کد تخفیف وکیلوند

کد تخفیف وکیلوند

rating
4.2
5 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

وکیلوند، سامانه مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری. با استفاده از کد تخفیف وکیلوند سوالات و مشکلات حقوقی خود را با کارشناسان فقه و حقوق و وکالت مطرح نموده و هزینه کمتری پرداخت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف وکیلوند
کدهای تخفیف مربوط به وکیلوند را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی وکیلوند

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

وکیلوند

اگر در زمینه کاری و یا زندگی شخصی خود به مشکلات حقوقی بر خوردید بهتر است برای احقاق حق خود از وکلای کاربلد و حرفه ای و مشاوران حقوقی کمک بگیرید. البته توجه داشته باشید نیازی به صرف وقت زیاد و مراجعه به دفاتر قضایی و وکلا نیز ندارید. کافیست سری به سایت وکیلوند بزنید. این سامانه خدمات مشاوره حقوقی آنلاین ارائه می‌دهد که شما از طریق آن می‌توانید به راحتی سوالات حقوقی خود را بپرسید و پاسخ آن را از کارشناسان این حوزه دریافت کنید. ضمناً هنگام ثبت درخواست در صورتی که از کد تخفیف وکیلوند استفاده نمایید، هزینه کمتری برای حق مشاوره پرداخت خواهید نمود.

خدمات سایت وکیلوند

ارائه مشاوره حقوقی به صورت چت آنلاین با وکیل یا از طریق تماس تلفنی در تمامی زمینه ها مانند تجاری، ثبتی، حقوقی، خانواده، داوری، کیفری، مالیاتی، مهاجرتی، مواد مخدر، جرایم پزشکی و سایبری، تعزیرات، احوال شخصیه، مالکیت، اعسار، مهریه، کاربری جنگل و اراضی، امور حسبی، اسناد و املاک و… وجود خواهد داشت. علاوه بر این شما می‌توانید در این سامانه جداول محاسبات حقوقی را مانند محاسبه نرخ مهریه، نیم عشر دولتی، حق الزحمه داوری، محاسبه دیه و هزینه دادرسی و… را داشته باشید.

مزایا و ویژگی های سامانه وکیلوند

تضمین کیفیت مشاوره، پاسخگویی در 24 ساعت شبانه روز، استفاده از وکلای برگزیده دادگستری و کارشناسان حقوقی و متخصص، مشخص نمودن زمینه کاری و تخصص هر یک از وکلا در پروفایل شان، حفظ حریم خصوصی کاربر و ضمانت بازگشت پول در صورت عدم رضایت از مزایای سامانه وکیلوند می باشد.

چطور از وکیلوند تخفیف بگیریم؟

برای ارتباط با وکیل آنلاین با هزینه کمتر تنها یک راه وجود دارد و آن هم استفاده از کدهای تخفیف وکیلوند است. کوپن هایی که در ادامه شرح داده می شوند به عنوان نمونه ای از این موارد می‌باشد.

کد تخفیف اولین سفارش وکیلوند که برای آن دسته از کاربرانی قابل استفاده است که قصد دارند برای اولین بار از این مجموعه خدمات دریافت نمایند و باعث می‌شود مبلغ کمتری را به عنوان هزینه وکیل پرداخت کنید. کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول وکیلوند که با اعمال این کد تخفیف هم میتوانید هزینه مشاوره تلفنی یا متنی با کارشناس حقوقی را کاهش دهید اما این کد بر خلاف کوپن قبلی برای کاربران قدیمی و در بعضی موارد برای مشتریان جدید فعال و معتبر است.

شهرهای تحت پوشش وکیلوند

با توجه به اینکه ارتباط متنی و یا تلفنی و بدون نیاز به مراجعه حضوری می‌باشد، از سراسر ایران می‌توانید از خدمات این مجموعه استفاده نمایید. البته شما می توانید با مراجعه به قسمت جستجوی وکلا و کارشناسان وب سایت وکیلوند، شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید تا لیست وکلای آن شهر را که در این سامانه عضو هستند را به همراه پروفایلشان به شما نشان دهد.

دریافت جدیدترین کدهای تخفیف وکیلوند

برای استفاده ارزان تر از خدمات وکیلوند، باید از کوپن ها و کد تخفیفی که در همین صفحه از سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف قرار داده شده استفاده کنید و به کمک آنها مشکلات حقوقی خود را با هزینه کمتر و در زمان کوتاه حل کنید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی وکیلوند

شماره تلفن وکیل وند : 02191029120
ایمیل : info[at]vakilvand.com
آدرس : تهران، خیابان مطهری، خیابان علی اکبری، ساختمان پارسا واحد 10