کد تخفیف توبانک

کد معرف و کد تخفیف توبانک

rating
3.71
21 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

توبانک، شعبه الکترونیکی بانک گردشگری. با استفاده از کد تخفیفو کد معرف توبانک و همچنین و اطلاع رسانی های که در مورد طرح ها و جشنواره های توبانک در این صفحه انجام می‌شود در این نئو بانک همراه به صورت رایگان ثبت نام و افتتاح حساب کنید و از هدایای نقدی و جایزه دعوت آن بهره مند شوید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف توبانک
کدهای تخفیف مربوط به توبانک را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید کاربران
مشاهده بیشتر
0
0
0
0
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی توبانک

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

توبانک

توبانک یک نئو بانک است که تحت نظر بانک گردشگری فعالیت می کند. این سامانه خدمات مالی، امکان انجام ساده، سریع و امن تمام امور بانکی را فراهم کرده است. افتتاح حساب در این بانک مزایای زیادی دارد و با استفاده از کد تخفیف توبانک نیز می توانید از هدایا و پیشنهادات ویژه ای بهره مند شوید.

خدمات توبانک

نئوبانک ها در حقیقت شیوه جدید بانکداری هستند که با گسترش تکنولوژی و به دنبال افزایش سهولت در انجام امور و خدمات بانکی شکل گرفته اند. بانک گردشگری نیز به همین دلیل، شعبه الکترونیک خود را راه اندازی کرده و به شما اجازه می دهد بدون نیاز به رفت و آمدها و شیوه های سنتی، از خدمات بانکی مورد نیاز خود بهره مند شوید.

این سامانه چه امکاناتی را دراختیار شما می گذارد؟ خدمات سیم کارت، کارت های هدیه، انجام کارت به کارت، بیمه مسافرتی، نیکوکاری، پرداخت قبوض، خدمات خودرو و افتتاح حساب از این طریق امکان پذیرند. برای افتتاح حساب نیازی به مراجعه به شعبه های حضوری نداشته و در عرض چند دقیقه می توانید حساب پس انداز باز کنید. افتتاح حساب های سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت طرح هواداری پرسپولیس، سپرده کوتاه مدت طرح هواداری ورزش های همگانی، کوتاه مدت و قرض الحسنه پس انداز از طریق این سامانه امکان پذیر است. همچنین، می توانید برای دریافت کارت تقاضا داده و آن را در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

برای دسترسی به امکانات این بانک، می توانید از اپلیکیشن یا نسخه تحت وب استفاده کنید. امکان مشاهده کارت های بانکی، شماره حساب ها، وضعیت هر کارت، دریافت رمز اول و دوم، استعلام موجودی، گردش حساب ها و دریافت کارت المثنی نیز فراهم شده است. دریافت کارت بانکی نیز بین 3 تا 7 روز طول می کشد و همچنین، می توانید در صورت تمایل، کارت هدیه هم خریداری کنید.

مزایا و ویژگی های توبانک

با استفاده از این سامانه نیاز نیست وقت زیادی را صرف رفتن به بانک و انتظار در صف های طولانی بکنید. بسیاری از امور بانکی تنها در عرض چند دقیقه و با استفاده از گوشی موبایل انجام می شود. از طرف دیگر، برای استفاده از خدمات این بانک نه تنها هزینه ای نمی پردازید، بلکه هدیه هم می گیرید. با دعوت دوستان خود به استفاده از این بانک و افتتاح حساب در آن، 50 هزار تومان هدیه دریافت می کنید. این هدیه محدودیتی نداشته و به ازای هر بار دعوت به شما تعلق می گیرد. افرادی که حساب سپرده باز می کنند هم، 10 درصد از مانده حسابشان در روز اول را هدیه می گیرند که سقف این هدیه 200 هزار تومان است.

باشگاه مشتریان توبانک

باشگاه مشتریان در حال حاضر تنها برای هوادارن باشگاه پرسپولیس و به زودی برای همه در دسترس خواهد بود. اعضای این باشگاه، علاوه بر دریافت خدمات بانکی مانند خرید کالا، دریافت و انتقال وجه، پرداخت قبض، شارژ و ... می توانند از تخفیفات ویژه در سه سطح همراه، حامی و دو آتیشه استفاده کنند. نصب اپلیکیشن، صدور کارت و استفاده از خدمات مختلف مانند کارت به کارت و ... راه های دریافت امتیاز در این بانک اند. با استفاده از امتیازاتی که کسب کرده اید می توانید از تخفیف‌های موجود استفاده کنید.

چگونه از توبانک هدیه بگیریم؟

نئو بانک ها، جشنواره ها و طرح های خاصی را ارائه می کنند که با استفاده از آن ها، کاربران می توانند از امتیازاتی ویژه برخوردار شوند. با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف (آف چنل) می توانید ضمن دریافت جدیدترین کد تخفیف توبانک، از جشنواره های آن نیز مطلع شده و هدیه های مختلف دریافت کنید.

راه های ارتباط با پشتیبانی توبانک

شماره تماس: 02123950

ایمیل: info@tobank.ir

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار فرهنگ، نبش کوچه نور، پلاک 6