجه حرارت بالا از آن ها استفاده کنید. مواد اولیه استفاده شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.  این محصول با طعم های متفاوتی تولید می شود. طعم هایی تظیر آدامس دارچین، انبه یخ، انگور نعناع، پرتقال خامه، بلومیس و دوسیب. برای استفاده از کپسول تنباکو اسکای سید، نیاز به سری قلیانی دارید که توسط این مجموعه طراحی و ساخته شده است. البته نه برای هر بار، تنها یکبار خرید آن کفایت می کند. این سری به گونه ای ساخته شده که گرما را به طور یکسان به تنباکو منتقل کند. به بیان دیگر بیش از اندازه گرم نمی شود. حمل قلیان هم به هنگام اسنفاده و پس از آن، راحت تر است. بر روی آن لعابی قرار دارد که سبب می شود طعم تنباکو به داخل سری قلیان جذب نشود.

دیگر محصولات این فروشگاه

علاوه بر تنباکو و سری قلیان، مجموعه اسکای سید ملزومات جانبی مربوط به قلیان را هم در فروشگاه خود به فروش می رساند. این مصحولات عبارتند از: انبر، جاذغالی، ذغال سرخ کن، انواع ذغال نارگیل، رنگ تنگ قلیان، شلنگ، قلیان چاق کن برقی و لب گیرهای یکبار مصرف. تقریباً می توان گفت هر آن چه که برای مصرف قلیان مورد نیازتان می شود در این فروشگاه اینترنتی موجود است.

پرداخت هزینه کم تر با کد تخفیف اسکای سید

حال که با انواع محصولات این فروشگاه آشنا شده اید، باید بگوییم که به راحتی و در زمان کمی سفارش آن ها امکان پذیر است. علاوه بر این ها، فرصتی فراهم شده است که بتوانید با مبلغ بسیار مقرون به صرفه ای خرید کنید. کافی است از کدهای تعریف شده به هنگام ثبت سفارش استفاده کنید. دقت داشته باشید ممکن است برخی از کد تخفیف اسکای سید برای محصولات خاصی باشند. در نتیجه پیش از استفاده از کد، حتماً شرایط آن را مطالعه و در ادامه کد مورد نظر را پیش از پرداخت نهایی اعمال کرده و هزینه خود را کاهش دهید.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی اسکای سید

شماره تماس: 02122882652

ایمیل: info@skyseedtobacco.com

آدرس کارخانه: جزیره کیش، شهرک صنعتی درخت سبز آدرس دفتر: تهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان کاج آبادی، پلاک 77