کد تخفیف تام لند

کد تخفیف تام لند

rating
4.41
68 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

تام لند، کلاس کنکور و مدرسه آنلاین همراه با مشاوره و برنامه ریزی رایگان. با استفاده از کد تخفیف تام لند کلاس های نیترو کنکور 1402، جمع بندی و نکته و تست، همچنین دروس عمومی و تخصصی پایه هفتم تا دوازدهم این آموزشگاه آنلاین را با هزینه کمتری خریداری کنید.

کانال تخفیف
در حال حاضر کد تخفیف فعالی موجود نیست.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف تام لند
کدهای تخفیف مربوط به تام لند را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی تام لند
کدهای ارسالی تام لند توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی تام لند

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

تام لند

تام لند یک مدرسه آنلاین است که دسترسی به بهترین منابع آموزشی و مجرب ترین اساتید را برای تمام دانش آموزان و داوطلبان کنکور در سراسر کشور فراهم نموده است. هیچ چیز مانند آموزش درست و اصولی روی نتیجه کنکور تأثیر مثبت ندارد. دسترسی نا برابر دانش آموزان نقاط مختلف به منابع و دوره های آموزشی، می تواند یکی از عوامل بازدارنده آن ها از موفقیت تحصیلی باشد؛ اما با استفاده از دوره های آموزشی این سایت، عدالت آموزشی بیشتر از هر زمان دیگری است. با کد تخفیف تام لند نیز می توان کلاس های کنکور را با قیمت مناسب تری تهیه کرد. تفاوتی ندارد که در چه رشته و پایه ای تحصیل می کنید، این مجموعه هر چه برای کنکور نیاز داشته باشید را در اختیارتان می گذارد.

اگر نیاز به دیدن دوره های بیشتر با اساتید دیگری داشتید، کلاسینو را امتحان کنید. این مجموعه نیز همانند تام لند توانسته محبوبیت بسیار زیادی به دست آورد و با ارائه کد تخفیف کلاسینو شرایط پرداخت را برای شما عزیزان آسان تر کند.

خدمات تام لند

برگزاری کلاس کنکور آنلاین دروس عمومی و تخصصی برای دانش آموزان از پایه ششم تا پایه دوازدهم در رشته های ریاضی فیزیک، تجربی، انسانی، هنر، زبان و ارائه مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی از جمله خدمات وبسایت تاملند است. همایش های جمع بندی دروس عمومی و تخصصی این سایت نیز برای مرور پیش از کنکور توصیه می شوند. با استفاده از دوره های نکته و تست نیترو نیز خیالتان از تسلط به مطالب و تمرین تست زنی راحت می شود.

این مجموعه، 8 دپارتمان آموزشی مختلف دارد که عبارت اند از دپارتمان ریاضی، فیزیک، زمین شناسی، شیمی، زیست شناسی، علوم انسانی، عمومی و مشاوره آموزشی. کافی است پس از ورود به سایت، دپارتمان مورد نظر خود را انتخاب و دوره های مربوط به آن را مشاهده نمایید. تمام کلاس ها آنلاین اند؛ اما امکان مشاهده دو یا چند باره آن ها به صورت آفلاین نیز وجود دارد.

ویژگی ها و مزایای تام لند

موسسه تام لند با هدف برقراری عدالت آموزشی، این امکان را برای همه دانش آموزان کل ایران، حتی مناطق محروم فراهم آورده تا با هزینه ای مقرون به صرفه و بدون نیاز به خروج از منزل، از امکانات و آموزش های آنلاین بهترین اساتید کشوری استفاده نمایند. کلاس ها، آنلاین و زنده اند و در برگزاری آن ها سعی شده شرایط تا حد امکان مشابه کلاس‌ های حضوری باشد. نحوه برگزاری کلاس ها امکان تعامل حداکثری با معلمان و دیگر دانش آموزان را فراهم کرده و به یادگیری بهتر کمک می کند. تدریس مفهومی کتاب های درسی و آزمون های تستی دوره ای، دانش آموز را به حداکثر آمادگی برای شرکت در کنکور و امتحان های مدرسه می رساند؛ اما اگر مطالب آموزشی برای شخصی واضح نبود، می تواند کلاس را مجدداً به صورت آفلاین مشاهده کند. سایر مزایای استفاده از خدمات این مؤسسه عبارت اند از:

  • ارتباط تصویری با استاد حین کلاس
  • قیمت های مقرون به صرفه در عین کیفیت بالا
  • ارائه مشاوره و پشتیبانی تمام وقت
  • ارائه آزمون های آنلاین جهت تثبیت یادگیری و شناخت نقاط ضعف و قوت
  • فراهم کردن جزوه درسی پیش از شروع کلاس ها و ارائه تمرین های منظم مرتبط با دروس
  • استفاده از اساتید مجرب
  • امکان شرکت در جلسه اول هر کلاس به صورت رایگان

کلاس های تام لند تخفیف دارند؟

بله، شما می توانید با قیمت کمتری از برخی از دوره های آموزشی این سایت استفاده کنید. برای آن که بتوانید هنگام ثبت نام در کلاس ‌ها تخفیفات ویژه دریافت کنید، کافی است به صفحه تاملند در سایت آف چنل مراجعه کنید تا از جشنواره ها، کمپین ها و جدیدترین کوپن و کد تخفیف تام لند مطلع شوید و آموزش را ارزان تر از همیشه تجربه کنید.

ارتباط با پشتیبانی تام لند

شماره تماس: 02191004008
آدرس: سیدخندان، ضلع جنوب غربی پل، خیابان میر مطهری، پلاک 82.