کد تخفیف تبدیل

کد تخفیف صرافی تبدیل

rating
3.6
15 رای
دنبال کن
کدهای فعال
مسابقات
نظرات
درباره فروشگاه

صرافی تبدیل، خرید و فروش آنلاین بیت کوین و بیش از 60 رمز ارز دیجیتال دیگر. با کد معرف و کد تخفیف تبدیل برای معاملات کریپتوکارنسی خود در این صرافی کارمزد کمتری پرداخت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف تبدیل
کدهای تخفیف مربوط به تبدیل را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی تبدیل
کدهای ارسالی تبدیل توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی تبدیل

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

صرافی تبدیل

صرافی تبدیل پلتفرمی امن و مطمئن برای انجام انواع معاملات ارزهای دیجیتال است. خرید و فروش ارز های دیجیتال می تواند یکی از سودآورترین سرمایه گذاری ها باشد و این صرافی آنلاین این کار را برای شما بسیار ساده تر کرده است. همچنین با استفاده از کد تخفیف صرافی تبدیل می توانید کارمزد کمتری بپردازید و معاملات خود را به صرفه تر انجام دهید.

خدمات صرافی آنلاین تبدیل

همه ما می خواهیم از سرمایه ها و دارایی های خودمان محافظت کنیم. با توجه به امکان افت ارزش پول، بهترین کار این است که با پول خود سرمایه گذاری کنیم؛ اما کجا؟ بازار رمزارزها یکی از بهترین پلتفرم های سرمایه گذاری است که می تواند سود بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد. ایراد این بازار این است که هنوز برای بسیاری از افراد شناخته شده نیست. در آغاز راه، دسترسی به ابزارهای معاملاتی امن با کاربری ساده بسیار مهم است و این صرافی یکی از همین ابزارها است.

در این صرافی آنلاین شما می توانید بیش از 90 ارز دیجیتال مختلف را خرید و فروش کنید. برخی از این موارد عبارت اند از بیت کوین، تتر، اتریوم، دوج کوین، بیبی دوج، شیبا، کاردانو، پکس گلد و پاندی ایکس. در این پلتفرم یک کیف پول اختصاصی به شما و هر یک از کاربران تعلق می گیرد. این والت کاملاً امن بوده و برای نگهداری ارز های دیجیتال شما، انجام معاملات و انتقال پول کاربرد دارد. استفاده از این پلتفرم ساده است. با این حال، اگر سؤال و ابهامی درباره هر یک از مراحل انجام کار داشته باشید، این سایت اطلاعات و آموزش های دقیقی را در دسترس شما قرار داده است.

برای انجام معاملات خود لازم است که ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. احراز هویت، فرایندی ضروری برای افزایش امنیت صرافی و جلوگیری از سوء استفاده از اطلاعات اشخاص است. البته، در این صرافی، فرایند تأیید هویت به سرعت انجام شده و تنها چند دقیقه طول می کشد. در نهایت، شما می توانید به میزان دلخواه، به حساب خود پول واریز کرده و خرید را آغاز کنید. در این صرافی می توانید به سادگی و با پرداخت تومان، به خرید و فروش بپردازید. راه دیگر این است که معاملات خود را با استفاده از تتر انجام بدهید. در این شیوه، می توانید ابتدا با پرداخت تومان، تتر بخرید و سپس با استفاده از آن سایر ارزهای دیجیتال را خریداری کنید. لازم به ذکر است که کارمزد خرید و فروش رمز ارز با تتر کمتر است.

ویژگی ها و مزایای صرافی تبدیل

تنوع بالای ارز های موجود، امکان معامله با تومان و تتر، وجود ابزارهای حرفه ای معامله مانند حد ضرر و OCO، پشتیبانی سریع از طریق چت یا تلفن، داشتن کمترین میزان گپ خرید و فروش و ارائه آموزش های کاربردی از جمله مزایای مهم این صرافی آنلاین به شمار می آیند. میزان کارمزد دریافتی در این پلتفرم پله ای بوده و از0.4 درصد تا 0.15 درصد متغیر است. اگر از تتر اسفاده کنید، این میزان به صورت ثابت، 0.2 درصد خواهد بود. لازم به ذکر است که شما می توانید با دعوت دوستان خود از این صرافی هدیه بگیرید. به شما یک لینک دعوت اختصاصی تعلق می گیرد. بخشی از کارمزد معاملات افرادی که از طریق لینک شما وارد سایت شده باشند، به شما تعلق می گیرد و این طریق می توانید کسب درآمد کنید. علاوه بر این، تنها با ثبت نام در این صرافی نیز می هدیه دریافت می کنید.

چگونه با کد معرف صرافی تبدیل تخفیف بگیریم؟

برای این که معاملات خود را با کارمزد کمتر و سود بیشتری انجام دهید می توانید از تخفیفات این صرافی استفاده کنید. برای کسب اطلاع از آخرین پیشنهادات و دریافت جدیدترین کد تخفیف و کد معرف صرافی تبدیل، کافی است به سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف مراجعه کنید تا از سود بیشتری برخوردار شوید.

راه های تماس با پشتیبانی صرافی تبدیل

شماره تلفن: 02191004409
آدرس: تهران، کارخانه نوآوری آزادی.