کد تخفیف کارتینو

کد تخفیف کارتینو

rating
4.33
3 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

کارتینو، ارائه کننده خدمات کارت ویزیت هوشمند. با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف کارتینو که در این صفحه منتشر می‌شود میتوانید برای معرفی کسب و کار و برند خود کارت ویزیت هوشمند با قابلیت تغییر اطلاعات را با قیمت ارزان تری سفارش دهید و درب منزل دریافت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف کارتینو
کدهای تخفیف مربوط به کارتینو را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی کارتینو

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

کارتینو

کارتینو سامانه ارائه دهنده کارت ویزیت های هوشمند است. با استفاده از این سامانه می توانید کسب و کار خود را با راهکاری هوشمند به دیگران معرفی کنید. لینک و سایت اختصاصی و انتقال سریع اطلاعات از جمله امکانات این پلتفرم است. شما می توانید با استفاده از کد تخفیف کارتینو کارت ویزیت هوشمند اختصاصی خود را ارزان تر خریداری کنید.

خدمات کارتینو

کارت ویزیت همیشه یکی از اولین و متداول ترین ابزار های معرفی کسب و کار به دیگران بوده است. کارت ویزیت برای یک شرکت به مثابه کارت شناسایی شخصی است. این کارت نشان دهنده هویت سازمان شما است. به همین دلیل، باید سعی کنید در بهترین حالت خود باشد. کارتینو کارت ویزیت هوشمند است. تفاوت آن با کارتهای قدیمی در نحوه ارائه اطلاعات و معرفی شما است. به جای نوشته ها و اطلاعات زیاد می توانید از طرح و لوگو دلخواه خود و یک QrCode استفاده کنید. با استفاده از nfc یا کیو آر کد می توانید به سادگی اطلاعات خود را به دیگران انتقال دهید.

این امکان نیز وجود دارد که یک صفحه اطلاعات اختصاصی متناسب با خواسته های خود داشته باشید. در نتیجه، افراد با اسکن کارت شما به این صفحه هدایت می شوند. علاوه بر این، از لینک اختصاصی برخوردار می شوید که با استفاده از آن می توانید راه های ارتباطی را در اختیار مخاطبان قرار دهید. با استفاده از این سرویس نام برند و دیگر اطلاعات شما از طریق جستجو در گوگل نیز قابل دسترس است.

ویژگی ها و مزایای کارتینو

کارتینو دیگران را به شکل نوینی با کسب و کار شما آشنا می کند. با استفاده از خدمات این مجموعه نه تنها از یک کارت، که از سایت و لینک اختصاصی هم برخوردار می شوید. این امکان را نیز دارید که به جای دریافت کارت فیزیکی، لینک هوشمند بگیرید. این وبسایت، خدمات خود را ضمانت بازگشت وجه ارائه می کند و در صورت عدم رضایت می توانید تمام وجه خود را پس بگیرید. ارسال محصول به تمام ایران نیز رایگان است. از همه مهم تر، امکان سفارشی سازی دارید و می توانید تمام قسمت ها اعم از طرح و محتوا را به سلیقه خود تغییر دهید. در صورتی که قصد تغییر اطلاعات را داشته باشید هم می توانید این کار را در هر زمان به صورت رایگان انجام دهید.

ثبت سفارش کارت از طریق سایت، دایرکت و تلگرام امکان پذیر است. برای استفاده هم نیازی به برنامه یا موبایل خاصی وجود ندارد. البته، روی برخی از گوشی ها باید یک برنامه اسکنر نصب داشته باشید. در صورت بروز مشکل نیز می توانید با کارشناسان فنی در ارتباط باشید. آماده سازی کارت نیز حدود 3 روز زمان می برد. لازم به ذکر است که با افزایش تعداد سفارش خود از تخفیفات ویژه برخوردار می شوید.

چطور کارت ویزیت کارتینو را ارزان تهیه کنیم؟

برای دریافت کارت هوشمند اختصاصی با قیمت مناسب می توانید از جدیدترین کد تخفیف کارتینو استفاده کنید. برای دریافت این کوپن نیز کافیست به سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کنید.

راه های تماس با پشتیبانی کارتینو

شماره تلفن: 02191307530
آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، پلاک 443.