کد تخفیف ویپاد

کد تخفیف ویپاد

rating
4.33
57 رای
دنبال کن
کدهای فعال
مسابقات
نظرات
درباره فروشگاه

ویپاد، ترابانک پاسارگاد. با استفاده از کد تخفیف و کد معرف ویپاد میتوانید هنگام ثبت نام و افتتاح حساب در این بانک مجازی از هدایای نقدی بهره مند شوید و در قرعه کشی طرح ها و جشنواره های ویژه با جوایز ارزنده شرکت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف ویپاد
کدهای تخفیف مربوط به ویپاد را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی ویپاد

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

ویپاد

ویپاد شعبه مجازی بانک پاسارگاد است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به صورت آنلاین حساب خود را افتتاح کنید، کارت بانکی را در محل دلخواه دریافت کنید و از امکانات بانک پاسارگاد و همچنین خدمات اختصاصی ویپاد بهره مند شوید. برای استفاده از خدمات این سامانه با هزینه کمتر می توانید کد تخفیف ویپاد برای سایت یا اپلیکیشن را دریافت کنید.

خدمات ویپاد

با نصب این اپلیکیشن در گام اول می توانید به صورت کاملاً آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری حساب جاری خود را در بانک پاسارگاد باز کنید. تنها کافی است فرم های مربوطه را به صورت مجازی پر کنید. همچنین، می توانید کارت بانکی خود را سفارش داده و با امنیت کامل تحویل بگیرید. با استفاده از این سامانه، انجام کلیه تراکنش های مالی از جمله خرید بیمه، انتقال وجه، مشاهده گردش های مالی، دریافت کارت هدیه و ... امکان پذیر است. مدیریت حساب بانکی با اقداماتی مثل بازیابی رمز اول کارت، فعالسازی سامانه پیامکی، دریافت رمز پویا، مسدود سازی کارت بانکی و درخواست کارت المثنی نیز در این برنامه قابل انجام می باشد. یکی دیگر از خدمات ارزنده سامانه ویپاد دریافت تسهیلات است. در این برنامه می توانید به صورت آنلاین و در کمتر از 3 دقیقه تسهیلاتی تا سقف 5 میلیون تومان دریافت کنید.

مزایا و ویژگی های ویپاد

مهم ترین ویژگی هر مرکزی که وظیفه نگهداری از اموال مردم را برعهده می گیرد، بدون شک اعتبار و مورد اطمینان بودن آن است. با توجه به این نکته که این برنامه یک بانک اینترنتی است و مردم با افتتاح حساب در واقع بخشی از اموال خود را به آن می سپارند، تأمین اطمینان خاطر کاربران بسیار مهم است. امنیت اطلاعات و همچنین موجودی شما در این سامانه از سوی بانک پاسارگاد تضمین می شود. بنابراین، نگرانی شما را از این بابت رفع خواهد شد.

دریافت تسهیلات آنلاین و بدون وثیقه نیز خدمت جدیدی از بانک پاسارگاد است که از طریق اپلیکیشن ویپاد ارائه می شود. برای استفاده از این طرح کافی است پس از افتتاح حساب و دریافت کارت فیزیکی، در صفحه اصلی برنامه، گزینه حساب پشتوانه را انتخاب کنید. پس از این، می توانید از مبلغی که به عنوان تسهیلات به شما تعلق گرفته برای تمام خرید های حضوری یا آنلاین خود استفاده کنید. تیم پشتیبانی این مجموعه نیز در تمام طول 24 ساعت، به صورت آنلاین و تلفنی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

کد تخفیف ویپاد را از کجا دریافت کنیم؟

در صورت داشتن کوپن این برنامه، علاوه بر دریافت خدمات با قیمت های مناسب تر، می توانید از هدایای نقدی این مجموعه نیز استفاده کنید. امکان شرکت در در قرعه کشی ها نیز فراهم شده است. با مراجعه به سایت کانال تخفیف آف چنل همین الان می توانید به صورت رایگان کد تخفیف ویپاد را دریافت کنید.

شماره تلفن ارتباط با پشتیبانی ویپاد

تماس تلفنی: 021-24597775