کد تخفیف یونی بوک

کد تخفیف یونی بوک

rating
3
3 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

یونی بوک، سایتی برای خرید کتاب . با داشتن کد تخفیف یونی بوک می توانید انواع کتاب های دانشگاهی، عمومی، زبان خارجی و... را به صورت نو و دسته دوم با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف یونی بوک
کدهای تخفیف مربوط به یونی بوک را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

یونی بوک

با وجود این که همه چیز در جهان رو به دیجیتال شدن رفته است، بسیاری از افراد ترجیح می دهند خریدهایشان را به صورت آنلاین انجام دهند. یکی از دسته بندی های محصولاتی که امروزه خرید آنلاین آن محبوبیت زیادی پیدا کرده است، کتاب است. فروشگاه های متعددی در این زمینه راه اندازی شده اند، اما تنها برخی از آن ها توانسته اند منبع کاملی از کتاب ها را در اختیار افراد قرار دهند. فروشگاه نوین بوک با هدف تأمین کتاب های مورد نیاز (به خصوص کتاب هایی که کمتر در دسترس اند)، فعالیت خود را آغاز کرد. در این فروشگاه اینترنتی می توانید در میان تنوع بالایی از کتاب ها، آن چه که مد نظرتان است را تنها با چند کلیک پیدا کنید. نکته قابل ذکر دیگر این است که با استفاده از کد تخفیف یونی بوک، خریدی بسیار ارزان تر را تجربه خواهید کرد.

در صورتی که نیاز به کتاب های کمک درسی و آمادگی برای کنکور دارید می توانید عناوین مورد نظر خود که توسط مجموعه قلم چی به فروش می رسند را از طریق کانون بوک سفارش دهید. هنگام خرید کد تخفیف کانون بوک را به کار ببرید. به این ترتیب هزینه کمتری خواهید پرداخت.

کتاب هایی که می توانید در یونی بوک پیدا کنید

کتاب ها در فروشگاه یونی بوک در دو دسته نو و دست دوم عرضه می شوند. کتاب های نو شامل کتاب های دانشگاهی و عمومی و کتاب های دست دوم نیز به دسته بندی های دانشگاهی، کمک آموزشی، مذهبی، عمومی و زبان خارجه تقسیم می شوند. یونی بوک مرجع کاملی از کتاب ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. دیگر بدون آن که لازم باشد ساعت ها به دنبال کتاب های مورد نظرتان باشد، می توانید روی مبل خانه تان بنشینید و با یک جست و جوی ساده، کتاب های مورد نیازتان را سفارش دهید. لازم است بدانید که کتاب های دست دوم نسبت به قیمت بازار، 80 درصد ارزان تر به فروش می رسند. مسلماً با خرید از یونی بوک، به طور قابل توجهی درهزینه تان صرفه جویی خواهد شد. علاوه بر این، دیگر دغدغه این که کتاب های مورد نیازتان را از کجا می توانید پیدا کنید، نخواهید داشت.

خدماتی که از یونی بوک دریافت می کنید

هدف اصلی تیم یونی بوک، حمایت از دانشجویان سراسر کشور است. این فروشگاه اینترنتی همواره در تلاش است کتاب های دانشگاهی و عمومی را با قیمتی بسیار ارزان تر از قیمت بازار، عرضه کند. مورد دیگر استفاده از خدمات حضوری یونی بوک است. شعبه های این مجموعه در برخی از مناطق فعالیت می کنند. تیم یونی بوک به عنوان یازی گر داشنجویان در عرصه آموزش، در طول مسیر یادگیری در کنار آن ها خواهد بود تا دیگر دانشجویان درگیر پیدا کردن کتاب ها نباشند و هر فردی با هر سطح از توان مالی، امکان خرید کتاب های یونی بوک را داشته باشد. با خرید از یونی بوک (خرید آنلاین کتاب)، از مزایای زیر برخوردار خواهید شد: •    راحتی و سهولت در خرید •    صرفه جویی در هزینه •    صرفه جویی در زمان •    دسترسی به تنوع بالایی از کتاب ها •    دسترسی 24 ساعته به فروشگاه •    ...

با کد تخفیف یونی بوک، کتاب های مورد نیازتان را ارزان تر خریداری کنید

جدا از تمام مواردی که تاکنون شرح دادیم، یونی بوک خدمات دیگری را نیز برای کاربران خود در نظر گرفته است. کدهای تخفیفی که فروشگاه ارائه می دهد، کمک می کند که با قیمتی بسیار مناسب تر از دیگر فروشگاه ها، بتوانید خرید کنید. کد تخفیف یونی بوک در سایت آف چنل قرار داده می شود. می توانید بسته به شرایط کد تخفیف و نیاز خود، یک از آن ها را انتخاب کنید و با اعمال آن به هنگام خرید، مبلغ کمتری را بپردازید.

راه های ارتباطی و تماس با پشتیبانی یونی بوک

شماره تماس: 02128422062

ایمیل: Uniboook.ir@gmail.com

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی نفت، انرژیک