کد تخفیف تسمینو

کد تخفیف تسمینو

rating
4.57
7 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

تسمینو، سرویس تبلیغات اینترنتی و درج رپورتاژ آگهی در رسانه های فارسی. با استفاده از کد تخفیف تسمینو با قیمت کمتر سفارش تولید محتوا و انتشار رپرتاژ خبری خود را در این پلتفرم ثبت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف تسمینو
کدهای تخفیف مربوط به تسمینو را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی تسمینو

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

تسمینو

تسمینو یک پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی است که به شما این امکان را می دهد که کسب و کار خود را به افراد بیشتری معرفی کرده و در بازار کار آنلاین بیشتر شناخته شوید. رپورتاژ خبری از بهترین شیوه های بازاریابی و توسعه کسب و کار است که سال ها مورد استفاده افراد بوده است. شما می توانید با استفاده از کد تخفیف تسمینو خدمات بازاریابی و مارکتینگ مورد نظر خود را با قیمت کمتری خریداری کنید.

خدمات تسمینو

حوزه کاری این مجموعه، خدمات بازاریابی و توسعه کسب و کار ها است و به صورت تخصصی در زمینه تولید و انتشار رپورتاژ آگهی و دریافت بک لینک فعالیت می کند. رپورتاژ در واقع یک محتوای متنی است که کار اصلی آن معرفی سازمان شما و اطلاع رسانی درباره آن به دیگران است. با استفاده از این شیوه تبلیغاتی، مخاطبان بیشتری پیدا کرده و اعتبار برند شما افزایش پیدا می کند. این سامانه با انتشار رپورتاژ شما در وب سایت های خبری پر بازدید،  تضمین می کند که بازخورد خوبی دریافت کنید. این کار به دو شیوه ممکن است. حالت اول این است که شما خودتان متن رپورتاژ را دارید و صرفاً انتشار آن را به تسنیمو می سپارید تا با بررسی وب سایت های پربازدید، بهترین گزینه را برای کسب و کار شما پیدا کند. در صورتی که متن آگهی را نداشته و منابع لازم برای تولید آن را نیز در اختیار ندارید، می توانید نوشتن آن را هم به تیم تولید محتوای این سایت بپردازید.

یکی دیگر از خدمات این پلتفرم، ارائه بک لینک اعتباری است. دریافت بک لینک نقش بسیار مهمی در سئو سایت و افزایش اعتبار آن دارد. کمک به برندسازی، افزایش ترافیک سایت، تبلیغات مؤثر و افزایش سرعت ایندکس مطالب از جمله تأثیرات مثبت دریافت بک لینک است. مسئله این است که هر لینک خروجی لزوماً با ارزش نبوده و به افزایش اعتبار وبسایت شما کمک نمی کند. با استفاده از خدمات این سامانه می توانید از اعتبار بک لینک های دریافتی مطمئن باشید.

ویژگی ها و مزایای تسمینو

رپورتاژ آگهی زمانی بیشترین تأثیر را دارد که در سایت های معتبر و پر بازدید به اشتراک گذاشته شود. این پلتفرم یک راه ارتباطی میان شما و برترین رسانه های فارسی است که انتشار آگهی در آن ها بازده بسیار بالایی دارد. لازم به ذکر است که برخی از سازمان های معتبر و شناخته شده نیز از خدمات مارکتینگ این پلتفرم استفاده کرده اند. شما می توانید پس از انتشار آگهی، گزارش کاملی از وضعیت آن دریافت کنید، از مشاوره و راهنمایی رایگان برای نحوه ارتباط بهینه با مشتری استفاده کنید و حتی تولید محتوای خود را به آن ها بسپارید. کار این سایت پس از انتشار محتوا تمام نشده و کلیه آگهی های شما را بررسی می کند تا مشکلات احتمالی آن ها را رفع کند. علاوه بر این، قیمت خدمات دریافتی در عین بالا بودن کیفیت مناسب بوده و از پاسخگویی و پشتیبانی تمام وقت در طول هفته نیز برخوردار خواهید شد.

چگونه با قیمت کمتری رپورتاژ منتشر کنیم؟

تبلیغات عنصر مهمی از رشد کسب و کار است و بدیهی است که هرچه قیمت آن کمتر باشد سود کمپین شما بیشتر خواهد بود. برای انتشار رپورتاژ آگهی و دریافت بک لینک با بهترین قیمت، می توانید به سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کرده و با دریافت جدیدترین کد تخفیف تسمینو هزینه کمتری بپردازید.

راه های ارتباط با پشتیبانی تسمینو

شماره تلفن:87-01333588086
آدرس: رشت، میدان جهار، ابتدای شهرک فرهنگیان، ساختمان سینوهه، واحد 3.