کد تخفیف وارنی

کد تخفیف وارنی

وارنی ، پلتفرم ارائه کننده خدمات آموزش آنلاین . با استفاده از کد تخفیف وارنی و سایر پیشنهاداتی که در این صفحه قرار داده می‌شود در کلاس های مجازی آموزش ICDL ، برنامه نویسی، زبان خارجی، ریاضی، موسیقی و... با هزینه کمتر و قیمت ارزان تری شرکت نمایید.
خیلی خوب
3 رای
3.33
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از وارنی موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف وارنی به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده وارنی

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی وارنی وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از وارنی

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص وارنی
144 comment
هنوز نظری درباره وارنی ثبت نشده
تجربه خرید شما از وارنی چیست؟

وارنی

وارنی یک آموزشگاه آنلاین است که با ثبت نام کودکان و نوجوانان در آن می توانید از آموزش های با کیفیت برای یادگیری مهارت های جدید و افزایش سطح هوش استفاده کنید. یادگیری چرتکه، زبان انگلیسی، ریاضی و ... از طریق این سایت ممکن است و می توانید آموزش را به شکلی متفاوت تر از همیشه تجربه کنید. برای این که هزینه خود برای شرکت در این کلاس ها را کاهش دهید نیز می توانید از کد تخفیف وارنی استفاده کنید.

خدمات وارنی

این سایت یک بستر آموزشی است که فضایی برابر و امن را برای آموزش تمام کودکان از هر جای ایران فراهم کرده است. آموزش آنلاین در سال های گذشته طرفداران بسیاری پیدا کرده است. مزایای این نوع یادگیری بسیار زیاد است و دغدغه افراد از کمتر بودن کیفیت آموزش نسبت به کلاس های حضوری، با رعایت نکات تدریس مناسب در این فضا برطرف می شود. دسترسی به مراکز آموزشی برای همه به صورت یکسان فراهم نیست. وجود آموزشگاه های آنلاین مانند وارنی با مدرسان با تجربه، گام مؤثری برای کم کردن این شکاف است. علاوه بر این، عموماً هزینه کلاس های آنلاین کمتر بوده و از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است. همچنین، وقتی معلم و کلاس درس از طریق موبایل از هر جایی در دسترس باشند، زمان و هزینه ای صرف رفت و آمد نشده و یادگیری بدون محدودیت زمانی و مکانی صورت می گیرد.

دوره های آموزشی ارائه شده در این سایت در حال حاضر به چرتکه و زبان انگلیسی محدود می شوند؛ اما به زودی دوره های آموزش ریاضی، مجموعه نرم افزار های آفیس، زبان کره ای، وردپرس، زبان ترکی استانبولی، تکنسین داروخانه، حسابداری و موسیقی هم به آن افزوده می شوند. یادگیری چرتکه یکی از محبوب ترین دوره های آموزشی این مجموعه است. آموزش چرتکه یکی از شیوه های جدید افزایش هوش و تقویت توان ریاضی کودکان و نوجوانان است. شما می توانید با ثبت نام فرزند 5 تا 15 ساله خود در کلاس های عمومی یا خصوصی چرتکه فرصت یادگیری مهارتی جدید را برای آن ها فراهم کنید. آموزش در این کلاس ها با تمرکز بر مشارکت فعال کودک و با استفاده از بازی انجام می گیرد و به هیچ وجه خسته کننده نخواهد بود. بزرگسالان هم می توانند در این دوره ها شرکت کرده و با متدی متفاوت چرتکه یاد بگیرند و حتی مربی شوند.

دوره های آموزش زبان انگلیسی نیز بر پایه کتاب های مختلفی ارائه شده و برای تمام سنین از کودک تا بزرگسال مناسب اند. زبان آموزان با توجه به سن خود و پس از تعیین سطح در یکی از کلاس ها آموزش را شروع می کنند. کلاس های زبان نیز به دو صورت گروهی و خصوصی برگزار می شوند و می توانید بسته به ترجیح خود در هر کدام از آن ها ثبت نام کنید. اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید، دوره های آنلاین این آموزشگاه برای شما مناسب اند. اگر درباره ثبت نام یا شرکت در کلاس ها نیز سؤال یا مشکلی داشته باشید، پشتیبانی 24 ساعته این سایت در کنار شما است.

چگونه با هزینه کمتری در کلاس های وارنی شرکت کنیم؟

پرداخت شهریه کمتر برای دوره های آموزشی این مجموعه از طریق استفاده از کوپن های تخفیف ممکن است. برای دریافت جدیدترین کد تخفیف وارنی می توانید به سایت یا اپلیکیشن آف چنل کانال تخفیف مراجعه کرده و با استفاده از آن ها ثبت نام کلاس ها را با قیمت کمتری انجام دهید.

راه های ارتباط با وارنی

شماره تماس: 09195926448