آموزش آنلاین
ژیوار آموزان
کد تخفیف ژیوار آموزان

کد تخفیف ژیوار آموزان

rating
5
2 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

ژیوار آموزان، آموزشگاه مهارت های کسب و کار. با داشتن کد تخفیف ژیوار آموزان می توانید انواع دوره های آموزشی در حوزه های مختلف پژوهشی، فنی، هنری، توسعه فردی و .. را با هزینه ای مناسب و مقرون به صرفه دریافت کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف ژیوار آموزان
کدهای تخفیف مربوط به ژیوار آموزان را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی ژیوار آموزان

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

ژیوار آموزان

گروه آموزشی ژیوار آموزان فعالیت خود را در زمینه تدریس غیر حضوری از سال 1398 آغاز کرده است. هدف این مجموعه فراهم کردن شرایط عادلانه برای برخورداری از آموزش مناسب در همه نقاط ایران بوده است. رضایت بیش از 85 درصد مخاطبان این مجموعه می تواند تأییدی برای نزدیک شدن به این هدف باشد. هم اکنون با استفاده از کد تخفیف ژیوار آموزان می توانید از دوره های آموزشی با قیمت کم تری بهره مند شوید.

خدمات آموزشگاه آنلاین ژیوار آموزان

ژیوار آموزان تلاش می کند با برگزرای دوره های آموزشی با موضوعات متنوع و کاربردی گام مؤثری در پیشرفت افراد در زمینه های تحصیلی و شغلی بردارد. در ادامه دوره های آموزشی مختلفی که در این آموزشگاه آنلاین برگزار می شود را با هم بررسی خواهیم کرد. به طور کلی، این آموزش ها را می توانیم در 4 دسته طبقه بندی کنیم. گروه اول به حوزه پژوهشی مربوط می شود. آموزش تدوین پروپوزال، نگارش مقاله، کار با نرم افزار spss و موضوعاتی از این دست در این گروه قرار می گیرند. با استفاده از آموزش های پژوهشی ژیوار می توانید برای نگارش مقالات استفاده کنید و به یک پژوهشگر و محقق برجسته تبدیل شوید. گروه بعدی دوره ها به موضوعات هنری مربوط می شود. خوش نویسی، نرم افزار فتوشاپ، طراحی و... را می توان از مهم ترین سر فصل های این گروه دانست. در بخش سوم، آموزش های منتخب دیده می شود. در این گروه موضوعاتی قرار می گیرند که از نظر مخاطبان پر کاربرد تر و پر طرفدار تر بوده اند. در پایان به آخرین و محبوب ترین دوره های این آموزشگاه می رسیم. در این بخش محتوی رایگان با موضوعات پر طرفدار برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. آموزش ایده پردازی، مدیریت مالی، نویسندگی، هدف گذاری و. از جمله مواردی هستند که می توانید به صورت رایگان از طریق این مجموعه آموزش ببینید.

مزایای استفاده از خدمات ژیوار آموزان

استفاده از دوره های آموزشی ژیوار آموزان مزایای زیادی به همراه دارد که برترین آن ها را با هم بررسی می کنیم. یکی از مهم ترین مزایا تضمین یادگیری است. در واقع این محتوا ها به صورت کاربردی، با کیفیت  و جامع تهیه می شوند تا خیالتان از بابت یادگیری کامل راحت باشد. از دیگر مزیت های این سایت می توان به این نکته اشاره کرد که همه آموزش ها دائما به روز رسانی می شوند به همین دلیل اطلاعات شما همواره به روز خواهد بود. در ادامه، می توان ضمانت بازگشت وجه تا یک ماه پس از ثبت نام را نیز به عنوان یکی از ویژگی های مثبت ژیوار نام برد.  به علاوه این بازگشت وجه بدون هیچ شرط خاصی انجام می شود. پشتیبانی مناسب و پاسخ به همه سوالات شما، دسترسی دائمی به محتوای آموزشی و استفاده از سیستم های ویدیویی پیشرفته را نیز می توان از دیگر مزیت های این سایت دانست.

چطور از ژیوار آموزان تخفیف بگیریم؟

برای خرید دوره های آموزشی ژیوار با تخفیف و با قیمت کمتر می توانید از کد تخفیف ژیوار آموزان استفاده کنید. جهت دریافت این کد ها و همچنین، اطلاع یافتن از کلیه جشنواره ها و طرح های ارائه تخفیف می توانید به سایت کانال تخفیف مراجعه کنید.

ارتباط با پشتیبانی

شماره تماس: 09026917626

نشانی:   کرمانشاه، محله تعاون 2، بلوار شهید صیاد شیرازی