لوگوی ویداوین

کد تخفیف ویداوین

ویداوین ، فروشگاه محصولات دکوارتیو و تبلیغاتی . با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف ویداوین که در این بخش قرار می‌گیرد انواع وسایل تزئینی و دکوری مانند تابلو، کفپوش، جاشمعی، استیکر و... در مدل ها و طرح های مختلف را با قیمت ارزان تری خرید نمایید.
خیلی خوب
2 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف ویداوین
اعتبار تا 3 ماه دیگر
شرایط استفاده
  • خرید آنلاین و با تخفیف ویژه محصولات دکوری از ویداوین
  • انواع تابلو کرنر سه بعدی، جاشمعی، ساعت دیواری، استیکر و..
  • با استفاده از کد 20% بدون سقف مبلغ کمتری پرداخت نمایید
  • شرط لازم این است سفارش بیشتر از 390 هزار تومان باشد
  • بیشتر

کوپن های تخفیف منقضی شده ویداوین

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی ویداوین وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از ویداوین

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص ویداوین
144 comment
هنوز نظری درباره ویداوین ثبت نشده
تجربه خرید شما از ویداوین چیست؟

ویداوین

ویداوین فروشگاهی برای محصولات دکوری و تبلیغاتی است که سعی می کند با خلاقیت طراحان خود لوازم خاص و منحصر به فردی تولید کند که خریدشان تجربه ای لذت بخش باشد. شما می توانید کالاهای دکوری و تزئینی زیبا را برای خود یا برای هدیه دادن به دوستانتان از این فروشگاه تهیه کنید و با استفاده از کد تخفیف ویداوین نیز هزینه کمتری برای اسن سفارش ها بپردازید.

محصولات و خدمات ویداوین

ویداوین سایتی برای خرید تجهیزات دکوری و کادویی است که خلاقیت، طراحی خاص، زیبایی و متفاوت بودن از ویژگی های محصولات آن است. لیوان آینه ای، ساعت دیواری، تابلو، جاشمعی، آویز، وسایل سرگرمی و طاقچه های مجازی از جمله محصولات این فروشگاه است. چه بخواهید خودتان را خوشحال کنید و چه دوستانتان را، اجناس این فروشگاه برای هدیه ایده آل اند. یکی از محصولات جالب این سایت لیوان آینه ای است. این لیوان در نگاه اول یک لیوان عادی است؛ اما با قرارگرفتن روی زیرلیوانی طرحی روی آن دیده می شود. این طرح در حقیقت روی زیر لیوانی و با تکنیک آنامورفیک ایجاد شده است. این طرح به ظاهر شکل درستی ندارد؛ اما انعکاس آن روی لیوان شکل واقعی آن واقعی را آشکار می کند. این چاپ بسیار با کیفیت و مقاوم است و با شستشو آسیبی نمی بیند.

طاقچه های مجازی یا سه بعدی نیز نوعی استیکر دیواری اند از جنس pvc تولید شده و در برابر شسشتو مقاوم اند. این استیکرها در طرح های مختلفی تولید می شوند که به سادگی با هر دکوری هماهنگ شده و با هزینه ای کم ظاهری زیبا به منزل شما می دهند. از دیگر استیکر های این فروشگاه می توان کفپوش های آسانسور اشاره کرد. طرح های مختلفی وجود دارد و می توانید با ارسال ابعاد آسانسور خود هر یک را سفارش داده و در آن نصب کنید. تابلوهای متفاوت با طراحی های اختصاصی، ساعت های دیواری سفارشی و جا شمعی هایی با طراحی متفاوت از جمله دیگر لوازم دکوری هستند که می توانید از آن ها برای زیباتر کردن منزل خود استفاده کنید.