کد تخفیف تک فرش

کد تخفیف تک فرش

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

تک فرش، فروشگاه آنلاین فرش. با داشتن کد تخفیف تک فرش می توانید انواع فرش های ماشینی فانتزی، کلاسیک و طرح دستباف را با صرف هزینه کم و قیمت مناسب از این مجموعه تهیه کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف تک فرش
کدهای تخفیف مربوط به تک فرش را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

تک فرش

آغاز فعالیت فروشگاه تک فرش به سال 1394 بر می گردد. این مجموعه در شهر کاشان یعنی مهد قالی ایران و با هدف دسترسی راحت مردم به فرش های ماشینی در تنوع بالا تأسیس شده است. در این فروشگاه می توانید از میان محصولات مختلف به سادگی انتخاب کرده و خرید خود را به صورت آنلاین یا حضوری انجام دهید. اگر از روش آنلاین برای خرید استفاده کنید، قادر خواهید بود با اعمال کد تخفیف تک فرش، فرش مورد نظر خود را از این مجموعه با قیمت کم تری تهیه کنید.

محصولات تک فرش

اگر به تاریخ هنری ایران نگاه کنید، خواهید دید که صنعت قالی بافی و تولید فرش همواره در کشور ما نقش پر رنگی داشته است. امروزه هم تولید فرش های ماشینی متنوع در کنار فرش های دستباف اصیل، بخشی از این هنر محسوب می شوند. فروشگاه های زیادی برای عرضه این محصولات وجود دارند. تک فرش یکی از آن هاست که به دلیل تنوع بالا و کیفیت مطلوب محصولات بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در این فروشگاه هر فرشی که نیاز دارید را می توانید به سادگی پیدا کرده و خریداری کنید. از نظر مدل می توان فرش های این مجموعه را به انواع، کلاسیک، مراکشی، ورساچه، طرح دستباف، گبه، جئومتریک، کهنه نما و فرش آشپزخانه طبقه بندی کرد. به علاوه، خرید فرش برای اتاق کودک و اتاق خواب در طرح ها، جنس ها و رنگ های مختلف از این طریق امکان پذیر می باشد. برای بعضی از افراد برند فرشی که تهیه می کنند اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل لازم به ذکر است که در این فروشگاه بزرگ می توانید محصولاتی از برند های خاطره کاشان، آنا، شاهکار صفویه، سروستان، سبلان و برنتین را تهیه کنید.

خرید از تک فرش چه مزایایی دارد؟

فرش ها زینت بخش خانه هستند. یکی از مهم ترین چیز هایی که در ورود به یک محل به چشم می آید بدون تردید فرش است. به همین دلیل بسیار مهم است که فرش مناسبی انتخاب کنید. البته فرش ها مخصوصا در منزل محل اصلی رفت و امد و دور هم نشستن خانواده هستند. این موضوع باعث می شود که کیفیت فرش هم به اندازه ظاهر جذاب آن برای خریداران مهم باشد. به همین دلیل است که کیفیت محصولات تک فرش از مزیت های مهم این مجموعه به شمار می آید. با استفاده از خدمات متنوع تک فرش می توانید فرش مورد نظر خود را با قیمت کارخانه از شهر کاشان تهیه کنید. همچنین این فرش به صورت رایگان برای شما ارسال می شود و حتی می توانید در صورت نارضایتی، محصول خریداری شده را تا 7 روز بعد مرجوع کنید. در نهایت به یک مزیت مهم برای خرید از این مجموعه می رسیم. تک فرش جهت رفاه حال مشتریان امکان خرید اقساطی را نیز برای آن ها فراهم نموده است.

خرید از تک فرش با تخفیف ویژه

در کنار داشتن قیمت های مناسب و امکان خرید اقساطی، می توانید از تخفیف های ویژه هم برای خرید از این مجموعه بهره مند شوید. برای این کار تنها کافی است به سایت کانال تخفیف مراجعه کرده و کد تخفیف تک فرش را دریافت کنید.

ارتباط با پشتیبانی تک فرش

شماره تماس: 031-91690549