کد تخفیف ویپاد

کد تخفیف ویپاد

ویپاد، ترابانک پاسارگاد. با استفاده از کد تخفیف و کد معرف ویپاد میتوانید هنگام ثبت نام و افتتاح حساب در این بانک مجازی از هدایای نقدی بهره مند شوید و در قرعه کشی طرح ها و جشنواره های ویژه با جوایز ارزنده شرکت نمایید.
خیلی خوب
25 رای
4.32
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف ویپاد
تعداد محدود
شرایط استفاده
 • با دعوت دوستان خود به ویپاد هدیه نقدی دریافت کنید
 • به ازای معرفی هر نفر 30000 تومان تا سقف حداکثر 10 نفر
 • دریافت رایگان کارت بانک پاسارگاد درب منزل در همه شهرها
 • میتوانید هنگام عضویت در برنامه کد معرف فوق را ثبت نمایید
 • بیشتر
کوپن و کد تخفیف ویپاد
تعداد محدود
شرایط استفاده
 • از ویپاد وام بدون ضامن و چک و سفته دریافت کنید
 • پس از افتتاح حساب درخواست کارت بانکی ثبت نمایید
 • سپس روی گزینه «حساب پشتوانه» در برنامه ویپاد بزنید
 • کارمزد اعتبارسنجی را پرداخت نموده و گزارش آن را بگیرید
 • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده ویپاد

کوپن و کد تخفیف ویپاد
منقضی شده
شرایط استفاده
 • در جشنواره طوفانی ویپاد جوایز میلیونی دریافت کنید
 • ابتدا با افزایش موجودی حساب خود سکه دریافت کنید
 • با خرج سکه ها شانس شرکت در قرعه کشی کسب نمایید
 • هدایای نقدی اول شامل 2 برنده 200 و 300 میلیون تومانی
 • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از ویپاد

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص ویپاد
144 comment
هنوز نظری درباره ویپاد ثبت نشده
تجربه خرید شما از ویپاد چیست؟

ویپاد

ویپاد شعبه مجازی بانک پاسارگاد است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به صورت آنلاین حساب خود را افتتاح کنید، کارت بانکی را در محل دلخواه دریافت کنید و از امکانات بانک پاسارگاد و همچنین خدمات اختصاصی ویپاد بهره مند شوید. برای استفاده از خدمات این سامانه با هزینه کمتر می توانید کد تخفیف ویپاد برای سایت یا اپلیکیشن را دریافت کنید.

خدمات ویپاد

با نصب این اپلیکیشن در گام اول می توانید به صورت کاملاً آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری حساب جاری خود را در بانک پاسارگاد باز کنید. تنها کافی است فرم های مربوطه را به صورت مجازی پر کنید. همچنین، می توانید کارت بانکی خود را سفارش داده و با امنیت کامل تحویل بگیرید. با استفاده از این سامانه، انجام کلیه تراکنش های مالی از جمله خرید بیمه، انتقال وجه، مشاهده گردش های مالی، دریافت کارت هدیه و ... امکان پذیر است. مدیریت حساب بانکی با اقداماتی مثل بازیابی رمز اول کارت، فعالسازی سامانه پیامکی، دریافت رمز پویا، مسدود سازی کارت بانکی و درخواست کارت المثنی نیز در این برنامه قابل انجام می باشد. یکی دیگر از خدمات ارزنده سامانه ویپاد دریافت تسهیلات است. در این برنامه می توانید به صورت آنلاین و در کمتر از 3 دقیقه تسهیلاتی تا سقف 5 میلیون تومان دریافت کنید.

مزایا و ویژگی های ویپاد

مهم ترین ویژگی هر مرکزی که وظیفه نگهداری از اموال مردم را برعهده می گیرد، بدون شک اعتبار و مورد اطمینان بودن آن است. با توجه به این نکته که این برنامه یک بانک اینترنتی است و مردم با افتتاح حساب در واقع بخشی از اموال خود را به آن می سپارند، تأمین اطمینان خاطر کاربران بسیار مهم است. امنیت اطلاعات و همچنین موجودی شما در این سامانه از سوی بانک پاسارگاد تضمین می شود. بنابراین، نگرانی شما را از این بابت رفع خواهد شد.

دریافت تسهیلات آنلاین و بدون وثیقه نیز خدمت جدیدی از بانک پاسارگاد است که از طریق اپلیکیشن ویپاد ارائه می شود. برای استفاده از این طرح کافی است پس از افتتاح حساب و دریافت کارت فیزیکی، در صفحه اصلی برنامه، گزینه حساب پشتوانه را انتخاب کنید. پس از این، می توانید از مبلغی که به عنوان تسهیلات به شما تعلق گرفته برای تمام خرید های حضوری یا آنلاین خود استفاده کنید. تیم پشتیبانی این مجموعه نیز در تمام طول 24 ساعت، به صورت آنلاین و تلفنی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

کد تخفیف ویپاد را از کجا دریافت کنیم؟

در صورت داشتن کوپن این برنامه، علاوه بر دریافت خدمات با قیمت های مناسب تر، می توانید از هدایای نقدی این مجموعه نیز استفاده کنید. امکان شرکت در در قرعه کشی ها نیز فراهم شده است. با مراجعه به سایت کانال تخفیف آف چنل همین الان می توانید به صورت رایگان کد تخفیف ویپاد را دریافت کنید.

شماره تلفن ارتباط با پشتیبانی ویپاد

تماس تلفنی: 021-24597775