کد تخفیف اسنپ کارفیکس

کد تخفیف اسنپ کارفیکس

اسنپ کارفیکس، بازار آنلاین قطعات و خدمات خودرو. با استفاده از کد تخفیف لوازم ماشین اسنپ کارفیکس می توانید انواع لاستیک و خدمات خودرویی را با هزینه کمتری دریافت نمایید.
خیلی خوب
171 رای
3.98
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف اسنپ کارفیکس
شرایط استفاده
  • خرید باتری ماشین با 20% تخفیف از اسنپ کارفیکس
  • این کد تخفیف برای رانندگان اسنپ قابل استفاده است
  • در حال حاضر فعال در تهران، اصفهان، کرج، تبریز، قم، شیراز
  • مخصوص خرید باتری 66 آمپر اوربیتال قرمز سپاهان باتری
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده اسنپ کارفیکس

کوپن و کد تخفیف اسنپ کارفیکس
شرایط استفاده
  • در جشنواره اسنپ کارفیکس لوازم خودرو را ارزان بخرید
  • خرید باتری، روغن موتور، لاستیک دولتی و قطعات خودرو
  • همراه با ۳ جایزه شگفت انگیز جشنواره برای ۳ راننده اسنپ
  • همراه با جایزه گوشی موبایل galaxy s21 FE برای خریداران
  • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از اسنپ کارفیکس

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص اسنپ کارفیکس
144 comment
هنوز نظری درباره اسنپ کارفیکس ثبت نشده
تجربه خرید شما از اسنپ کارفیکس چیست؟

اسنپ کارفیکس

اسنپ کارفیکس بازار آنلاین قطعات یدکی و تجهیزات خودرو است که جهت سهولت دسترسی رانندگان ماشین و موتور اسنپ به خدمات مورد نیازشان راه اندازی شده است. با توجه به اینکه رانندگان تاکسی اینترنتی از وسایل نقلیه خود زیاد استفاده می کنند، نیاز بیشتری به خدمات تعمیر و تعویض قطعات دارند. خدماتی مانند کارواش، شارژ گاز کولر، خرید روغن موتور، لاستیک و ... با قیمت ویژه از این سامانه در دسترس است و با استفاده کردن از کد تخفیف اسنپ کارفیکس هزینه کمتری برای خدمات و محصولات مورد نیاز خود بپردازید.

اسنپ کارفیکس یکی از بخش های مجموعه بزرگ اسنپ است. این اپلیکیشن، امکانات بسیار زیاد و متنوعی را ارائه می کند و با استفاده از کد تخفيف اسنپ می توانید با قیمت کمتری از این خدمات بهره مند شوید.

محصولات اسنپ کارفیکس

بسیاری از تجهیزات و قطعات یدکی مورد نیاز را می توانید با قیمت مناسب و تحویل درب منزل از این پلتفرم خریداری کنید. یکی از این موارد لاستیک است. لاستیک خودرو از جمله قطعاتی است که باید به صورت منظم تعویض شود. بسیاری از حوادث و تصادفات رانندگی به دلیل استفاده از لاستیک نامناسب و قدیمی اتفاق می افتد. قیمت مناسب و امکان خرید آسان از این سایت، باعث می شود بدون مشکلی در زمان مقرر لاستیک خودرو خود را تعویض کنید. علاوه بر قیمت، مشخصاتی مانند ابعاد و خودروهای مناسب نوشته شده است تا راحت تر خرید کنید.

خرید روغن موتور نیز از دیگر خدماتی است که می توانید از آن بهره مند شوید. این محصول نیز با تخفیف ویژه و قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار گرفته و درب منزل به آن ها تحویل داده می شود. خرید انواع قطعات یدکی مانند لنت ترمز، تسمه تایم، کیت کلاچ، شمع، بلبرینگ، تسمه دینام، قطعات جلوبندی، باتری و ... نیز از طریق این سرویس امکان پذیر شده است. در روزهای گرم تابستان، داشتن کولر در ماشین هم برای راحتی راننده و هم آسایش مسافر لازم است. رانندگان این تاکسی اینترنتی می توانند شارژ گاز کولر خودرو را نیز از طریق اسنپ کارفیکس با تخفیف ویژه انجام دهند. کارواش و شستشوی خودرو نیز از دیگر خدمات ارائه شده توسط این مجموعه به شمار می آیند. روشویی خودروهای داخلی و وارداتی و همچنین روشویی و نظافت داخل خودروهای ایرانی و غیر ایرانی از این طریق میسر شده است.