کد تخفیف زرین پلاس

کد تخفیف زرین پلاس

زرین پلاس، خرید از فروشگاه های مختلف همراه با هدیه بازگشت وجه. با کد تخفیف زرین پلاس و عضویت در این سامانه میتوانید ضمن سفارش از مجموعه های مختلف طرف قرارداد، تا 40% از وجه پرداختی را در کیف پول خود بصورت کش بک دریافت نموده و آن را در حساب بانکی خود نقد کنید.
خیلی خوب
1 رای
3
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف زرین پلاس
تعداد محدود
شرایط استفاده
  • اگر دوستان شما با کد معرف زرین پلاس ثبت نام نمایند
  • 50 هزار تومان به ازای دعوت هر نفر دریافت خواهید کرد
  • البته لازم است بالای 100 تومان خرید حضوری انجام دهند
  • فروشگاه های حضوری طرف قرارداد در اپلیکیشن مخص است
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده زرین پلاس

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی زرین پلاس وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از زرین پلاس

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص زرین پلاس
144 comment
هنوز نظری درباره زرین پلاس ثبت نشده
تجربه خرید شما از زرین پلاس چیست؟

زرین پلاس

زرین پلاس یکی از پلتفرم های پیشرو ایرانی در حوزه ارائه خدمات کش بک می باشد. این مجموعه از سال 1397 فعالیت خود را آغاز نموده است. زرین پلاس با هدف ایجاد فضایی برای سود دو جانبه خریدار و فروشنده ایجاد شده و توانسته با داشتن سهمی مهم در جلب رضایت دو طرف به این هدف مهم نزدیک شود. با استفاده از کد تخفیف زرین پلاس می توانید خرید خود را از طریق این پلتفرم با قیمت کم تری انجام دهید.

خدمات زرین پلاس چیست؟

سرویس های کش بک را می توان یک سیستم جدید در حوزه فعالیت های مالی و فروش دانست. سابقه فعالیت این پلتفرم ها در ایران و حتی در جهان چندان طولانی نیست و به همین دلیل مراجع زیادی برای ریافت این خدکات در دسترس نمی باشد. زرین پلاس یکی از اولین پلتفرم های ایرانی است که خدمات کش بک را به کاربران خود ارائه می کند. کش بک به معنی بازگشت وجه می باشد. در این سرویس ها بخشی از مبلغ خرید به حساب مشتری برگردانده می شود. این مبلغ می تواند به عنوان هدیه و برای تشکر از اعتماد و وفاداری کاربران در نظر گرفته شود. در زرین پلاس می توانید خرید انواع محصولات را از فروشگاه های طرف قرار داد با این مجموعه انجام دهید. سپس بخشی از مبلغ خرید به صورت کش به کیف پول شما در زرین پلاس برگردانده می شود. 

فروشگاه های بسیاری با زرین پلاس همکاری کرده و از این طریق خریدی لذت بخش را برای شما ممکن کرده اند. با این حال، اگر فروشگاه مد نظر شما برای خرید، دیجی کالا است می توانید از سیستم هدیه نقدی اختصاصی همین سایت استفاده کنید. دیجی پلاس به عنوان اشتراک ویژه دیجی کالا مزیت های زیادی به کاربران ارائه می کند. یکی از این موارد هدیه نقدی و بازگشت وجه است. کافیست با کد تخفیف دیجی پلاس، اشتراک این مجموعه را تهیه کنید تا هنگام خرید از دیجی کالا هدیه نقدی دریافت کنید.

مزیت های خری از طریق زرین پلاس

همانطور که مشخص است زرین پلاس یک فروشگاه نیست بلکه یک پلتفرم واسطه میان خریداران و فروشندگان است. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید در چنین پلتفرمی موجود باشد، تنوع فروشگاه های طرف قرار داد می باشد. تا افراد بتوانند هر نوع محصولی که نیاز دارند را به راحتی خریدرای کنید. به همین دلیل است که حضور بیش از 13 هزار فروشگاه در سامانه زرین می توانید از بزرگترین نقاط قوت این مجموعه باشد. همچنین، این اپلیکیشن با بیش از 850 هزار نصب فعال به عنوان یکی از محبوب ترین مجموعه های فعال در این حوزه شناخته می شود. لازم به ذکر است که امکان خرید اعتباری نیز به زوری به زرین پلاس اضافه می شود. یعنی نه تنها با هر خرید خود سود می کنید بلکه می توانید بدون پرداخت پول و به صورت اعتباری محصول مورد نیاز خود را تهیه کنید.

چطور از زرین پلاس تخفیف بگیرم؟

برای خرید از فروشگاه های فعال در پلتفرم زرین پلاس و دریافت کش بک از آن ها با تخفیف و قیمت کم تر یک راه ساده وحجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید سر زدن به سایت کانال تخفیف و دریافت کد تخفیف است. در ادامه، با اعمال این کد در هنگام ثبت سفارش قادر هستید با هزینه کم تری خرید کنید.

ارتباط با پشتیبانی زرین پلاس

پشتیبانی  کاربران: ۹۱۰۷۸۱۰۷ ۰۲۱

امور پذیرندگان و صاحبین فروشگاه: ۷۶۵۷ ۸۸۰۲ ۰۲۱

ایمیل:  info@zarinplus.com

آدرس پستی: میدان سلماس، ضلع غربیِ خیابان فتحی شقاقی، پلاک ١٢٩ ، واحد۳