لوگوی توسعه دهندگان وردپرس

کد تخفیف توسعه دهندگان وردپرس

توسعه دهندگان وردپرس، فروشگاه محصولات وردپرسی. با استفاده از کد تخفیف توسعه دهندگان میتوانید قالب و افزونه فروشگاهی، خبری و انواع پلاگین و پوسته را برای راه اندازی و تجهیز سایت خود با قیمت ارزان تهیه نمایید.
خیلی خوب
11 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از توسعه دهندگان وردپرس موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف توسعه دهندگان وردپرس به شما اطلاع خواهیم داد.

کوپن های تخفیف منقضی شده توسعه دهندگان وردپرس


نظرات و تجربه خرید از توسعه دهندگان وردپرس

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص توسعه دهندگان وردپرس
144 comment
هنوز نظری درباره توسعه دهندگان وردپرس ثبت نشده
تجربه خرید شما از توسعه دهندگان وردپرس چیست؟

توسعه دهندگان وردپرس

توسعه دهندگان وردپرس یکی از جامع ترین مراکز ارائه آموزش و قالب و افزونه های وردپرس است. برای راه اندازی، مدیریتی یا دیگر موارد مربوط به توسعه وب سایت، می توانید به این مجموعه مراجعه کرده و از خدمات آن ها استفاده کنید. برای خرید انواع قالب و افزونه های مورد نیاز بهینه سازی وب سایت خود با قیمتی به صرفه، می توانید از کد تخفیف توسعه دهندگان وردپرس استفاده کنید.

محصولات و خدمات توسعه دهندگان وردپرس

بسیاری از وبسایت هایی که روزانه مشاهده می کنید، وردپرسی هستند. یکی از مزایای این نوع سایت ها وجود قابل های آماده آن ها است که کار طراحی و توسعه را ساده تر می کنند. شما می توانید بسته به نوع کسب و کار خود، قالب های فروشگاهی، دایرکتوری، آموزشی، خدماتی و ... را تهیه کرده و از امکانات آن ها استفاده کنید. لازم به ذکر است که قالب های عرضه شده در این فروشگاه رایگان اند و می توانید بدون صرف هزینه از آن ها استفاده کنید. افزونه های وردپرس، بخش دیگری از محصولات این تیم را تشکیل می دهند. خریداری و نصب افزونه ها این اجازه را به شما می دهد که فعالیت های مورد نظر خود را ساده تر مدیریت کنید. برای مثال، می توانید افزونه های پرسش و پاسخ، سفارشی سازی ایمیل ها، پرداخت چند مرحله ای، گواهینامه SSL، سئو، پشتیبانی و چت و ... را از این فروشگاه تهیه کنید. همچنین، اگر به یادگیری در این حوزه علاقه داشته باشید، می توانید از مقالات و مطالب آموزشی موجود در این سایت استفاده کنید.