کد تخفیف ژیوار آموزان

کد تخفیف ژیوار آموزان

ژیوار آموزان، آموزشگاه مهارت های کسب و کار. با داشتن کد تخفیف ژیوار آموزان می توانید انواع دوره های آموزشی در حوزه های مختلف پژوهشی، فنی، هنری، توسعه فردی و .. را با هزینه ای مناسب و مقرون به صرفه دریافت کنید.
خیلی خوب
1 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف ژیوار آموزان
اعتبار تا 1 ماه دیگر
شرایط استفاده
 • کد تخفیف برای اولین خرید از سایت ژیوار آموزان است
 • هر مقدار از محصولات آموزشی انتخاب کنید 70% کم میشود
 • آموزش مقالات کیس ریپورت، جلوگیری از سرقت علمی ادبی
 • مقدمات پژوهش، اصول ایمیل نویسی، نرم افزار پاورپوینت و..
 • بیشتر
کوپن و کد تخفیف ژیوار آموزان
اعتبار تا 1 ماه دیگر
شرایط استفاده
 • دوره تیم سازی حرفه ای را با تخفیف ژیوار آموزان تهیه کن
 • با اعمال این کوپن 70 درصد از مبلغ کاهش خواهد یافت
 • سرفصل ها » مدیریت و رهبری گروه، شخصیت شناسی و..
 • مناسب افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار را دارند
 • بیشتر
کوپن و کد تخفیف ژیوار آموزان
اعتبار تا 1 ماه دیگر
شرایط استفاده
 • دروه های پژوهشی ژیوار آموزان شامل تخفیف 60% شده
 • برای کاهش قیمت باید کد فوق را روی سبد اعمال نمایید
 • آموزش رفرنس نویسی، چک لیست مقاله و پرپوزال نویسی و..
 • سرفصل ها و جزئیات هر پکیج بطور کامل نوشته شده است
 • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده ژیوار آموزان

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی ژیوار آموزان وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از ژیوار آموزان

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص ژیوار آموزان
144 comment
هنوز نظری درباره ژیوار آموزان ثبت نشده
تجربه خرید شما از ژیوار آموزان چیست؟

ژیوار آموزان

گروه آموزشی ژیوار آموزان فعالیت خود را در زمینه تدریس غیر حضوری از سال 1398 آغاز کرده است. هدف این مجموعه فراهم کردن شرایط عادلانه برای برخورداری از آموزش مناسب در همه نقاط ایران بوده است. رضایت بیش از 85 درصد مخاطبان این مجموعه می تواند تأییدی برای نزدیک شدن به این هدف باشد. هم اکنون با استفاده از کد تخفیف ژیوار آموزان می توانید از دوره های آموزشی با قیمت کم تری بهره مند شوید.

خدمات آموزشگاه آنلاین ژیوار آموزان

ژیوار آموزان تلاش می کند با برگزرای دوره های آموزشی با موضوعات متنوع و کاربردی گام مؤثری در پیشرفت افراد در زمینه های تحصیلی و شغلی بردارد. در ادامه دوره های آموزشی مختلفی که در این آموزشگاه آنلاین برگزار می شود را با هم بررسی خواهیم کرد. به طور کلی، این آموزش ها را می توانیم در 4 دسته طبقه بندی کنیم. گروه اول به حوزه پژوهشی مربوط می شود. آموزش تدوین پروپوزال، نگارش مقاله، کار با نرم افزار spss و موضوعاتی از این دست در این گروه قرار می گیرند. با استفاده از آموزش های پژوهشی ژیوار می توانید برای نگارش مقالات استفاده کنید و به یک پژوهشگر و محقق برجسته تبدیل شوید. گروه بعدی دوره ها به موضوعات هنری مربوط می شود. خوش نویسی، نرم افزار فتوشاپ، طراحی و... را می توان از مهم ترین سر فصل های این گروه دانست. در بخش سوم، آموزش های منتخب دیده می شود. در این گروه موضوعاتی قرار می گیرند که از نظر مخاطبان پر کاربرد تر و پر طرفدار تر بوده اند. در پایان به آخرین و محبوب ترین دوره های این آموزشگاه می رسیم. در این بخش محتوی رایگان با موضوعات پر طرفدار برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. آموزش ایده پردازی، مدیریت مالی، نویسندگی، هدف گذاری و. از جمله مواردی هستند که می توانید به صورت رایگان از طریق این مجموعه آموزش ببینید.

مزایای استفاده از خدمات ژیوار آموزان

استفاده از دوره های آموزشی ژیوار آموزان مزایای زیادی به همراه دارد که برترین آن ها را با هم بررسی می کنیم. یکی از مهم ترین مزایا تضمین یادگیری است. در واقع این محتوا ها به صورت کاربردی، با کیفیت  و جامع تهیه می شوند تا خیالتان از بابت یادگیری کامل راحت باشد. از دیگر مزیت های این سایت می توان به این نکته اشاره کرد که همه آموزش ها دائما به روز رسانی می شوند به همین دلیل اطلاعات شما همواره به روز خواهد بود. در ادامه، می توان ضمانت بازگشت وجه تا یک ماه پس از ثبت نام را نیز به عنوان یکی از ویژگی های مثبت ژیوار نام برد.  به علاوه این بازگشت وجه بدون هیچ شرط خاصی انجام می شود. پشتیبانی مناسب و پاسخ به همه سوالات شما، دسترسی دائمی به محتوای آموزشی و استفاده از سیستم های ویدیویی پیشرفته را نیز می توان از دیگر مزیت های این سایت دانست.

چطور از ژیوار آموزان تخفیف بگیریم؟

برای خرید دوره های آموزشی ژیوار با تخفیف و با قیمت کمتر می توانید از کد تخفیف ژیوار آموزان استفاده کنید. جهت دریافت این کد ها و همچنین، اطلاع یافتن از کلیه جشنواره ها و طرح های ارائه تخفیف می توانید به سایت کانال تخفیف مراجعه کنید.

ارتباط با پشتیبانی

نشانی:   کرمانشاه، محله تعاون 2، بلوار شهید صیاد شیرازی شماره تماس: 09026917626