کد تخفیف اسپکسا

کد تخفیف اسپکسا

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

اسپکسا، فضای ابری مطمئن برای فایل‌های شما. با ثبت کد تخفیف اسپکسا فضای ابری امن و همیشه در دسترس را برای نگهداری، مدیریت و اشتراک گذاری فایل‌هایتان با افراد، تیم‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌ها، با صرف هزینه کمتری دریافت کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف اسپکسا
کدهای تخفیف مربوط به اسپکسا را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی اسپکسا

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

اسپکسا

داستان اسپکسا از برنده شده در اولین مسابقه  تخصصی تولید محصولات ابری در ایران آغاز شده است. پس از کسب این موفقیت تیم اسپکسا موفق شد یک فضای ذخیره سازی و تبادل اطلاعات انعطاف پذیر را در سطح بین المللی ایجاد و به هم وطنان خود عرضه کند. تلاش این مجموعه رفع نیاز های کسب و کار های نو ظهور و داشتن نقشی موثر در موفقیت آن ها بوده است. هم اکنون با داشتن کد تخفیف اسپکسا می توانید از خدمات این مجموعه با هزینه کم تری بهره مند شوید.

خدمات اسپکسا

فضای ذخیره‌ سازی ابری یک مفهوم در حوزه فناوری اطلاعات است که به ارائه منابع ذخیره‌سازی (مثل دیسک‌ها، فلش‌ها و سایر وسایل ذخیره‌سازی) به صورت مجازی و از راه دور از طریق اینترنت به کاربران و سازمان‌ ها می‌پردازد. به عبارت دیگر، فضای ذخیره ‌سازی ابری به امکان ذخیره و مدیریت داده ‌ها و اطلاعات در سرورها و زیرساخت ‌های ابری (مانند مراکز داده ابری) با استفاده از اتصال اینترنتی اشاره دارد. امروزه با توجه به وجود این فضاها، استفاده از تجهیزاتی مثل فلش و هارد برای نگهداری اطلاعات کمی منسوخ شده به نظر می رسد. با استفاده از یک فضای ابری دیگر نگران مفقود شدن اطلاعات یا خراب شدن تجهیزات و از بین رفتن دیتای آن ها نخواهید بود.

اسپکسا یک فضای ابری در اختیار شما قرار می دهد. در این فضا می توانید فایل ها و اطلاعات خود را به سادگی و بدون محدودیت ذخیره کرده و در هر زمان یا مکانی تنها با اتصال به اینترنت به آن ها دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، در فضای ابری اسپکسا می توانید به صورت آنلاین با یکدیگر کار کنید. در واقع همکاران شما می توانند به صورت همزمان تغییراتی که روی پروژه اعمال می کنید را ببینند و در صورت لزوم نظرات خود را در اختیار شما قرار دهند. اپلیکیشن اسپکسا روی تمام گجت ها نصب می شود و اطلاعات مورد نیاز شما همیشه همراهتان خواهد بود.

مزایای بهره مندی از خدمات اسپکسا

زمانی که شما عضوی از یک مجموعه و یا یک شرکت باشید، خواهید دانست که مخفی بودن برخی اطلاعات چقدر مهم است. یکی از بهترین مزیت هایی که می توان برای خدمات اسپکسا بیان کرد امنیت بالای فضای ذخیره سازی اطلاعات است. در این فضا داده ها و مدارک شما با مطمئن ترین سرویس های امنیتی نگهداری خواهند شد. همچنین، سهولت در کاربری از دیگر نقاط قوت این خدمات است. چراکه تنها در چند دقیقه می توانید کار کردن با آن را بیاموزید و اصلا نیازی به صرف یک زمان طولانی برای آموزش نخواهید داشت. علاوه بر این، قینمت های مناسب، پشتیبانی سریع در 7 روز هف تهو دسترسی پذیری بالای 99 درصد از مهم ترین ویژگی های اسپکسا هستند.

چطور از اسپکسا تخفیف بگیریم؟

برای استفاده از خدمات این مجموعه با تخفیف و با قیمت مناسب تر می توانید از کد تخفیف اسپکسا استفاده کنید. این کد در سایت کانال تخفیف موجود و قابل استفاده است.

ارتباط با پشتیبانی اسپکسا نشانی

شماره تماس: ۸۴۲۱ ۲۸۴۲ (۰۲۱)

دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه لشگری، جنب مترو بیمه، پلاک ۳۱، ساختمان هم‌آوا، واحد ۱۲۴، کدپستی ۱۳۹۱۹۵۵۴۱۱

ایمیل پشتیبانی: hi@spexa.io