کد تخفیف اسنپ بیمه

کد تخفیف اسنپ بیمه

اسنپ بیمه، خرید آنلاین بیمه ویژه رانندگان اسنپ . با کوپن و کدهای تخفیف اسنپ بیمه انواع بیمه شخص ثالث، بدنه، موتور سیکلت و ... را با قیمت ارزان خرید نمایید.
خیلی خوب
5 رای
2.8
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از اسنپ بیمه موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف اسنپ بیمه به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده اسنپ بیمه

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی اسنپ بیمه وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از اسنپ بیمه

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص اسنپ بیمه
144 comment
هنوز نظری درباره اسنپ بیمه ثبت نشده
تجربه خرید شما از اسنپ بیمه چیست؟

اسنپ بیمه

اسنپ بیمه امکان خرید آنلاین بیمه برای رانندگان اسنپ را فراهم کرده است. تمام همکاران بخش ناوگان این مجموعه می توانند برای وسیله نقلیه خود انواع بیمه را خریداری کنند. با استفاده از کد تخفیف اسنپ بیمه نیز می توان هزینه کمتری پرداخت کرد.

با توجه به اینکه خدمات اسنپ بیمه، مختص رانندگان این مجموعه است، دیگر افراد می توانند برای تهیه بیمه های مورد نظر خود به بیمه‌بازار مراجعه کنند. در صورتی که از کد تخفيف بیمه بازار استفاده کنید، هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

خدمات بیمه رانندگان اسنپ

رانندگان این سرویس حمل و نقل ساعات زیادی از روز را در رفت و آمد های درون شهری سپری می کنند. استفاده زیاد از ماشین یا موتور سیکلت دو مشکل اساسی را به وجود می آورد. اولین مشکل این است که خودرو فرسوده شده یا استهلاک آن بالا می رود. علاوه بر این، زمانی که ساعات رانندگی طولانی باشد، احتمال قرار گرفتن در معرض حوادث و تصادفات رانندگی هم بیشتر می شود. این رویداد های نامترقبه تا حد زیادی قابل پیشگیری اند؛ اما احتمال وقوع آن ها هرگز صفر نمی شود. تنها راه حل برای این مشکل این است که پیش از وقوع حادثه فکر چاره آن را کرده باشید. با داشتن بیمه مناسب می توانید خسارات جانی و مالی ناشی از حوادث رانندگی را کاهش دهید.

اسنپ برای حمایت از همراهان خود، در اپلیکیشن رانندگان بخشی را تحت عنوان بیمه اضافه کرده است. با در نظر گرفتن متداول ترین و ضروری ترین انواع بیمه برای رانندگان، می توانید در این بخش دو بیمه بدنه و شخص ثالث را مشاهده کنید. پس از انتخاب گزینه مورد نظر و وارد کردن اطلاعات خودرو می توانید بیمه را خریداری یا تمدید کنید. این اطلاعات مواردی مانند نوع وسیله، مدل، سوابق و قیمت را شامل می شوند. در نهایت، مانند دیگر سامانه های فروش آنلاین، پیشنهاد های مختلفی پیش روی شما قرار می گیرند. این موارد مربوط به شرکت های مختلف شده و هر کدام پوشش و شرایط متفاوتی را ارائه می کنند. اسنپ بیمه با شرکت های مختلفی از جمله پارسیان، ایران، تعاون و آسیا همکاری می کند.