کد تخفیف طلایی شو

کد تخفیف طلایی شو

طلایی شو، بازار آنلاین خرید و فروش شمش طلا. با داشتن کد تخفیف طلایی شو می توانید شمش طلا 24 عیار را با قیمت کم تر خریداری کرده و علاوه بر این از هدایای ویژه نیز بهره مند شوید.
خیلی خوب
6 رای
4
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از طلایی شو موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف طلایی شو به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده طلایی شو

کوپن و کد تخفیف طلایی شو
منقضی شده
شرایط استفاده
  • در سایت طلایی شو ثبت نام نموده و 15 سوت طلا هدیه بگیر
  • هنگام تکمیل اطلاعات باید از کد معرف فوق استفاده نمایید
  • این جایزه پس از عضویت به صندوق پروفایل شما واریز میشود
  • در صورتی که حداقل یک گرم طلا خرید و فروش داشته باشید
  • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از طلایی شو

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص طلایی شو
144 comment
هنوز نظری درباره طلایی شو ثبت نشده
تجربه خرید شما از طلایی شو چیست؟

طلایی شو

اگر به دنبال سرمایه گذاری مطمئنی از طریق خرید و فروش طلا هستید؛ اما نمی دانید که دقیقاً باید چه اقدامی انجام دهید، طلایی شو مسیر درست را به شما نشان می دهد. بازار آنلاین طلایی شو، فعالیت خود را به طور حرفه ای از زمستان 1400 آغاز کرده است. این مجموعه با ایجاد زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری، توانست پلتفرمی را به منظور سرمایه گذاری و پس انداز (بدون محدودیت)، برای کاربران فراهم کند. این وب سایت اینترنتی هم اکنون به عنوان یکی از مطمئن ترین بازارهای آنلاین خرید و فروش شمش طلا شناخته می شود. می توانید با استفاده از کد تخفیف طلایی شو، با صرف هزینه های کمتری از این وب سایت اینترنتی و امکانات آن استفاده کنید.

سرمایه گذاری مطمئن با طلایی شو

دقت داشته باشید که راه های مختلفی جهت خرید و فروش طلا پیش رویتان است؛ اما اگر می خواهید در یک بازه زمانی، بدون دغدغه سرمایه گذاری کنید، پیشنهاد می کنیم از طریق بازاری مطمئن، اقدام کنید. پلتفرم طلایی شو در حوزه شمش طلا فعالیت می کند. تمام اقشار جامعه می توانند جهت سرمایه گذاری و پس انداز از طریق این پلتفرم، اقدام کنند. در این بازار آنلاین خرید و فروش شمش طلا، امکان خرید، فروش و نگهداری و تحویل فیزیکی شمش طلا در بستری آنلاین، برای کاربران امکان پذیر است. تمامی این اقدامات با کمترین کارمزد (شامل هزینه نگهداری و بیمه) انجام می شود و همان طور که پیش از این هم اشاره کردیم، بدون محدودیت است.

خدماتی که از طلایی شو دریافت می کنید

برای استفاده از خدمات طلایی شو می توانید از وب سایت یا اپلیکیشن آن استفاده کنید. ثبت نام و نحوه استفاده از آن ساده است و نیاز به دانش و مهارت خاصی ندارد. پس از ثبت نام و احراز هویت، می توانید از خدماتی که در صفحه اصلی است، استفاده کنید. این خدمات عبارتند از خرید، فروش، برداشت و تحویل طلا. همچنین در قسمت صندوق طلا، می توانید طلا موجود و بلوکه شده خود را مشاهده کنید. علاوه بر این، امکان دریافت شمش طلا در اوزون مشخص نیز در دسترستان است. در صفحه افزایش دارایی نیز می توانید موجودی کیف پول خود را افزایش دهید. امکان خرید و فروش طلا از طریق صفحه معامله امکان پذیر است. خرید از این بازار آنلاین به 4 صورت امکان پذیر است: بر اساس مبلغ، گرم، سوت، سوت و گرم.

با کد تخفیف طلایی شو از امکانات ویژه ای بهره مند شوید

جدا از این که طلایی شو یک پلتفرم مطمئن و معتبر است و امکانات متعددی دارد، فرصت های ویژه ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. با ارائه کدهای تخفیف به کاربران خود کمک می کند که به صرفه تر از این پلتفرم استفاده کنند. همچنین کاربران با استفاده برخی از این کدها، می توانند از هدیه های ویژه ای بهره مند شوند. کد تخفیف طلایی شو را می توانید در وب سایات آف چنل، در بالای همین صفحه مشاهده کنید.

راه های ارتباط با پشتیبانی طلایی شو

شماره تماس: 91692419-021