لوگوی تاپ لرن

کد تخفیف تاپ لرن

تاپ لرن، آموزش برنامه نویسی با تمرکز بر خودساختگی، کسب تجربه و ورود به بازار کار توسط اساتید مجرب و کارآزموده. با وارد نمودن کد تخفیف آموزشگاه تاپ لرن برای خرید دوره های آموزشی هزینه کمتری را پرداخت نمایید.
خیلی خوب
13 رای
4.15
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از تاپ لرن موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف تاپ لرن به شما اطلاع خواهیم داد.

کوپن های تخفیف منقضی شده تاپ لرن


نظرات و تجربه خرید از تاپ لرن

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص تاپ لرن
144 comment
هنوز نظری درباره تاپ لرن ثبت نشده
تجربه خرید شما از تاپ لرن چیست؟

تاپ لرن

تاپ لرن یک پلتفرم آموزشی در زمینه برنامه نویسی است که دوره های مختلفی را به شکلی متفاوت در دسترس کاربران خود قرار می دهد. مهارت بالا در بازار کار حرف اول را می زند و این آموزشگاه آنلاین یکی از بهترین بستر ها برای یادگیری است. آموزش های کاربردی مدرسین با تجربه و قیمت مناسب آن ها در این سامانه فرصت بی نظیری است که با استفاده از آن دانش خود را ارتقا داده و به فرصت های شغلی بهتری دست پیدا کنید. برای کاهش هزینه کلاس ها نیز می توانید از کد تخفیف تاپ لرن استفاده کنید.

خدمات تاپ لرن

تاپ لرن یک آموزشگاه اینترنتی است برای تمام کسانی که می خواهند برنامه نویسی یاد بگیرند یا در آن پیشرفت کنند. برنامه‌نویسی یکی از پر متقاضی ترین مهارت های امروزه است؛ اما شاید همه به منابع آموزشی آن دسترسی نداشته باشند. این سامانه یکی از بهترین مراجع آموزشی برای آن دسته از افرادی است که می خواهند به صورت فردی این دانش را یاد بگیرند. دو نکته مهم، دوره های این پلتفرم را از بقیه مجزا می کند و آن قیمت پایین و تنوع آموزش ها است. علاوه بر این، تعداد آموزش ها زیاد است و شما در هر سطحی که باشید، از مبتدی تا حرفه ای، می توانید از آن ها استفاده کنید.

دوره های این سامانه شامل مواردی از جمله برنامه‌نویسی موبایل، وب، طراحی سایت، بانک ها اطلاعاتی، سیستم عامل، سئو، امنیت و ... می شوند. در هریک از این موارد تعداد زیادی محتوای آموزشی با زبان های مختلف و برای سیستم عامل های متفاوت ارائه می شود که دانشجویان می توانند با توجه به میزان دانش قبلی خود آن ها را خریداری کنند. اگر کودک یا نوجوانی دارید که به این حوزه علاقه مند است می توانید با استفاده از دوره های برنامه نویسی کودک به تقویت مهارت و پرورش استعداد آن ها کمک کنید. علاوه بر این، برخی از این آموزش ها مخصوص ناشنوایان طراحی شده و روی سایت قرار گرفته اند.