کد تخفیف طلاسی

کد تخفیف طلاسی

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

طلاسی، پلتفرم خرید و فروش آنلاین طلا. با کد تخفیف طلاسی هر میزان طلا که می خواهید را بدون اجرت ساخت با قیمت مناسب تری خریداری کنید و ضمن داشتن یک سرمایه گذاری امن، هر زمان که خواستید آن را نقد کنید یا به صورت فیزیکی تحویل بگیرید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف طلاسی
کدهای تخفیف مربوط به طلاسی را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

طلاسی

سایت طلاسی، بسترسی است برای خرید و فروش آنلاین و بدون کارمزد طلا. به همین دلیل استفاده از خدمات این مجموعه یک پیشنهاد بی نظیر برای علاقه مندان به سرمایه گذاری در حوزه طلا محسوب می شود. با داشتن کد تخفیف طلاسی قادر خواهید بود محصولات این مجموعه را با هزینه کم تری خریداری کنید.

طلاسی، یک سرمایه گذاری متفاوت

 با توجه به روند افزایشی نرخ تورم، ارزش پول روز به روز کاهش می یابد. به همین دلیل خرید یک محصول ارزشمند با پول و نگهداری سرمایه از این طریق یک روش کاملاً منطقی و هوشمندانه است. خریدن طلا با هدف سرمایه گذاری از دیرباز برای ایرانیان مرسوم بوده است. اما اگر شما طلای ساخته شده را به این منظور تهیه کنید، باید هنگام خرید مزد ساخت پرداخت کنید که این هزینه زمان فروش اصلاً در نظر گرفته نمی شود. از این رو طلاسی شرایطی را برای کاربران فراهم می کند که بتوانند طلای ساخته نشده خریداری کنید. به این ترتیب سود خالص شما از معامله طلا به طرز قابل توجهی افزایش می یابد. در حقیقت، با ورود به سایت طلاسی می توانید خرید و فروش آنلاین طلای خام را با امنیت بالا انجام داده سرمایه خود را حفظ کنید. همچنین، طلاسی طلاهای خریداری شده توسط شما را تا هر زمان که تمایل داشته باشید نگداری می کند تا خیالتان از بابت امنیت سرمایه خود راحت باشد. البته در صورت تمایل می توانید طلای خود را به صورت فیزیکی نیز تحویل بگیرید. برای انجام این کار کافی است نوع طلا را انتخاب کرده، اجرت ساخت را بپردازید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.

چرا استفاده از خدمات طلاسی پیشنهاد می شود؟

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد طلاسی وجود دارد، امکان سرمایه گذاری با مبالغ کم است. در حقیقت برای خرید طلای خام مثل سایر کالا های ارزشمند هیچ حداقل سرمایه ای تعریف نمی شود. شما می توانید با مراجعه به مجموعه طلاسی به همان میزان که قادر به هزینه کردن هستید طلا بخرید. مزیت دیگر استفاده از خدمات این مجموعه امنیت سرمایه گذاری است. از یک طرف خرید و فروش طلا ریسک چندانی ندارد و از طرف دیگر هم طلاسی طلا های شما را در امنیت کامل نگهداری خواهد کرد. همچنین، نقد شوندگی سرمایه شما در کسری از ثانیه انجام می شود.یعنی برای فروش طلا و دریافت پول مورد نیاز خود نیازی نیست منتظر بمانید. علاوه بر نکات ذکر شده، امکان سفارش کارت هدیه طلا، کارمزد پایین معاملات در طلاسی، رابط کاربری ساده سایت و امکان معامله به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته را نیز می توان به نقاط قوت این مجموعه اضافه کرد.

با کد تخفیف طلاسی با مبلغ کمتری سرمایه گذاری کنید

همانطور که گفته شد در طلاسی می توانید سرمایه گذاری خود را با هر میزانی آغاز کنید. در کنار این مزیت می توانید با دریافت کد تخفیف طلاسی هنگام خرید، هزینه کم تری پرداخت کرده و سود بیشتری از این سرمایه گذاری به دست آورید.

راه های ارتباط با پشتیبانی طلاسی

نشانی: تهران، اتوبان یادگار امام، خیابان کچویی، پلاک36
شماره تماس: 021-9109081