کد تخفیف تلویکا

کد تخفیف تلویکا

rating
3.96
134 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

تلویکا، تماشای فیلم و سریال ایرانی برای فارسی زبانان خارج از کشور. با استفاده از کد تخفیف تلویکا اشتراک فیلم و سریال، مستند و انیمیشن های فارسی را با قیمت ارزان تر و حتی رایگان تهیه کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف تلویکا
کدهای تخفیف مربوط به تلویکا را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید کاربران
مشاهده بیشتر
0
0
0
0
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی تلویکا

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

تلویکا

تلویکا یک سرویس اشتراک گذاری ویدئو یا VOD است. در این پلتفرم هزاران اپیزود سریال، فیلم، تئاتر و ... ایرانی برای علاقه مندان عرضه شده است. تمام آثار منتشر شده در این سایت تولیدات ایران اند که در ازای پرداخت حق اشتراک در دسترس فارسی زبان های ساکن دیگر کشور ها قرار می گیرند. شما این امکان را دارید که با استفاده از کد تخفیف تلویکا هزینه کمتری برای مشاهده این فیلم ها بپردازید.

برای دسترسی ارزان و تماشای فیلم و سریال های جدید خارجی با هزینه کم، می توانید از کد تخفيف نماوا استفاده کنید. با استفاده از این کد، بدون هیچ محدودیتی از دیدن هزاران ساعت محتوای جذاب و سرگرم کننده لذت می برید.

چه فیلم هایی را می توان در تلویکا دید؟

پلتفرم تلویکا از سال 2020 با هدف ساده تر کردن دسترسی به فیلم یا سریال های ایرانی شروع به کار کرد. این سایت یکی از کامل ترین مجموعه های آثار داخلی را در خود جای داده است. شما می توانید جدیدترین سریال ها مانند جیران، یاغی، مریخ، بی گناه و حتی فیلم های قدیمی تر مانند خیلی دور خیلی نزدیک، برادرم خسرو، حوض نقاشی و ... را از این سامانه دانلود یا تماشا کنید. در حال حاضر، تعداد محصولات موجود در این سایت به بیش از 2000 مورد می رسد. لازم به ذکر است که می توانید به زیرنویس های انگلیسی، عربی و کردی هم دسترسی داشته باشید.

سامانه تلویکا از طریق موبایل و تبلت های اندروید یا آی او اس، تلویزیون های هوشمند، کامپیوتر و لپ تاپ و حتی کنسول های بازی قابل استفاده است. در هر یک از این دستگاه ها می توانید علاوه بر مشاهده تولیدات سینمایی و مجموعه های تلویزیونی به شبکه های صدا و سیما نیز به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. برای استفاده از خدمات این سایت می توانید اشتراک های یک ماهه، 3 ماهه و 6 ماهه را با تخفیف ویژه خریداری کنید. با توجه به اینکه پلتفرم تلویکا منحصراً برای ایرانیان خارج از کشور ایجاد شده است، پرداخت حق اشتراک آن به صورت ارزی و با استفاده از ویزا کارت و ... انجام می گیرد.