کد تخفیف ذره بین

کد تخفیف ذره بین

rating
4.06
535 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

ذره بین، تجربه متفاوت از وبگردی با اینترنت رایگان. موتور جستجوی موضوعی برای تسهیل دسترسی به خدمات و اطلاعات دنیای وب همراه با تخفیف 100 درصدی ترافیک اینترنت مصرفی در اپراتور همراه اول.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف ذره بین
کدهای تخفیف مربوط به ذره بین را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید کاربران
مشاهده بیشتر
0
0
0
0
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی ذره بین

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

ذره بین

ذره بین یک موتور جستجوی ایرانی است که با هدف ایجاد تجربه بهتر برای کاربران فارسی زبان ایجاد شده است. حتماً همه شما از گوگل استفاده کرده اید. گوگل معروف ترین موتور جستجو است و این اپلیکشن نیز خدمات نسبتاً مشابهی را ارائه می کند. امکان جستجوی موضوعی هوشمند در زمینه های مختلف مثلا کد تخفيف از جمله ویژگی های مهم این برنامه است. این شیوه جستجو با جمع آوری اطلاعات مختلف از سایت ها، شبکه اجتماعی و ... نتایجی که بیشترین مطابقت را با عبارت جستجو شده داشته باشند، در دسترس شما قرار می دهد. نکته مهم درباره این موتور جست و جوگر این است که از ابتدا برای زبان فارسی بهینه شده است و می تواند امکاناتی را در اختیار شما بگذارد که بعضاً در نمونه های خارجی وجود ندارند. علاوه بر این، استفاده از کد تخفیف ذره بین این امکان را به شما می دهد که برای استفاده از خدمات این اپلیکیشن هزینه کمتری پرداخته و از هدایای ویژه نیز بهره مند شوید.

گردونه شانس ذره بین کجاست؟

ذره بین تلاش می کند دسترسی به اطلاعات و خدمات دنیای اینترنت را برای همه، به ویژه ایرانیان، آسان تر کند. استفاده از جستجوگر های موضوعی هوشمند در زمینه های مختلف از جمله سرگرمی و خرید، هم به فروشندگان کمک می کند و هم کاربر را سریع تر به نتیجه مورد نظر خود می رساند. یکی از برجسته ترین ویژگی های این اپلیکیشن، گردونه شناس ذره بین نام دارد. همانگونه که از اسم آن مشخص است، این گردونه ابزاری است که از طریق آن می توانید به صورت رندوم و شانسی اینترنت رایگان هدیه بگیرید. میزان این هدیه از 3 تا 100 گیگابایت متغیر بوده و فقط برای مشترکین همراه اول قابل استفاده است. در اپلیکیشن همراه من، با کلیک روی بنر مربوط به گردونه شانس ذره بین، به صفحه دانلود این برنامه هدایت شده و از آن جا می تونید هدیه خود را دریافت کنید.

چگونه اینترنت ذره بین را غیرفعال کنیم؟

پس از نصب این برنامه روی گوشی خود می توانید با ثبت شماره موبایل وارد اپلیکیشن شده و بسته اینترنت رایگان 14 گیگابایتی را به عنوان هدیه دریافت کنید. در نظر داشته باشید که این دسته از جوایز تنها از طریق اپ در دسترس هستند و از طریق وبسایت zarebin.ir نمی توانید آن ها را دریافت کنید. نکته مهم دیگر درباره اینترنت رایگان همراه اول این است که مخصوص اپلیکیشن ذره بین بوده و در دیگر برنامه ها قابل استفاده نیست. این بسته هدیه به صورت ماهانه و خودکار تمدید می شود. اگر به هر دلیلی تمایل به ادامه استفاده از این بسته هدیه را نداشته باشیم چگونه آن را غیر فعال کنیم؟ برای غیرفعالسازی اینترنت ذره بین کافیست کد دستوری #8*222* را شماره گیری کنید تا تمدید بسته برای شما لغو شود.

چگونه با قیمت کمتر از ذره بین استفاده کنیم؟

استفاده از این سایت یا اپلیکیشن آن به عنوان یک موتور جستجوگر به غیر از مصرف اینترنت هزینه ای نداشته و رایگان است. شما می توانید برای مجانی کردن مصرف دیتا و یا دریافت جوایز و تخفیفات ویژه از کوپن های مختلف استفاده کنید. برای دسترسی به جدیدترین کد تخفیف ذره بین و اطلاع از جشنواره ها و هدیه های آن به سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کنید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی اپلیکیشن ذره بین

شماره تلفن ذره بین: 02187164
ایمیل: support@zarebin.ir
آدرس: خیابان ونک، ساختمان ستاره ونک، طبقه چهارم اداری.